USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

ledzepfan

První série mě bavila od začátku do konce a přes svůj počáteční skepticismus vůči tv adaptaci mého oblíbeného DC charakteru mě už první díly překvapily svou kvalitou..Přes drobná zakopnutí si Arrow držel vysokou laťku celých 23 dílů a v posledních cca třech dílech rozjel takové gradační peklo jaké se nevidí ani ve finále jiných-mohem ambicióznějších projektů.... Má to mouchy ale ty se dají vždy přehlédnout, nebo přetrpět-Např= Stephen Amell je sice slabší herec, ale svou hereckou topornost zdatně kompenzuje fyzickou připraveností(to co tam ten kluk občas předvádí je na dost slušném levelu). Scénáristicky je to slabé snad jen v romantickovztahových linkách, ale ty opravdu otravné momenty a scény užírají max cca 40minut celé série(což je opravdu snesitelné)..... S ohledem na finiš tomu dám plnou palbu, i když to celou sérii vypadalo spíše na nadstandartní 4..... Snad se druhá série ponese v podobném duchu a tempu=paráda.. EDIT: Druhá série se ještě dala udržet na 5.. ale třetí je taková sračka, že jsem to po cca 14dílech , s ohledem na vlastní duševní zdraví radši vzdal ...Aktuálně bych to vyprůměroval někde mezi 3 a 4 ()

Kryton

První a druhý díl je na poměry komiksového světa notná nuda. Ano přesně tak! Pilot i následný díl nemají takovou sílu, jak sem čekal. Pak se už objevila postava Arrowa a hlavně druhá a třetí epizoda, které mají tempo a komiksovou atmosféru. Už ted jsem rád, že bude celá série. ()

FFilipCZ

Na to, jak moc jsem se těšil a předpokládal, že první sérii slupnu jako malinu za pár dní, mě to teda zrovna dvakrát moc nechytlo. Zasekl jsem se v půlce a už ani moc nemám náladu na to koukat dál. Big up za dámský obsazení, ta právnička i Arrowova ségra jsou neskutečný kočky, stejně jako Steelova sekretářka nebo Bertinelliová. Ale jak říkám, moc už mě to nebaví, je to na jedno brdo a ještě je to navíc dlouhý jak debil. Na začátku každýho dílu se jukne do zápisníku, vybere si jednoho padoucha ze seznamu, pak se za nim půlku dílu honí, mezitím tam je střih na pár scén z ostrova, pak nějaký románky s jeho bejvalkou, na konci ho sejme a díky čau, další díl to samý. Velké zklamání a jen těžko dávám do kupy ty tři hvězdy. ()

mad_ness

Výhodou tohto seriálu je, že ma zväčša môže len príjemne prekvapiť, nakoľko som sa teda musela zmieriť s niekoľkými malichernosťami. Napríklad gýčovitým scenárom, pri ktorom som mala občas chuť zablokovať si zvukovod, len aby som to nemusela počúvať. A ako vždy som si našla niečo, kvôli čomu vytrvávam v pozeraní. Aby sa nepovedalo, za mňa zatiaľ 4 so zákalom na očiach. Obľúbené postavy: Malcolm Merlyn, John Diggle, Felicity Smoak. ()

VojinRyan

(Hodnotenie po druhej sérii). Musím povedať, že najprv som len o tom dosť počul, až pokým mi to kamarát neodporučil. Tak som sa do toho pustil. A musím povedať, že je to veľmi fajn seriál. Patrí medzi lepší priemer, čo sa týka príbehu ( hlavne tie prelínačky dej/flashback s minulosti ako tomu bolo u Man of Steel. ) Vlastne sledujete dva príbehy. Jeden aktuálny a jeden, čo sa dial na ostrove. To je hlavným ťahúňom filmu. Samozrejme aj výber hercov bol dobre premyslený, pretože každý kto tam hrá, je niečim iným výnimočný. Hlavný hrdina je reálny, s minimom efektov. Každý možno čakal Sci-Fi, keďže je to podľa DC komiksu, ale opak je pravdou. Tu sa to skôr približuje k Batmanovi od Nolana. Reálny hrdina, ktorý dokáže aj umrieť. Zatiaľ hodnotím pozitívne. 77% - 4*. ()

Vxxx

Tak já nevím. To co jsem viděla mě bavilo, ale neprokousala jsem se první sérií. Skončila jsem u ... asi desátého dílu a od té doby jsem neměla chuť si pustit další a už je to pár měsíců. Takže tak. Třeba tomu dám jednou druhou šanci :) 3* ///EDIT.. o dva roky později: Dokoukáno a čekání na nové díly. Přes svou stupiditu a špatné herecké výkony je na tom něco chytlavého :) ()

agentmiky

Tak po zhlédnutí všech pěti sérií musím uznat, že mi připadá, že konečně seriál začíná vstávat z popela. První série mi přišla trochu nudnější, neboť se seriál teprve rozjížděl. Té bych dal 75%. Druhá série byla ve všech ohledech nejlepší, Deathstroke byla nejlepší záporácká postava v celém seriálu a příběh byl skvělý. Té bych dal 95%. S třetí už to tak dobré nebylo. Postupně se vytrácela ta věc ,proč jsem měl pořád nutkání se na to koukat. Od závěrečného finále jsem tedy čekal více. Třetí sérii dávám 60%. Ve čtvrté sérii jsem se nudil, hlavní záporácká postava měla nic moc charisma a celkově to je už velmi ohrané. Čtvrté sérii dávám 55%. Pátá série dala zapomenout na předešlé dvě, dostali se nám nových sympatických postav v Arrow týmu, hlavní záporák v Prometheus byl úžasný, stejně jako jeho odhalení, konečně se vrátilo temnější pojetí. Závěr páté série na ostrově byl lahůdkovou záležitostí (návrat Sladea Wilsona). Konec dost, ale doopravdy dost navnadil. Takto se to má dělat. Pátá série si odnáší 75 %. Celkově to vychází tak na těch 70% a čtyři hvězdy. Uvidíme, co přinese již šestá série na podzim ()

Wysch

Už v polovině první série bylo jasnejch pár věcí. Zaprvý, že Arrow nebude kdovíjaká seriálová pecka, jejíž look připomene hollywoodský spektákly. Zadruhý, že Arrow nebude zase až tak špatnej seriál, protože je narvanej hezkejma holkama. Teda... No, ale abych to nějak zkrátil, místama telenovelní look je opřesdržku, místama to opravdu vadí, k tomu ke všemu se přidává ještě telenovelní milostnej čtyřúhelník v čele s nepříjemně nesympatickou Laurel. Zlatá Felicity. Herecký výkony taky nejsou bůhvíco, ale Amell se dá v pohodě zkousnout a sem tam se objeví i nějakej náznak herectví. Ale zaujal mě hlavně scénář a jeho rozložitost do stran a zároveň jeho roztěkanost. To nejlepší se totiž odehrálo před pěti lety na tom ostrově, a to druhý nejlepší se odehrává, když se na scéně objeví Felicity a má jinej úkol než hrabat se v klávesnici. V kasinu byla sexy. To nejhorší se odehrává, když se na scéně objeví Laurel a Oliver začne filozofovat. Takový kódy, co vypouštějí oba ve svých dialozích z huby, jsem neviděl ani v Ulici. Příjemně (ne)překvapuje Paul Blackthorne, a.k.a. Detektiv Kopí (ještě tam chybí poručík Luk a kapitán Meč a třeba desátník Štít a budeme mít kompletní středověkou sbírku zbraní), který na scéně vždy potěší a je to nejlepší herec v seriálu, tedy samozřejmě až po Felicity. Nepříjemně nepřekvapuje telenovelní Queenovic rodina v čele s naspýdovanou ségrou, stejně tak naprosto zbytečně působí omáčka okolo jiných postav, jejichž úloha je nakonec jen epizoidní a v rámci seriálu naprosto zbytečná. Původně se mi první epizody i líbily tím, že byly epizoidní, a vždycky šlo jen o to, že Arrow zabije nějakýho frajera, ale ve chvíli, kdy scénáristi konečně dostali zaplaceno a začal se utvářet celek okolo Undertaking, to nejzajímavější vyplodili právě ve chvíli flashbacků. Tehdy jakoby seriál dostal konečně nějakou tvář, jenže zároveň mu to dost škodí z příběhovýho hlediska, protože mít finále je super, ale jakmile se objeví nějakej záporák, vždycky je jasný, že ve finále prohraje. V tomhletom případě to opravdu hodně připomíná Temnýho rytíře. Batman Begins totiž taky vlastně nastolil jen první epizodu, a častokrát zmiňovaná podobnost s tím Nolanovým Batmanem je v tomhle ohledu ještě očividnější. Neboť Temný rytíř představil Jokera a ve chvíli, kdy se poprvé dostal Batman do kontaktu s Jokerem a stala se z toho osobnější věc, Temný rytíř ztratil jistou dávku toho očekávání, co se stane. Od chvíle, kdy Joker utekl z vězení, Temný rytíř ztratil příchuť. Od chvíle, kdy se Oliver poprvé setkal s "tím druhým lučištníkem", seriál ztratil chuť a tempo a přitažlivost mu daly už jen ty flashbacky. Neboť divák věděl, že ten druhý Lučištník je teď záporák a na konci nejspíš umře (nebo prohraje), zmizelo očekávání toho neznámýho a... očekávanýho. Na druhou stranu flashbacky z ostrova mají pořád svojí příchuť, protože pořád divák neví, co všechno se na tom ostrově stalo a co všechno Olivera změnilo. A to dávkování flashbacků je dobře udělaný, neprozrazují moc. Až teprve poslední epizoda první řady ty flashbacky háže na stejnou úroveň se "současností". Na druhou stranu finále má solidní grády, mohlo by být lepší, ne že ne, ale taky to není takovej průser, jak jsem čekal. Konfrontace obou lučištníků sice nemá koule, ale "redundancy" ústí v sympatickou snahu nezakončit první sérii úplně špatně. [SPOILER] Z osobního pohledu můžu jen říct, že nejzbytečnější postavou v seriálu je Laurel a měla zůstat pod tím šutrem.[/SPOILER] () (méně) (více)

Ellmariachi

Po 1. sérii. Ale jo. Není to zlý. Postupem epizod se seriál stává opravdu zajímavým a i obrázky z ostrova jsou častější. Upřímně mě i baví daleko více než dění ve Starling City. Jednotlivé díly mají náboj. Trochu mu vadí, že Oliverovy soupeři nejsou nic moc, ale zatopit umí. Co mi ale nevadí, ale vyloženě mě vytáčí jsou trapné zaláskované dialogy mezi Oliverem, Tommym a vždy hodnou advokátkou. Popřípadě, kdyby náhodou na tyhle tři nedošlo je tu ještě Oliverova mladší sestra, která se mi sice fakt líbí, ale zasloužila by fakt 5a20 a světe div se, ne ode mě. Prostě tyhle teen dialogy sráží jinak kvalitní, akční a občas i napínavou podívanou dolů. Za mě po první sérii 75 procent. ()

ArsenalEagle

Tak v první řadě spalte vše, co se jen blíží slovnímu spojení "český dabing" - příšernost. Pokud jste si už našli titulky, můžem začít. Ač příznivce Marvelu, tohle se DC opravdu moc povedlo :) Seriál se postupně rozjíždí a prolínání současnosti s flashbackem (ostrov, hongkong..) je opravdu skvělé. I když mi moc nesedla Laurel (prostě nána blbá) tak ji naprosto zastíní Felicity (Emily je prostě kočka). S hlavním hrdinou nemohli líp, myslím si, že on sám si tu roli užívá a perfektně se na ní hodí.. Momentálně čekám na další díly :) Moc fajn seroš ()

O.Peta

Pilot splnil mé očekávání. Arrow bude pro mne tím oddechovějším seriálem, který zdá se pojede ve svižnějším tempu, scénáristicky nebude nikterak náročný, ale přesto bude bavit. Úvodní díl pobavil i kopancem jak do filmové tvorby (Twilight), tak i do té seriálové (Lost). Oba dva údery byly trefný. Uvidíme, jak se to celé bude vyvíjet, hodnotit by bylo předčasné, ale jednu celkem solidní sérii by to utáhnout mohlo, zázraky ovšem nečekat. Pilot zatím 70% ()

erased

Arrow je pravděpodobně to nejhloupější, co kdy v rámci ambiciózní televizní produkce objevilo. Samotný námět je i přes komiksový původ poměrně slibný, nekonají se žádné superschopnosti a většina zúčastněných drží své oblečky v přijatelných mezích. Díky ucházejícím produkčním hodnotám je tak i na co se v každém díle těšit. Ale herci. Pokud se jim tak vůbec dá říkat. V celém tom panoptiku kamenných obličejů se najdou pouze dva, které svou prkennost alespoň zachraňují přirozeným charismatem (Barrowman a Blackthorne). Zbytek nehereckých dřev nemá nic kromě úsměvů v pěkných šatičkách co nabídnout a při jakémkoli pokusu o herectví vypadají vyloženě směšně. Ale příběh. Hlavní linie první řady jako jediná od začátku působí jako alespoň trochu zajímavá, a téměř do konce i v rámci mezí i zajímavá je. Ve chvíli, kdy však konečně dojde na odhalení celého masterplanu, vše, co se dalo brát vážně se sesype a zbyde hloupoučká a typicky komiksová pitomost. Ale scénář. Ten nemaskuje ani neschopnosti herců ani nijak nepomáhá příběhu, naopak je ještě podtrhává nejen logickými i dějovými kiksy v dosud neviděném měřítku. Postavy navíc zasazuje do tak absurdních a klišovitých situací, že je výsledek po většinu času otřesný a v obzvláště černých chvilkách absurdně komický. Ale myšlenka. Jednotlivé dílčí zápletky banalizací jakéhokoli soudobého problému, rozhodně napomáhají. Druhá série pokračuje v prakticky tom samém. Obzvlášť ze začátku se sice vytáhne s několika působivými momenty, ale spolu s tím, jak se rozvíjí šáhlá zápletka kolem nadpřirozených steroidů, padá úroveň seriálu ještě níž, než tomu bylo o rok dříve. A na nastolený trend navazuje i fanoušky nenáviděná třetí řada. V amoku ze zvýšeného rozpočtu autoři zapomněli na poslední pokusy maskování tuposti vlastních televizních stvůr a jejich vékávéček, a přestože by ve výsledném výčtu prohřešků a přešlapů nad předchozími sériemi nijak nevynikala, je tato řada mírou demence vyloženě vtipná. Pravděpodobně bych měl hodnotit hůř, Arrow totiž ukazuje, jak daleko můžou televizní projekty dojít, aby jim u diváků stále procházelo. Jenže po třech letech každý týden opakovaných záchvatů smíchu už jsem si k tomuto nepovedenému seriálu (ale nebývale povedené komedii) vypěstoval guilty pleasure vztah. ()

Tony.cs

Musím říct, že bych tomu hned napařil fivestar. Po třech dílech jsem nadšen a to režií, příběhem i výběrem hlavního herce. Pěkná akce, hezky svižné. To se mi líbí. Těším se na další díly. Po pátém díle stále přetrvává nadšení. Svižné, akční, hezky natočené... Jenže nakonec jsem nedokoukal ani první sérii. Proč? Nějak mě přestalo bavit omílání toho samého pořád dokola. ()

sonnak

Je to strašně, ale opravdu strašně blbé a místy k uzoufání nudné. Na druhé straně - všechno mimo to funguje na jedničku, od herců po akci. I když se k tomu zezačátku seriál nehlásí, začne být časem zcela evidentní, že se nachází v komiksové rovině (včetně spousty komiksových klišé) a proto je tak snadné spoustu věcí odpustit. ()

Naslund

Jestli takhle střílejí všichni zločinci, tak si hned půjdu vymyslet nějaký šílený kostým a zkusím kariéru superhrdiny. Rozhodně ne kariéru bodyguarda, kteří umírají po desítkách. Když je řeč o kostýmech, Hood se moc nepředvedl. Jednak si slušně omezuje periferní vidění a jednak musí trapně chodit jen ve tmě, protože by ho jinak kdokoli hned poznal. Zajímalo by mě, co by dělal, kdyby někde musel zasahovat za bílého dne, protože motorkářská helma není zrovna ideální na boj na blízko. No promyšlené to není skoro vůbec a občas až zabolí, jak je to nablbé, ale jinak to čas zabít umí. Holky si užijou posilování hlavního hrdiny a chlapi akci. Mě asi nejvíc vadilo chování hlavního hrdiny. Na první pohled vypadá, že je dost cool, ale ta jeho rozhodnutí jsou dost slabošská, protože vždy vybírá jen tu snadnější variantu. ()

Kaluž

„Šel jsem k Laurel, abych o ni bojoval. A představ si mé překvapení, když jsem tě tam viděl, jak ji líbáš. Kéž bys na tom ostrově umřel.“ Řemeslně i dějově je to ještě v mezích dobrého vkusu, povedené akční scény to také docela táhnou, ale ty scénáře musel generovat nějaký zaprášený kompjůtr. Takhle plytké repliky a naivní proslovy, jenž hrdinové pronášejí se zcela vážnou tváří možná vypadají dobře v komiksových bublinách, zazní-li však nahlas, mohou způsobit mohutné krvácení z uší. Se ženou jsme se u toho mohli místy smíchy rozkrájet. Chápu, je to komiksová tuctovka pro teenage masy (podobně jako svého času Smallville), ale netvrďte mi, že se pro mladší publikum nedají sesmolit kloudnější texty. To je furt nějaké rozebírání platonických/osudových vztahů á la Beverly Hills 90210, to je pořád samé klamání města („XY, you have failed this city“ je jako trademarková hláška úplně mimo, osobně bych zvolil údernější variantu „XY, go fuck yourself“ a rovnou to zakázal dětem) a ty rádoby oplzlé narážky, které vkládají tvůrci do úst sličné hackerce Felicity (Emily Bett Rickards) může za vtipné považovat snad jen ta cílová komunita uhrovitých nerdů. Výrazové prostředky samotného Arrowa/Olivera (Stephen Amell) jsou někde na úrovni studenta prvního ročníku FAMU - dohromady jsem napočítal tři mimické projevy, které herec obměňuje stále dokola - zádumčivý, překvapený a nasraný. Zkoušel jsem si je před zrcadlem a z fleku bych jej mohl dublovat. Dokud bych si nesundal triko (takhle vypracované bochánky na bříšku teda nemám), diváci by nic nepoznali. Oliverův výživný proslov k jeho životní lásce Laurel by unudil i mrtvolu: „Nikdy jsem ti neřekl, co se mi na tom ostrově stalo. Těch pět let mě nezměnilo. Jen ze mě... jen ze mě odškrábly vše, kým jsem nebyl, a odhalily mě takového, jaký jsem vždy byl, což je člověk, kterého jsi vždy viděla. Nevím, jak jsi mě tak mohla vidět, ale viděla jsi mě. Nikdo v mém životě není takový, jaký se zdá být. Až na tebe.“ Tyhle žvásty možná zabíraly na lobotomizované diváky Melrose Place, jak tomuhle mohli dát v DC Comics zelenou (zelenou, haha) mi nejde na rozum. Chtějí nám snad tvůrci naznačit, že čtenář komiksů je nevzdělané hovado bez schopnosti porozumět složitěji vystavěnému ději o více vrstvách? Ostatní postavy jsou celkem sympatické, když tedy zrovna moc nemluví. Oliverova ségra je k nakousnutí a matka je fikaná svině, tady palec nahoru. Flashbackové scény z ostrova zatím hrají roli výplňové vaty a pokud se někdy dočkáme nějakého kloudného uzavření, uběhne ještě hodně vody. Autoři jsou totiž schopni natáhnout i banální uprdnutí na čtyři epizody. Bláhově jsem doufal, že Slade Wilson (Manu Bennett) zasáhne i do současného dění, tenhle borec by si rozhodně zasloužil více prostoru. Strávil jsem celou první sezónu, přece jen jsem tak trochu fanda nahastrošených strážců pořádku, finále bylo fajn, ale už teď vím, že na podzim se do Starling City nevrátím. Pokud vám ještě nebylo dvacet, klidně si k hodnocení přihoďte hvězdičku. Ostatním raději doporučuji počkat s čím vyrukuje seriálová nálož od konkurence. () (méně) (více)

movieband

Nebýt mojeho bráchy, tak bych Arrowa asi nesledoval. Začal jsem se s ním na to dívat a po prvním dílu mě to vcelku chytlo. Amell je sympaťák a korba hodně solidních rozměrů. Akce je dost dobře natočená (žádná roztřesená kamera, potěšilo mě, že Arrow bojuje stylem, jak v Assassins Creed a celkově se mi to dost líbí), minimum CGI mě potěšilo, soundtrack se mi taky vcelku líbí a herecké osazenstvo si nemůžu vynachválit. Je dost velký rozdíl sledovat něco pro změnu od DC a ne od Marvelu. Na DC se mi líbí to, že jejich příběhy jsou temnější, reálnější a celkově dramatičtější, než u Marvelu.Dějově je to poutavé a má to, co dát, tak uvidíme, co mi (prozatím) po 10-ti dílech dopoví zbytek první série. EDIT 01: Po 15-ti dílech zvedám na plnou. Děj začíná solidně nabírat na obrátkách a flashbacky na ostrov jsou čím dál lepší. EDIT 02: Tak první série je za mnou a při ohlédnutí vidím solidní, detektivní, komiksový seriál, který rozhodně má co dát. Amell je charismatický herec a Arrowa zahrál perfektně. Závěrečný díl byl jedním z nejnadupanějších z celé série. Doufám, že druhá série bude stejně kvalitní jako ta první, ne-li lepší. 1. SÉRIE - 82% EDIT 03: Druhá série má trochu pomalejší rozjezd, ale svým způsobem člověka chystá na adrenalinovou, brutální a perfektní, jak dějovou, tak akční stránku Arrowa, kde se servítky neberou. Na poli seriálů je to vcelku velký skok od první série. Charaktery jsou propracovanější a celkové DC universum o sobě dává víc znát (SS- Suicide Squad). Stejně tak Arrowovi záporáci jsou perfektní, v čele mrazivým Manu Benettem, který Deathstroka zahrál výborně! Druhou sérii si nemůžu vynachválit. 2. SÉRIE - 95% EDIT 04: Třetí série upadá do táhnoucího se děje, který mě pomalu, ale jistě ubíjí a nebaví mě tak, jako předešlé díly. Dějová linka Nanda Parbat, Ras Al Ghul a celkově Liga Stínů se mi na seriálů zamlouvá a mám dojem, že je to jediné, co mě ještě při tomhle seriálů drží. Jinak je to převážně nuda, která mě moc nebere. U druhé série to byl skok k lepšímu. S třetí sérií se Arrow trochu kvalitou propadl. Co mě potěšilo byl crossover s Flashem. Co se třetí sérii, ale upřít nedá jsou dějové zvraty. Sice přicházejí až v druhé polovině, ale... Souboj Rase a Olivera byl výborný a když to vemu kolem a kolem, tak celkový vývoj událostí se táhne zase k tomu lepšímu. Kvalitu druhé série, tu ale marně hledám. Uvidíme, zatím mám za sebou šestnáct dílů. ()

Falconica

Dojem z pilotu: Nebudu přemýšlet nad tím, jaký nadpřirozený nebezpečí na něj na pustým ostrově čekalo, že se tam z toho celej nasvalil, najizvil a naučil umění assassína. Nebudu přemejšlet nad tím, jak si na pustým ostrově vyrobil profesionální luk a šípy. Nebudu přemýšlet nad tím, jak se na pustým ostrově naučil rusky. Nebudu přemýšlet nad tím, kde se na pustým ostrově dozvěděl o budhistických symbolech. Nebudu přemýšlet nad tím, jak mu na pustým ostrově, kde bojoval o přežití, pět let vydrželo moderní oblečení, přestože tělo má celý potrhaný, nebudu přemýšlet nad tím, proč ho nikdo nemůže poznat jen proto, že má na hlavě kapuci. Nebudu přemejšlet nad tím, kde sebral ty hackerský šípy. O pro všechny bohy, jsem osoba, která nemá problém vypnout mozek u Transformerů a u tohohle to nedokážu, představte si, že se na to dívá někdo míň odolnej. ()

togaf

Spatlanina většiny superhrdinů se všemi klišé, které se k tomu vážou. Zrada v rodině, smrt rodiče, těžká minulost, milostný trojúhelník, úhlavní nepřítel a trapně sentimentální hlášky o Dobru a Zlu. Prostě všechno to zlé, co si lze představit pod názvem "americký seriál". Jedna hvězdička je za Olivera a jeho posilování, ten chlap je prostě krásnej. Druhá je za...ani nevím, asi že jsem zvládla dokoukat celou první sérii. A přirovnávat Arrow ke Ztraceným? To jako vážně? Jen proto, že je Oliver pět let na ostrově? Kde se všechno vysvětlí? To je teda úlet... ()

Sokka_

První série je bohužel celkem nudná, nic se tu tak trochu neděje, ale má občas dost zajímavý flashbacky! Jediný plus celé první série je hlavně poslední díl, kterej byl prostě dost dobrej. Druhá série je o mnohem zajímavější. Ve všem. Třetí série je zatim nejlepší! ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse