Epizody(13)

Larky

Mahou Shoujo jde již dlouho mimo mne. Krom geniální Madoky Magiky jsem zatím neviděl jediné alespoň průměrné Anime tohoto žánru. Getsumen to heiki Mina je jen dalším z řady seriálů nepovedených, leč věnovat se mu budu trochu obšírněji. Dá se na něm krásně demonstrovat, proč tenhle žánr tak nemám rád. ------ Velmi dobře mi k tomuto účelu poslouží popis normálního dne hlavní hrdinky, středoškolačky Miny Tsukudy. Mina je obyčejná, tak metr šedesát vysoká brunetka, toho času 16-ti letá a s nikterak výrazným hrudníkem (důvod, proč se o něm zmiňuji, vysvětlím později) ------ Ráno vstane, vyčistí zuby a spěchá do školy, co jí nohy stačí. Jako obvykle i dnes nejde zrovna na čas. Ve škole se pronudí až do odpoledne. Poté opět spěchá, tentokrát do místního televizního studia. Před pár dny tu dostala práci moderátorky. Společně se dvěma dalšími moderátory si tu má každý večer odkroutit relaci, jejíž obsah není důležitý. Řekněme, kvalita oné relace se blíží nováckému Svatému grálu - Televizním novinám. Zpravidla se něco během ní pos*re a Mina je nucena přeměnit se v Mahou Shoujo. Teď nastává ta nejretardovanější část, doteď to byla alespoň jen nuda. ------ Zatímco kdysi Pepek námořník ke své síle potřeboval špenát, tak Mina potřebuje mrkev (!). Ta se náhodou vždy jen tak někde válí a ikdyž ji Mina bytostně nesnáší, tak ji samozřejmě hned zhltne. Taky, co by přece neudělala pro záchranu světa, ne? Mina není příliš chytrá a tak jí musí našeptávat ultimátní Mahou Shoujo podržtažka ve formě létajícího kojence (!!). ------ Konečně dochází k Minině přeměně v magickou šlapku. Dostává zaječí ouška, hezčí zadeček (!), dvě obří mrkve s kterými každý den nakopává ušatým šmejdům z vesmíru prdele a hlavně zbraň, která je tak originální, že, když jsem to viděl, oněmněl jsem. Ptáte se co to je? Tipujete stroj času nebo něco podobného ? Vše mimo. Odpověď je....chvíle napětí.... - větší KOZY !!!! Mině se vždy tak o tři čísla zvětší. Tím pádem se z nezralé školačky stává kozatá fena, která drtí jednoho nepřítele za druhým. Namítáte, že s těma kozama se jí špatně pohybuje? Není tomu tak, vždyť jí ty balóny nadnáší. A to se vyplatí ! ()