Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tento film poodhaluje problematiku lanaření mladých nadějných basketbalistů za peníze či movitý dar na vysoké školy, které je v USA nelegální. Hlavním hrdinou je trenér Pete Bell (Nick Nolte), který má za sebou tři neúspěšné, ovšem čisté sezóny. Začne hledat mladé nadějné hráče, ale zjistí, že všichni by rádi za vysokou měli nějaké výhody... V roli basketbalistů se tu představí ve svých mladých letech Anfernee " Penny" Hardaway a hlavně Shaquille O' Neil. V malých rolích se tu ukáže i Larry Bird nebo trenérská legenda NCAA Bobby Knight. (Mythoss)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Radyo 

všechny recenze uživatele

Nijak zázračný snímek z basketbalového prostředí pojednává o zákulisních praktikách při lanaření kvalitních hráčů univezitními celky. Spíše než průměrný a snadno čitelný děj zaujmou jen skuteční basketbalisté v mnoha vedlejších rolích (mj. i Shaquille O'Neal). ()

sWONDER 

všechny recenze uživatele

Ako chlapec som bol s tohoto úplne v prdeli, keďže v deväťdesiatych rokoch sa toho o NBA veľa zohnať nedalo a ja som veľký fanda. Už si nespomeniem ako sa to ku mne dostalo, ale určite som šťastím húkal nakoľko tu "hrajú" vtedajšie obrovské hviezdy "Shaq" a môj obľúbenec "Penny". Pre fanúšikov basketbalu minimálne za 4. ()

Reklama

brodži 

všechny recenze uživatele

Tento film je o tom, že se nesmí kupovat hráči ale musí chodit na školu za učelem vzdělání. Jenže je jedna škola kde by chtěli vyhrávat ale nemají na to hráče. A o tom tento film je. Film je docela dlouhý ale vtáhnul mě natolik, že mi to připadlo, že trvá snad pouhou půlhodinu. Bohužel není tomu tak. Příběh je vlastně založen na tom, že každý má touhu vyhrávat ať už poctivým způsobem či nepoctivým. No a trenér se po důkladném přemýšlení rozhodne podvádět a dá na radu svého rivala, manažéra týmu amerického fotbalu na vysoké škole, že zařídí uplatek. V hlavní roli uplacených hráčů se objevil Shaquille O´neal, Anfernee Hardaway a pokud se nepletu tak mladičký Tony Kukoč (dlouho jsem neviděl tak už si nejsem jist). Člověk při sledování očekává, že tým vyhraje vše a tím to skončí. Bohužel. Jen část je pravdy a kouč procitne a zjistí. Konec mě docela překvapil a mít tento film tak na něj koukám pořád. ()

movie 

všechny recenze uživatele

Sportovní filmy mám vlastně moc rád (tedy ne že bych byl nějakej velkej sportovec:) a Lanaři jsou jedním z nejlepších! ()

Galerie (45)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v Chicagu, Indianě a Kalifornii. (reich)

Reklama

Reklama