Reklama

Reklama

Magnetické tornádo

(TV film)
  • Kanada Metal Tornado (více)

Obsahy(1)

Ředitel Helios World Jonathan Kane se chystá oznámit veřejnosti, že společnost vynalezla metodu využívání neomezeného množství energie ze slunečních erupcí. Vynález má změnit svět. Mezitím bývalý poradce Steven Winters přijde doma ve své laboratoři na to, že konstrukce snímačů energie je vadná. Volá Jonathanovi, ale ten na něj nemá čas. Winters při dalším pokusu zahyne. Helios World při nejbližší sluneční erupci načerpá energii do superkondenzátorů. Zaměstnanci Michael a Rebecca však zjistí, že neznámo kam uniklo tři sta megawattů.
Z okolí jsou vzápětí hlášeny podivné jevy. Veškeré kovové předměty jsou přitahovány neznámou silou. Jsou registrováni první zranění. Michael chce riskantní pokusy přerušit, Jonathan to však nedovolí. Naopak volá do francouzské pobočky, že můžou experiment spustit. Michael s bratrem Ronem zjistí, že uniklá sluneční energie vytvořila bludné magnetické pole o velikosti půlky fotbalového hřiště. Pole s tornádem, které přitahuje vše kovové, sleduje žílu železné rudy, která probíhá městem a pokračuje do Filadelfie. Ve městě je vyhlášena pohotovost a většina obyvatel se stačí ukrýt. V nebezpečí ovšem zůstává Filadelfie… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (39)

char_t 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je fakt blbej. Ne zábavně blbej či odpadově blbej, prostě jen tak nezajímavej a hloupej, že to nestojí ani za ten odpad. Samotná premisa modrého magnetického tornáda je dostatečně pitomá, ale člověk by řekl, že si tvůrci při téhle příležitosti aspoň zjistí, jak funguje magnetismus... Ale hádám, že jim přišlo zajímavější udělat magnetické tornádo se smyslem pro humor - viz motorová pila, která díky blížícímu se tornádu uletí dřevorubci z ruky, párkrát ho obletí, zapne motor a... ptfuj... ()

Torgal 

všechny recenze uživatele

Nevďačný film na sledovanie, príliš debilný a amatérsky na to, aby bol hodnotiteľný ako normálny film, na druhej strane ale nie je dostatočne debilný a amatérsky na to, aby sa na ňom človek smial. Hlavný hrdina dokonca predvádza niečo ako herecký výkon a miestami cítiť záchvevy atmosféry serióznych katastrofických filmov! Škoda toho, mohla to byť väčšia bžunda a nudil by som sa menej. 3-/10 ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Kanadská filmová produkcia má na svojom konte nehorázne množstvo nízkorozpočtových snímkov, ktoré balancujú na hrane odpadu. Málo dolárov, slabí herci, stupidné scénare, primitívne digitálne efekty, mizerná réžia. Medzi tieto lacné nepodarky patrí aj televízny katastrofický sci-fi film, ktorý v roku 2011 natočil neskúsený režisér Gordon Yang. Do hlavnej úlohy obsadil starého známeho béčkového herca Lou Diamonda Phillipsa a roztočil príšerné "Magnetické tornádo". * ()

Strandmon odpad!

všechny recenze uživatele

Další katostrofický film ze světa tornád my večer maximálně pěkně znechutil. Magnetická kravina, která se nedá vydržet. Bez režiséra ňákých kvalit se dobrý film natočit nedá. A musím říci, že po 2012 a Proroctví tady dlouho dobrý katastrofický film nebyl. U tohohle filmu se mi skoro zastavilo srdce a věřte mi nebylo to z napětí ani akce, jako spíše smíchu jak film vypadal. ()

silak_xup

všechny recenze uživatele

Tak si takhle v sobotu večer pustíme s holkou TV a začíná tenhle film. Po tom, co tam nekompromisně na začátku najel v plamenech název filmu ,,METAL TORNADO´´ říkám, kouknu na ČSFD, kolik to má procent. Slušnejch 14% říkám sví holce, koukneme na to!!! Moje milovaná bohužel po půl hodině filmu řekla, že na to nemá a i přeš to, že venku foukal vichr rychlostí 350km/h a šíleně lilo, odešla se někam zkalit do bezvědomí, aby to dostala z hlavy. Já vydržel. Takže... Levitující motorovou pilu v lese přebil záběr na létajícího droida ve finální scéně, bez kterého bychom všichni chcípli :-)) Tenhle film museli natáčet a omylem vydat po desetinásobným množství trávy, než jsem v sobě měl já, když jsem ho sledoval. Nejspíš si mr. Yang a jeho krů slušně ujíždí na dosud veřejnosti neznámých halucinogenech a pěstujou si trávu, kterou hnojej trusem ze zadrženejch alienů z a51, jinak si tenhle počin nedokážu vysvětlit. Hodnotit si to vážně netroufám :-)) Pokud nejedete na heroinu, raději si to vůbec nepouštějte, mohlo by Vám to zásadně poškodit mozek a změnit vnímání světa. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Ottawě v Kanadě. (willy1)

Reklama

Reklama