Life Sentence (S06E23) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2018, 42 min

Tak tohle jsem nečekal. Ve finále byly skvělé akční scény, hlavně ta, kdy Oliver bojoval s Diazem a událo se i několik překvapivých zvratů. Tato epizoda patří rozhodně mezi nejlepší z celého seriálu. 99 %(5.10.2018)

Spoilery. Povedené finále, ztráta Quentina hodně zamrzela, Oliver jde do vězení, očekávám deus ex machina na začátku sedmé série...(21.5.2018)

Jako finále šesté série určitě povedené, neboť ta celkově dost kolísala. Bohužel tvůrci nevyužili jedinečnou šanci a neměli dost odvahy seriál tímto ukončit jako celek. Stačilo dotáhnout několik linek ale přitom ponechat hlavní kostru a nápad posledního dílu a skvělé a hlavně důstojné završení celého seriálu by bylo hotové. Jinak závěrečný souboj Olivera s Diazem mi přišel trochu uspěchaný, což je určitě škoda. Příběhová linka Quentina byla završena podle očekávání a jeho konec byl logicky využit k zřejmě definitivnímu přerodu Black Siren. Bohužel Paul Blackthorne bude v seriálu rozhodně chybět, jelikož už v něm vlastně nezůstává žádná aspoň trochu věkově starší postava, což rozmanitosti určitě opět nepřidá.(20.5.2018)

• - Spoiler: Tento díl je poslední, ve kterém se objevil Paul Blackthorne jako Quentin Lance. Tvůrci jeho konec v seriálu oznámili ještě před premiérou finále šesté série. (NiWi)