Star City 2040 (S07E16) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2019, 42 min

Celou dobu jsem měl otevřenou pusu, páč toto bylo fucking awesome *-*!(19.3.2019)

Flashbacky jsem nikdy nemusel, flashforwardy jsem si v téhle sérii taky neoblíbil, ale je vidět, že jakmile se jim věnují víc (celý díl bez dvou scén), celkem to šlo. A Mia je fakt kus!(28.4.2019)

• Caszidy

Flash forwardy jsou největší zlo a průšvih téhle série. A když se na ně zaměří celá epizoda v kombinaci s příběhovou linkou Felicity, tak to pomalu ani nemá smysl komentovat. Chvílemi mi bylo herců skoro líto, jaké hovadiny musí recitovat a v jak zoufale laciném prostředí hrát a to líčení/make-up pro "zestárnutí"? To snad i někde v ochotnickém divadle by si dali více záležet a docílili realističtějšího efektu. Na druhou stranu ono to jejich herectví z velké míry vlastně taky stojí za starou bačkoru, takže se to nějak vzájemně doplňuje. Je smutné, kam za sedm sezón tenhle seriál klesnul.(22.3.2019)