poster

Magnetické tornádo (TV film)

 • Kanada

  Metal Tornado

 • Slovensko

  Magnetické tornádo

 • USA

  Metal Tornado

 • Austrálie

  Metal Tornado

 • Velká Británie

  Metal Tornado

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

Kanada, 2011, 87 min

 • MickeyStuma
  odpad!

  Není nad dobré science fiction (vědecký výmysl). Když ale autor spustí roušku své fantazie až moc, jeden se nestačí divit, co je schopný vymyslet. Jules Verne byl sice ve své době také považován za šarlatána, ale jak to nakonec dopadlo víme všichni. To, co je ukázáno v tomto snímku, je ale už tak neskutečný blud, že snad autoři museli být na drogách. Všechna tajemství magnetického pole sice určitě ještě neznáme, ale že by při vykolejení z rovnováhy působilo na vše možné jenom na člověka ne, je docela víc než zvláštní. Technické vymoženosti, vědci pochopitelně vědíc co a jak, přírodní i fyzikální zákony jako by neexistovali, jedna nelogičnost za druhou. Zkrátka, čeho je moc, toho je až příliš. Jak tomu chybí jakákoliv logika, není radno se tomu ohromným obloukem vyhnout. Člověk jinak dokáže zblbnout velice rychle.(7.12.2015)

 • char_t
  *

  Tenhle film je fakt blbej. Ne zábavně blbej či odpadově blbej, prostě jen tak nezajímavej a hloupej, že to nestojí ani za ten odpad. Samotná premisa modrého magnetického tornáda je dostatečně pitomá, ale člověk by řekl, že si tvůrci při téhle příležitosti aspoň zjistí, jak funguje magnetismus... Ale hádám, že jim přišlo zajímavější udělat magnetické tornádo se smyslem pro humor - viz motorová pila, která díky blížícímu se tornádu uletí dřevorubci z ruky, párkrát ho obletí, zapne motor a... ptfuj...(10.1.2015)

 • Torgal
  *

  Nevďačný film na sledovanie, príliš debilný a amatérsky na to, aby bol hodnotiteľný ako normálny film, na druhej strane ale nie je dostatočne debilný a amatérsky na to, aby sa na ňom človek smial. Hlavný hrdina dokonca predvádza niečo ako herecký výkon a miestami cítiť záchvevy atmosféry serióznych katastrofických filmov! Škoda toho, mohla to byť väčšia bžunda a nudil by som sa menej. 3-/10(16.4.2014)

 • MM_Ramone
  *

  Kanadská filmová produkcia má na svojom konte nehorázne množstvo nízkorozpočtových snímkov, ktoré balancujú na hrane odpadu. Málo dolárov, slabí herci, stupidné scénare, primitívne digitálne efekty, mizerná réžia. Medzi tieto lacné nepodarky patrí aj televízny katastrofický sci-fi film, ktorý v roku 2011 natočil neskúsený režisér Gordon Yang. Do hlavnej úlohy obsadil starého známeho béčkového herca Lou Diamonda Phillipsa a roztočil príšerné "Magnetické tornádo". *(16.8.2017)

 • AsylumFan
  ***

  Magnetická energie je dobrý sluha, ale zlý pán. Na straně jedné se přemění v prospěšnou ekologickou elektřinu a potěší tak všechny Děti Země. Otrhá pletivo z kurníku, čímž osvobodí vykořisťované slípky, které po zisku bažící kapitalista nutí snášet vejce. Snaží se přejet zemědělce jeho traktorem za to, že stále ještě neprodukuje biopotraviny. Na druhou stranu jsou její magnetická chapadla hotové smrtící zbraně, které zabijí, za pomocí desky s plošnými spoji, vědce jediným úderem do čela. Klidně vytrhnou z rukou dřevorubci motorovou pilu, a předtím, než mu jí zcela vezmou, ještě bezohledně rozřežou jeho přilbu, a přitom je jim úplně jedno, že tím dotyčného chlapíka připraví o jeho jediný zdroj obživy. Vrhají kompotovými konzervami po zákaznících obchodu, straší postavenými hadicemi osamělé ženy. Podaří se Michaelovi s Rebeccou zastavit řádění magnetického tornáda??? - - - Bohužel, tak nějak to není úplně ono a film chvílemi i nudí. Tvůrci nedokázali využít potenciál daného tématu, proto pouze 60 %.(29.10.2012)

 • - Natáčelo se v Ottawě v Kanadě. (willy1)