Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rollman1
  *

  Kde jsou ty časy, kdy jsem u parodii neskutečně brečel smíchy celou stopáž a nenudil jsem se. Nové parodie jsou už pořád dokola a každý gag se dá čekat. Vyhladovělé hry nepřináší vůbec nic nového a tak jsme svědky vtípků, které jsme viděli už někde jinde. Trapné, nudné, nevtipné. Až na scénku s Expendables (kteří mě rozesmáli).(16.11.2013)

 • Spiker01
  **

  Nepřekvapivě pitomé, trapné a co je nejhorší, nudné...a to mam parodie celkem rád. U mě to navíc znásobuje fakt, že se mi první Hunger Games moc nelíbily. Doby parodie Tohle je Sparta jsou nenávratně pryč a tvůrci Jason Friedberg a Aaron Seltzer zřejmě už nic lepšího nepřichystají. Scény s Avengers a Expendables ale potěšily ... 40%(26.12.2013)

 • Flipnic
  ****

  Tohle je přesně to, co jsem potřeboval !! Z naprosto neznámýho a sobě sama nepochopitelnýho důvodu jsem shlídl oba díly Hunger Games a před pár dny Divergence. Tyto filmy považuju za odpad společenské kultury, ten největší hnůj a ubohost, jaká se ve filmovém umění nachází ... TEČKA !! Ovce ať si bečí jak chtějí, klidně budu vlkem, ale ne pokryteckým vlkem v rouše beránčím. Jednoduše: "Jsou to píííčoviny nehoráznýho kalibru a každej, kdo na to chodí do kina a se zálibou sleduje, je imbecilní nekulturní kokot!!!" Ovšem existuje lék na moje trauma a tím jsou právě Starving Games, natočený skupinou nadšenců a evidentně s nadšením. Každá scénka mě totálně dostala a rozesmála. Je to echt brutální, cynický, nechutný a ujetý ... je to trapný, ale příjemně trapný, nikoliv tak, jako "regulérní originály" ... Navíc humorný scénky gradují a u konce mě kombo scén "Gandalf v jeskyni a následně Expendables" málem rozervaly smíchem na cucky ... Jo!! Nejlepší parodie na filmy za X let a to počítám i první Haunted House ...(1.8.2014)

 • Hapretor
  **

  Mezi naprosto debilními a totálně trapně fekálními parodiemi tato vyniká několika dobrými momenty, kde jsem se upřímně zasmál. Cantmiss - myslim ta herečka je hezká, hezčí než v originále a na poměry parodie hraje dobře. Dobré vidět, že se najde ještě někdo, kdo natočí něco podobného bez naprosto debilního humoru a s trochou "inteligence".(7.4.2014)

 • ywo666
  **

  Neviem, či sú tie paródie tak slabé, alebo je dnes už všetko okukané. Pamätám ako ma Leslie Nielsen a Charlie Cheen (ale aj Scary movie) pokladali do kolien. Tu sa pár krát pousmejem. Pár krát poznamenám strefné. Ale dokopy je to slabé. Nakaždý solídny vtip pripadá milión špatných. Uznávam, že Hunger games to paroduje solídne a sex scéna, expendables, hawkeye, holý exibicionista a spol. ujdú. A najlepší bol černoch moderátor. Ale celý čas som mal pocit. Toto už niekde bolo. 2* za snahu. Ale viac menej sklamanie ako poslednou dobou pri pariach vždy.(16.12.2013)