Life Sentence (S06E23) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2018, 42 min

 • Dave12345678
  *****

  Tak tohle jsem nečekal. Ve finále byly skvělé akční scény, hlavně ta, kdy Oliver bojoval s Diazem a událo se i několik překvapivých zvratů. Tato epizoda patří rozhodně mezi nejlepší z celého seriálu. 99 %(5.10.2018)

 • Hust3r
  ****

  Spoilery. Povedené finále, ztráta Quentina hodně zamrzela, Oliver jde do vězení, očekávám deus ex machina na začátku sedmé série...(21.5.2018)

 • Caszidy
  ****

  Jako finále šesté série určitě povedené, neboť ta celkově dost kolísala. Bohužel tvůrci nevyužili jedinečnou šanci a neměli dost odvahy seriál tímto ukončit jako celek. Stačilo dotáhnout několik linek ale přitom ponechat hlavní kostru a nápad posledního dílu a skvělé a hlavně důstojné završení celého seriálu by bylo hotové. Jinak závěrečný souboj Olivera s Diazem mi přišel trochu uspěchaný, což je určitě škoda. Příběhová linka Quentina byla završena podle očekávání a jeho konec byl logicky využit k zřejmě definitivnímu přerodu Black Siren. Bohužel Paul Blackthorne bude v seriálu rozhodně chybět, jelikož už v něm vlastně nezůstává žádná aspoň trochu věkově starší postava, což rozmanitosti určitě opět nepřidá.(20.5.2018)

 • - Spoiler: Tento díl je poslední, ve kterém se objevil Paul Blackthorne jako Quentin Lance. Tvůrci jeho konec v seriálu oznámili ještě před premiérou finále šesté série. (NiWi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace