USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

NinadeL

13/170 Smallville mi nikdy nepřišel dostatečně cool na to, abych se mu věnovala, ale zpětně není špatné si srovnat různé postavy z DC v téhle seriálové verzi. Protože Arrow pokračuje v daném tónu a na místo slibované Amazon se jeho spin-offem stává Flash. Nad všechna očekávání seriál dostal celých 8 sérií a nastěhovala se sem celá řádka bývalých herců ze Spartaca, takže se z toho vlastně stal takový akceptovatelný popcorn. ()

KevSpa

Překvapivě slušný pilot. Má to náboj a některé přihlouplejší dialogy i všechna ta klišé lze díky solidně odsýpajícímu tempu prvnímu dílu odpustit. Otázka je, jak dlouho si seriál kvality udrží. Pilot - 70 % / Kvality si žel neudržel, po několika dílech jsem to vzdala, možná někdy seberu odvahu ještě na pár dílů kouknout, prozatím je to za 50%. ()

T2

_1.séria_na TV produkciu veľmi vydarené, príbeh upúta, má to dobrú dravosť, akciu až nadmieru vydarenú, hlavného hrdinu /80%/ _2.séria_ as ešte ako tak drží aj keď to už nie je úplne ono, od tretej série úroveň upadá v nevyraznosti, naivite až hrom, 4.séria je už len číre zlo ()

KarelR

Klasickej CW málem-telenoveloidní look, nepříliš výrazný obsazení a plno lacinějších scenáristickejch kliček (některý dialogy jsou fakt na pěst a "zlodušský" pohledy taky), ale ve finále se to celkem dá. Akce a zabíjení fajn a hlavně Amell je většinu času v poho. Jenom holt zamrzí, že kdyby to udělala nějaká kabelovka, mohlo to bejt o dvě třídy lepší. 6/10 ()

DaViD´82

V těch lepších a (zpočátku) méně častých momentech à la Nolanův Batman. V těch horších a (zpočátku) více častých jako Tak jde čas. Ano, je to rozhárané a na každý klad připadají minimálně dva zápory. Temnější pojetí, kde nic není černobílé, tomu sedne. Ono vůbec když se mlčí a jedná, není moc co vytýkat. Jakmile ale má někdo hrát či nedej i otevřít ústa, tak... Darmo mluvit, prostě děs běs a je to důsledek obsazení, kde hlavním kritériem pro výběr byl brávíčkový vzhled spíše než co jiného. Potěší ovšem absence jakýchkoli superschopností v kombinaci s nekompromisností, kdy Arrow je tu sice za kladného hrdinu, ale v podobě zabijáka a vyděrače, který ve prospěch "své pravdy" neváhá ničit majetek a zabíjet v takovém množství, o jakém si většina skutečných záporáků nechává jen tiše zdát v nejsladších snech o ovládnutí světa. Každopádně to má potenciál a ne zrovna malý (důkazem budiž pátá epizoda), jen ho to neumí prodat a ostatně se to o to většinu času ani nesnaží. Přitom by stačilo netlačit na soap-operovou vztahovou strunu a rázem by to mělo na mnohem víc než pouze na status "stěží koukatelné guilty pleasure". EDIT PO ČASE: Byla chyba odepisovat seriál na základě poloviny úvodní sezóny, protože (bohužel až) v závěru první a především pak během druhé řady se Arrow kvalitou z prvotního rozčarování plně vykoupil. Ano, stále tu problémy většiny sérií z produkce stanice CW přítomny jsou (především občasné zbytečné podrážení si nohou odklonem k telenoveloidním neduhům), ale klady postupně převýší zápory, které se (když už nevymizely zcela) oproti začátkům přesunuly z „nesnesitelných“ do kolonky „sice místy otravné, ale vyplácí se je přetrpět“. Speciálně proto, že se až na výjimky typu Laurel podařilo tvůrcům najít způsob, jakým uchopit a jak pracovat s hlavními postavami. A jak jim pravda někdy nejdou "záporáci epizody", tak ti hlavní, kteří zastřešují tu či onu sérii, jim naopak jdou k duhu velmi; jejich motivace jsou pochopitelné, nejsou černobílí a mají vždy přesně vyvážený poměr charisma/respekt. S1 3/5: Dlouho se to hledá stylem i kvalitou. Působí to spíše jako zastřelování se všude možně jen ne do terče. Ovšem když se to konečně plně najde (finální epizody), tak to stojí za to. K neuvěření je, že i zpočátku hodně slabá práce nádeníků za psacími stroji, se postupně vylepší natolik, až mnohdy překvapí, jak chytré a odvážné to (nejen) v rámci žánru umí být (než nastane nějaký ten logický laps, který nutí si klepat na čelo). Každopádně sezóna jako celek zaujme spíše jako příslib "jak dobré by to mohlo jednou být" než že by obstála sama o sobě. S2 4/5: Tvůrci pravděpodobně četli výtky diváků a vzali si je k srdci, protože jinak těžko uvěřit tak výraznému skoku v celkové kvalitě u všeho, co se minule vytýkalo horem spodem. Vše otravné je upozaděno na druhou kolej či rovnou zcela eliminováno a speciálně epizody rozvíjející hlavní dějovou linii jsou čirým žánrovým potěšením. Škoda že povinná sezónní kvóta přesahuje dvacítku dílů a tak je tu i dost vatózních "záporák týdne" epizod, které jsou zaměnitelné a rutinní až hanba a že flashbackové pasáže jsou stále odnikud nikam. Jakmile však převezme otěže osudová linie vendetty Arrowa a Deathstrokea, tak nezbývá než uznale pokyvovat hlavou při zjištění, že Arrow dospěl do stádia, kdy se ke svým evidentním velkým předobrazům nesnaží jen vzhlížet z pozice béčkové nechtěně směšné rádoby náhražky jako zpočátku, ale že se jim v mnohém i vyrovná. A to na podfinancovaný seriál stanice specializující se na tvorbu poplatnou zámořským tenagerům není zase až tak málo, ne? | S1: 3/5 | S2: 4/5 | () (méně) (více)

