Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ywo666
  **

  Neviem, či sú tie paródie tak slabé, alebo je dnes už všetko okukané. Pamätám ako ma Leslie Nielsen a Charlie Cheen (ale aj Scary movie) pokladali do kolien. Tu sa pár krát pousmejem. Pár krát poznamenám strefné. Ale dokopy je to slabé. Nakaždý solídny vtip pripadá milión špatných. Uznávam, že Hunger games to paroduje solídne a sex scéna, expendables, hawkeye, holý exibicionista a spol. ujdú. A najlepší bol černoch moderátor. Ale celý čas som mal pocit. Toto už niekde bolo. 2* za snahu. Ale viac menej sklamanie ako poslednou dobou pri pariach vždy.(16.12.2013)

 • kingik
  ***

  Když jste vyhladovělí - dejte si (skoro) výživnou parodii. Křeče od smíchu nehrozí, z hladu jsou pravděpodobnější, ale tohle zápolení o přežití vám nevyvolá nutkání na "velkou". I když se to vyloučit nedá. Tenhle parodistický výplach nemá do průjmu až tak daleko. Navzdory svému názvu tahle parodie není vyhladovělá nedostatkem vhodných objektů pro parodování. Právě naopak. Za poslední dobu se toho na plátnech kin urodilo víc než dost. A je tedy nasnadě, který hitový biják to schytá. Tvůrčí dvojice Friedberg & Seltzer, specializující se již řadu let na žánr parodie, zase jednou bilancovala a oba jsou přímo vyhladovělí natřít to po svém filmu, který se bere příliš vážně. Fenoménem posledních dvou let jsou "Hunger Games", a právě ty se ocitly v hledáčku dvou šprýmařů. Pochopitelně Jennifer Lawrence nebude jediná, která se dostane na přetřes. Ušetřeny nezůstanou další kino hity, včetně několika celebrit, a v zásadě platí, že kdo má hodně nakoukáno, bude se i obstojně bavit. Děj (no termín "děj" je v tomto případě poněkud diskutabilní) se nějakým způsobem drží parodované předlohy. Starší sestra ve výroční soutěži, ve které jde o život, nahradí svoji mladší sestřičku vylosovanou do klání a bla, bla, bla. Následně dojde ke zveličení pravidel boje na maso a krev a to doslova. Většina těchto gore scén má u Friedberga a Seltzera svoji premiéru a nejsou nijak povedené, fekální humor je zastoupen v podstatně menším měřítku (asi nejvýraznější je kadící a prdící hlavní hrdinka v lese). Složka trapného, ne-li nejtrapnějšího humoru, tvoří největší procento filmu. Zjednodušeně se to dá vystihnout slovy "je to tak trapné a blbé, až je to zábavné a vtipné". Maiara Walsh z určitého kamerového úhlu Jennifer Lawrence připomíná a částečně přebrala její gesta i mimiku. Cody Christian obstaral největší porci gagů. Naopak naprosto nesnesitelně trapný byl Diedrich Bader v roli zvrhlého prezidenta, kterého si režisérské duo s oblibou hýčká, o role v příštích projektech má s určitostí postaráno. Je škoda, že když už si tvůrci dali takovou práci najít dvojníky Stallona, Van Damma nebo Johanssonové, že je nevyužily víc než jen pro jednu scénu. Stejně tak to mohlo být celé vybroušenější. Film střídá svá silná a slabá místa, a neprozradím, které filmy to slíznou. Je lepší, když si je objevíte sami. A film má jednu velkou a nespornou výhodu. Kdo ještě "Hunger Games" neviděl, tak se po tomhle na ně určitě (ne)podívá. 60%(24.11.2013)

 • MartinezZ
  **

  Splnilo, možná dokonce trochu předčilo, má velmi nízká očekávání. Americká parodie, takže všude "humor", ale zábava žádná, lavina nechutností, trapnost. Tady se ale nečekaně některé gagy a zparodizování skutečně povedlo, byť ani v jednom případě nemají příliš dlouhého trvání. Minimálně Expendables a Avengers se povedli, vzpomenutí na nasraný pomeranč, Siri... A v neposlední řadě je faktem, že že se parodovalo něco, co samo o sobě je už parodií sama sebe - Hunger Games. Je to taková lepší americká parodie, jsou mnohé další trapnější, fekálnější, odpornější a blbější.(16.11.2013)

 • majo0007
  *****

  Naserte si "Hunger Games", film je totálny prúser, ale je sranda sa pozerať na túto ftákovinu očami "nezaujatého kukatela BattleRoyale a RunningMana - a pritom už 6. rok na kresle samozvaného prezidenta"! Šťastlivec vyhrá nakusnutú uhorku! No kto by nebol "happy"?! Film z kategórie "splachovač hajzlov", ten môj som zapchal, preto si tento cením.(14.11.2013)

 • Spiker01
  **

  Nepřekvapivě pitomé, trapné a co je nejhorší, nudné...a to mam parodie celkem rád. U mě to navíc znásobuje fakt, že se mi první Hunger Games moc nelíbily. Doby parodie Tohle je Sparta jsou nenávratně pryč a tvůrci Jason Friedberg a Aaron Seltzer zřejmě už ni lepšího nepřichystají. Scény s Avengers a Expendables ale potěšily ... 40%(26.12.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace