• NinadeL

Ok, tohle je vysloveně slabší záležitost, ale vážně narvaná all time tv favority. Takže je tu krásná a roztomilá JLH, její parťačka z Ghost Whisperera Camryn Manheim, její kámoška z Hot in Cleveland Wendie Malick, Nicollette Sheridan ze Zoufalek, Ivan Sergei z Agentů podsvětí a v neposlední řadě Jon Lovitz, veterán od dob Ženatého se závazky. Víc bych v tom nehledala, nízkorozpočtová nekorektní komedie pro ty z vás, kteří rádi nekorektní komedie s povědomými tvářemi.(22.2.2017)

• dopitak

Komediální céčko s velmi úzce vyprofilovanou skupinou diváctva. Nebude se to líbit Židům, ale možná se to bude líbit lidem, které Židé štvou. Bavilo mě, jak se Avi Rosenberg vykrucoval, když ho JLH (mimochodem, v některých záběrech tu vypadá už fakt "staře") chtěla fiknout. Dobré bylo i instruktážní video o obřízce. Ovšem půlka s Adamem mě vůbec nebavila a konec, kdy si zase všichni hezky po americku v nejméně vhodnou chvíli chtějí popovídat o svých životech, připomínalo vyšeptalé díly Prciček -taky byly tak trapné. Prostě celý film v duchu reklamy na novou vaginu, kterou uvidíte (tu reklamu!), když neutečete příliš brzy od závěrečných titulků. A viděl někdo z vás v něčem hrát Ivana Sergeie?(24.9.2013)