dO_od

// Cože, lepší komiksový seriál jak Gotham i Agents of Marvel? A viděl jsem ho jako poslední z nich? Spravedlnost na mě! ()

Jara.Cimrman.jr

Příběhy Olivera Queena mě celkem bavily, i kdy originality moc nepobraly. Queen totiž Batmanovsky vyráží chránit město, Robinsonovsky vzpomíná na svůj "lukrativní" pobyt na ostrově, Montechristovsky se mstí všem vinným a nosí přitom na sobě oblíbený sherwoodoský outfit. Abych však jen nehaněl, tak i z neoriginálních ingrediencí lze sestavit poživatelný pokrm a mě dost chutnaly Oliverovy útěky vlastní ochrance, používané šípy s diktafonem či úžasně naivně optimistické koncovky. ()

Dragoni

První série byla zatím výtečná a doufám, že i s dalšími budu spokojen stejně jako s tou první. Arrow je jako mix Ztracených, Batmana, Smallville a něco málo konspiračních hrátek ze seriálu typu Borgiové. 80 % ()

Psema

Už dlouho jsem neviděl seriál, který by slibný potenciál tak zdatně rozpouštěl v břečkovité křeči scénářů. Škoda, Amell, jeho sidekickové a akce jsou fajn. Všechno ostatní je hnůj zralý na šíp do hlavy. ()

TheDarKnig

UPDATE: Po polovině třetí série šla kvalita prudce dolů a přestal jsem sledovat. Komentář se tedy týká pouze této části seriálu. Zvlášť druhá série z Deathstrokem byla opravdová paráda. Nikdy jsem nijak neodsuzoval ani Smallville, ale je krutou pravdou, že polovina sérií za moc nestála, slušně řečeno. Takže jsem měl jisté obavy a přistupoval jsem k projektu Arrow rezervovaně a s odstupem, o to větší překvapení nastalo. Ano, hodně se čerpá z Batmana, ale komiksy a hrdinové se navzájem vždy ovlivňovali a navzájem prosakovali, takže tohle jako chybu asi nelze vidět. Také Green Arrowa nijak extra z komiksů neznám (hodlám napravit), takže je otázkou jak moc tvůrci vsadili na Nolanova rytíře čistě kvůli úspěchu. Jelikož temného rytíře miluji, udělali velmi dobrou věc. Po prvních devíti dílech seriál zatím neměl nějaké výraznější výkyvy a stále jde o příjemnou přehlídku kapucí, konspirací, ďábelských padouchů, sexy slečen a akrobacie. Herecké výkony nejsou z té nejvyšší A ligy, představitel Olivera Queena mi příjde zvlášt strnulý, ale je možné, že to tak bylo zamýšleno. Co se zmíněných slečen týče, u CW asi nešlo nic jiného než výsledek čekat. Dokonce i koktající, obrýlená červenající se sekretářka je sakra hot a ty brýle určitě něco takového nezakryjí :) SUMA: pro DC fandy povinnost, je to svěží, má to energii, flashbacky z ostrova maj tajemnost LOSTu a město Starling City je prohnilé až na půdu/ do kanálů. Možná nemá věhlas Gothamu, ale i tady je hrdina dostatečně tvrdý, aby si z veškerou chátrou poradil. You have failed this City!!! ()

TeeAge

|| Scenár: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg / DC Comics | Hudba: Blake Neely | Produkcia: Joseph Patrick Finn | Distribúcia: Warner Bros. Television | Štúdio: The CW || Vynikajúci počin, uspokojujúci všetky moje seriálové potreby. Má to prepletený scenár, komixovú mystiku, skvelú výpravu a oku i uchu lahodiace obsadenie. Po prvej sezóne nadšený. S01: 100%. S02: 105% S03: 100% | FullHD, THX, EN DTS | ()

hellstruck

Přítel říká, že je to seriál pro zkuřky, já zase tvrdím, že se jedná o supehrdinskou záležitost natočenou tak, aby se líbila vlhkým třináctkám. Nezlobte se na mě, koncept sám o sobě není úplně blbej - a vzhledem k tomu, že nejsem tak úplně fanda nadpřirozených schopností v kombinaci se syndromem superhrdiny, tak mi tahle ne-fantasy alternativa připadá vcelku přijatelná. Co mi už tak přijatelné nepřipadá, jsou vyloženě debilní dialogy. Zkuste se zamyslet nad největšimi scénáristickými klišé - všechna zde najdete. "Musíš mě k sobě pustit, musíš k sobě NĚKOHO pustit." "Bojuji za spravedlnost." (Vyjmenovávám ta, která mi utkvěla v paměti, ne však zdaleka ta nejhorší). Nejvíce k nim dochází při bolavých rozhovorech se sestrou nebo bývalou láskou. A bolavé jsou nejen pro aktéry, ale i pro mě jakožto diváka. Nemluvě o super drsných pohledech, které by si zkrátka mohli odpustit. Trochu mi to svou cílovou skupinou připadá jako Smallville (kde jsou také spíš jen samé hezké tvářičky a hloupý scénář), ale tam nebyl až tak epizodní děj a našli se tam zajímaví záporáci. Ale znáte to, na zhuleneckou náladu to poslouží dobře, je to asi tak jako spousta moderních knih - hloupé, ale čtivé. Tedy koukatelné. Sem tam to zachraňuje Queenův pomocník nebo ucházející zápletka. Nicméně jestli se budou tvůrci plácat dokola v tom samém, půjdu s hodnocením níž. ()

Spiker01

My name is Oliver Queen...For five years i was stranded on an island with only one goal - Survive! Chvíli mi trvalo, než jsem na tento seriál narazil, ale o to víc jsem za to byl rád a strávil s ním skoro 7 let. Arrow je, resp byl pro mě seriál, který mě naučil koukat na díly systematicky mimo televizi, kde jsem doposud sledoval pecky jako Lost a Prison Break. Neskutečně mě navnadil pilotní díl a nadšení neopadlo. Fascinovalo mě, jak dokážou takhle přizpůsobit rozpočet televiznímu seriálu. Hlavní příběh seriálu v první druhé řadě byl neskutečně emotivní a napínavý a jednotlivě vyprávěné epizody byly zkrátka parádní. Tomu samozřejmě strašně napomáhají herci. Stephen Amell alias Oliver Queen je naprosto super a jeho parťák Dig je taky neskutečnej borec. Navíc mě netrkla žádná vyloženě špatná postava a to se sakra cení...PS : I druhá série pokračuje v kvalitní podívané, od třetí to jde sice dolů, ale stále jsem nezanevřel, občas se nějaký opravdu dobrý díl najde...Ale ta pátá, ta to konečně alespoň trochu vrací na vrchol a nakonec to tak nějak doklepali do konce. U finálního dílu jsem nevzlykal, seriál mi zvlášť chybět nebude jelikož odvyprávěl již vše, co bylo možné a navazující seroš Green Arrow and the Canaries rozhodně sledovat nebudu. 70% |                                                                                       S1: 5/5 | S2: 5/5 | S3: 4/5 | S4: 3/5 | S5: 4/5 | S6 : 4/5 | S7: 4/5 | S8: 4/5 | ()

Spooner

Po 19 dílech: Výtečná oddychovka, která jde navíc příběhově překvapivě čím dál více nahoru. U Stephena Amella sice chvilku trvá, než mu jeho Oliver Queen správně sedne a přemýšlení se u tohoto seriálu také zrovna nevyplatí. Jinak ale tvůrci zatím nabízí slušnou jízdu z hodně solidní akcí a čím dál lepšími postavami, u kterého se výborně odreagujete. Jen by to už konečně chtělo nějakého pořádného záporáka, aby se náš moderní Robin Hood pořádně zapotil. ()

Davies182

Pilot: Bude zajímavé sledovat, kolik těch jmen (epizod) nakonec v seznamu Oliver Queen bude mít... 22? 44? Nebo přes osmdesátku? Potáhnou se velké ryby i přes několik dílů a sérií? Jak psal KarelR: kdyby to dělalo HBO, koukám na to pravidelně - od CW si ale nejspíše více než první, testovací epku nepustím. ()

Shakers

1. Séria - 85%. Arrow je seriál podla komiksu, ktorý je neobsahuje moc efektov (CGI) a vsádza rovnako ako Nolanov Batman na reálnejšiu akciu. Ta podobnosť s Nolanom tam možno je, ale na druhú stranu Arrow je rovnako ako Batman hrdina s mäsa a kostí, tiež ma cool hlas , tiež ma svoju skrýšu a zhodou okolností tiež od DC komiksu. Po akčnej stránke to síce nie je žiadny náhul, pretože Arrow je niečo ako detektív, ktorý najprv pátra a až potom strieľa. Čo sa týka príbehu, tak musím povedať, že je to asi to najlepšie na tomto seriály. Povedal by som, že tento seriál začal niekde uprostred a my sa s hlavným hrdinom nielenže posúvame dejovo stále dopredu, ale vraciame sa vo flashbackoch aj dozadu do minulosti kde sa stali tiež veľmi zaujímavé veci. Každý diel má čo ponúknuť, príbeh je vždy dostatočne zaujímavý a akcie aj keď je pomenej, stále sú dobré. Jediné mínus na seriály je herecké obsadenie kde je každý naleštený model ako s Twilightu, inak nemám čo by som vytkol. 2. Séria - 90%. Ešte o chlp lepšie, nápaditejšie a hlavne viac dramatickejšie. Každý diel s druhej série ma čo ponúknuť a nájde sa tu skutočne len minimum naťahovaných dielov. Finále sa slušne rozbiehalo cez pár dielov, no v záverečný dvoj-diel nedokázal strhnúť, tak ako časti pred tým. Potešil aj väčší výskyt a odkazy na niektoré komiksové postavy. 3. Séria - 85%. Po vynikajúcej druhej serie ponuka tretia väčšie množstvo (vedľajších) hrdinov (Black Canary, Atom v podaní bývalého Supermana Brandona Routha), (čoraz) viac (obľúbenú) Felicity, lepšie akcie a efekty, nové (a lepšie) tony od Blakea Neelyho, ale aj keď zvučné meno záporáka (Ra's al Ghul), nakoniec to na predošlú sériu a vynikajúceho Manu Bennertta (David Slade) nestačí. Tretia séria je ako celok veľmi fajn, ale už neponúka také prekvapivé zvraty (a straty) ako predošlá séria. Dokonca ani flashbacky už toľko nenadchnú. A aj (slnečný) Happy End môže niekoho sklamať (mne osobne to sadlo, po tých "temných tmavých prvých sériách"). Čo ma ale prekvapilo a veľmi sa mi ľúbilo, boli časti s Barry Allenom / Flashom. Zatiaľ čo sme sa v druhej sérii tak trochu stali svedkami jeho zrodu, pri tretej už má svoj vlastný seriál a chodí vypomáhať kamošom do Starling City. Poprípade tým Arrow ho ide navštíviť do Central City / S.T.A.R. Labs. Oba seriály sa fajn pretínajú. Arrow začne a následne za ním sa v pár epizódach prepájajú tieto dve komiksové postavy. Takže je fajn pozerať tieto seriály po jednej časti ako vychádzajú. Vtedy ma divák pekný, ucelený a plnohodnotný zážitok. 4. Séria - 75%. Hodnotenie štvrtej série mi príde až príliš podhodnotené, pretože začiatok štvrtého dobrodružstva, tentokrát Green Arrowa mi nepríde až tak zlý. Síce je to najslabšia séria, ale stále je to slušná komiksovka. Najväčšie mínus je predovšetkým slabý záporák v podaní nevýrazného Neala McDonougha. Aj keby sa snažil ako chce, tak s postavu Damiena Darhka nič nespraví. A ďalšia vec je Felicity. Jej románik je tiež už celkom nezaujímavý a predovšetkým zdĺhavý. Podobne podráža kolená celej sérii aj jej mamička, ktorá sa furt predvádza ako trápna panička. Inak sa tu ešte stále najdu niektoré diely dokáže plnohodnotne zaujať či prekvapiť. Za zmienku stojí aj o chlp lepšia kamera a akcia a drobné prepojenia na susedného Flasha. Snáď piata séria sa vytiahne s niečím lepším, pretože Arrow, ktorý celý seriálový DC Universe odštartoval už neťahá, tak ako na začiatku. 5. Séria - 80%. Určite lepšie ako predošlá séria, obzvlášť kde bol záporák Damien Darhk strašne nevýrazný a nudný. Piata séria Šípa konečne vytiahla na svetlo (alebo skôr do tmy) ďalšieho zloducha, ktorý poriadne zatopí celému týmu Arrow a niektoré časti sú fakt luxusné. Samozrejme sa nájdu aj niektoré nudnejšie, kde sa riešia somariny, ale ako celok je to dosť dobrá séria, štýlová akcia tu ma zas svoje miesto, crossover parádny a nechýba dávka napätia, známe postavy a finále tiež stojí za to. 6. séria - 80%. Úvod seriálu ešte balansuje medzi lepšími a horšími, kriminálnejšími a komiksovými dielmi, ale záver série, obzvlášť posledné štyri diely ponúkajú veľmi dobre a prekvapivé finále a zároveň zachraňujú a zvyšujú tejto sérii kredit. 7. séria - 85%. Keď som pozeral štvrtú a piatu sériu uvažoval som nad tým, či to nevzdať. Nakoniec neľutujem, že pokračujem ďalej a dostal som sa až do finále. Šiesta séria ponúkla perfektné finále a táto siedma ponúkla niečo, čo ma bavilo asi najviac. Green Arrowa za mrežami. Zatiaľ čo zvyšok série balansuje ako obvykle, medzi dobrými akčnými scénami, lepšími dielmi a tradične trápnymi a zároveň štýlovými výstupmi, prvé diely ponúkli najlepší príbeh, najlepšie postavy, hercov (M.J. Wihte, Vinnie Jones) a najlepšiu akciu. Nakoniec som celkom spokojný s touto sériou, ma to síce zbytočne veľa dielov, ale hodnotím kladne. Crossover ma znova bavil, future "flashbacks" a cameo návraty tiež, štýlová kamera znova nechýba, podaril sa aj výber skladieb od Ruelle (Madnes, The Other Side) a dostalo ma aj celkom prekvapivé a smutné finále. 8.séria - 75%. S celého Arrowverse mi prišiel Arrow ako najlepší seriál, aj keď kvalita jednotlivých sérii začínala byť dosť kolísavá a zbytočne naťahovaná a tak som vlastne rád, že sme konečne na konci. Posledná séria ponúkne iba desať dielov namiesto vyše dvadsiatich, ako tomu bývalo a som za to rád, že sa to zbytočne nenaťahovalo. Predošlá séria mi prišla oveľa lepšia a tak som trošku sklamaný ako to vlastne skončilo. Čakal som niečo lepšie ako to čo sme dostali. Prvých 7 dielov mi prišlo dobrých (akcie aj príbeh), aj crossover ma bavil (aj keď mi prišiel miestami smiešne lacný a čo sa týka Oliverho osudu nezvládnutý) ale zvyšné tri mi prišli slabé, takže dôstojná rozlúčka s týmto seriálom sa nakoniec nekoná. Škoda, zaslúžil by si ju. () (méně) (více)

ladynka

Rádoby akční alá Melrose Place, která se marně snaží předstírat, že v ní jde o něco významného a hlubokého. Nechtěně legrační. S1 - 3*. ()

Madsbender

Úprimne? Bol som pomerne sklamaný. Išiel som do seriálu s tým, že dostanem parádnu temnejšiu verziu starého známeho tak trochu antihrdinu zo Smallvillu, ale patetickosť, občasná hlúposť deja, toporné dialógy a slabý vývoj prepadávajúci sa na úroveň teenagerského gýču skutočne nie je tým ťahákom, ktorý potrebujem, aby si ma seriál udržal. Amell si ma zatiaľ nijak extrémne nezískal. Má to aj mnoho svetlých chvíľok a miestami slušnú akciu či niektoré bočné linky, ale nič, čo by sme už nevideli. Dojmy len mierne nadpriemerné, uvažoval som ísť nižšie. Pilot: 60% P.S.: Po druhom diely nemením stanovisko. Nerozumiem, v čom je toto lepšie ako takí Agents of S.H.I.E.L.D. Po 4 epizódach: Potupná telenovelizácia, nulová gradácia, stagnujúci rozvoj osobnosti superhrdinu a zábavnosť na bode mrazu. K tomu iba epizodický "záporáci" (ak sa za nich veľkí zlí kapitalisti, úžerníci, podvodníci a šéfovia miliónových podnikov vôbec dajú nazvať), o ktorých by si Mr. Business z Lego Movie neutrel ani špičku topánky - a keď sa náhodou zjaví aj známejšia postava ako Deadshot, dopadne to rovnako... 40% ()

playboxguest

Asi nejnudnější seriál, jaký se mi v poslední době dostal do obzoru. Všechno v něm na mě působí hrozně strojeně a převzatě odjinud, originalita absoutně na nule, hlavní hrdina totálně nesympatickej cápek. Nemám ani na to dokoukat první sérii, prvních šest dílů byl už takhle docela problém přěžít, aniž by se mi znuděně padající oční víčka nepřilepila ke spodním řasám. Doporučuju nacpat televizi Nova do vysílání kolem druhé ráno, ihned po Alias a Dark Angel, udělají tak ze svého programu tematickou trojhodinku se sestupnou tendencí. 30% ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse