The Dragon (S06E19) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2018, 42 min

Režie:

Gordon Verheul

Scénář:

Spiro Skentzos

Kamera:

Chris Banting

Hudba:

Blake Neely
 • Dr_Berry
  *****

  Díl prakticky bez Arrowa a jeho morálních dilemat paradoxně patří mezi to nejlepší z šesté série. Kde je ta chyba? Diaz aka Dragon mě hodně bavil i když jeho konání bylo předvídatelný.(2.11.2018)

 • Hust3r
  ***

  Celej díl o Diazovi. Ne, že by to bylo špatné, jenom prostě to není, co bývalo..(6.5.2018)

 • Caszidy
  ****

  Solidní epizoda, zaměřená logicky na Diaze aka Dragona. Ten se projevil jako solidní psychopat a konečně rozptýlil moje pochybnosti o tom, jestli je vhodným pokračovatelem Promethea. Tvůrci samozřejmě trochu tlačili na pilu, aby si mohli odůvodnit to morální dilema, které na Black Siren bude čekat zřejmě v posledním dílu, kdy se se buďto zcela obětuje a pomůže Quentinovi a tím zprostředkovaně i Arrowovi, nebo dokonce přímo přejde na jejich stranu. Scéna s přímým "vnucením" se do Quadrantu bohužel působila strašlivě naivně, jednoduše, ba až směšně, ale holt se musíme smířit s tím, že se díváme na Arrowerse a ne třeba na The Wire, nebo dokonce na Gomorru.(22.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace