''Každý máme v sebe dobrého a zlého vlka. Silnejší potom z nich bude ten, ktorého sa rozhodneme kŕmiť.'' Príbeh filmu je zasadený do Detroitu, kde 35-ročný Aiden (Josh Lawson), fotograf na voľnej nohe, ktorý je predovšetkým povolený políciou fotiť obete na mieste činu, trávi priveľa času vo vlastnej hlave. Sníva o tom, ako sa raz zbaví dlhov, konečne si nechá opraviť auto, raz a navždy opustí toto mesto a nájde tú pravú. Na druhej strane je čoraz intenzívnejšie prenasledovaný mestským zločinom a násilím. Ked' však jedného dňa spozná svoju susedku, 22-ročnú Virginiu (Emma Lung), zdá sa, že sa konečne vymaní z okov denného snenia. Keď je s ňou, svet sa akoby začne strácať a keď ju drží, možné je všetko. Zrazu zmiznú všetky potoky krvi, bolesti a zločiny. Avšak potom, čo v jeden večer na divadelnom predstavení urobí školácku chybu, vzťah s Virginiou začne pomaličky trpknúť... (sochoking)

George Stobbart

Aiden je fotograf tzv. miest činu, ktorý navonok pôsobí ako úplne obyčajný chlapík. Vo vnútri je však utlačený, plný rozporov a pomaly to v ňom vrie. Chce sa prejaviť, spraviť niečo dobré a byť aspoň trochu hrdinom, no podobne ako väčšina ľudí si to dáva dokopy iba vo svojej hlave a reálne sa k ničomu neodhodlá. Jedného dňa sa zoznámi s mladou susedou, ktorá mu trochu rozveselí život a snaží sa teda nielen so sebou urobiť niečo viac, ale aj nepokaziť svoj nový vzťah. Čo nebude také ľahké, pretože divákovi, ktorý je svedkom jeho častých vnútorných monológov a imaginácií je jasné, že netreba veľa a niečo sa už prevalí... Príjemný, malý, znepokojivý, melancholický film, ktorý si starostlivo stráži svoje charaktery a hoci pôsobí, že sa to už skôr či neskôr zvrhne (na tradičnú, očakávateľnú a opozeranú story), dokáže si udržať svoju vlastnú cestu a nesilené vyznenie. ()

SpaceOdyseus

Schyza a depky se v hlavnim hrdinovi hezky michaji a film je zajimave zrcadli stridanim fucked-up momentu a jeho predstav se stastnymi momenty se sousedkou a cele to zajimave graduje v ocekavani tezkotonazniho finale. Jen by to nemuselo mit dve hodiny a Ron Perlman je tezce nevyuzity. Ve vysledku to ale spatne neni, vyvrcholeni sice neni takova zdimacka, jak bych cekal, ale ma koule, takze tri hvezdy za slusnou praci si zaslouzi. ()

Martin741

Slusny, ale len sivy sedivy priemer na temu ako fotograf zije v meste, foti kadeco a kadekoho a sniva svoj sen o laske. Kazde mesto ma svoj zlocin a svoju temnu stranku- inak tomu nie je ani tu. Z hercov bol znamejsi snad len Edward Furlong /Terminator 2/  : 65 % ()

kenkaku

Film má možná nějaké hlubší filmové kvality... jako třeba "nastavení zrcadlo společnosti"... (to mu neupírám), ale 2x za vidění nestojí. Na to co se v něm (ne)děje je to při stopáži 113min příliš velká nuda. Celková myšlenka pošuka okolo 35 co "má svůj svět", kterým si ve své fanazii vylepšuje svůj nudný a nanicovatý život je zábavná. Ale jen do té chvíle než se pokusí "žít normálně". Pak nastává nuda a to brutální. Díky tomu se i projevuje to, že se chová jako idiot a fandit se mu dá jen těžko... Tedy ten podprůměr dávám hlavně za promarněnou příležitost a nevyváženost. ()