Magnetické tornádo (TV film)

• Kanada

Magnetické tornádo

• Austrálie

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

Kanada, 2011, 87 min

• silak_xup

Tak si takhle v sobotu večer pustíme s holkou TV a začíná tenhle film. Po tom, co tam nekompromisně na začátku najel v plamenech název filmu ,,METAL TORNADO´´ říkám, kouknu na ČSFD, kolik to má procent. Slušnejch 14% říkám sví holce, koukneme na to!!! Moje milovaná bohužel po půl hodině filmu řekla, že na to nemá a i přeš to, že venku foukal vichr rychlostí 350km/h a šíleně lilo, odešla se někam zkalit do bezvědomí, aby to dostala z hlavy. Já vydržel. Takže... Levitující motorovou pilu v lese přebil záběr na létajícího droida ve finální scéně, bez kterého bychom všichni chcípli :-)) Tenhle film museli natáčet a omylem vydat po desetinásobným množství trávy, než jsem v sobě měl já, když jsem ho sledoval. Nejspíš si mr. Yang a jeho krů slušně ujíždí na dosud veřejnosti neznámých halucinogenech a pěstujou si trávu, kterou hnojej trusem ze zadrženejch alienů z a51, jinak si tenhle počin nedokážu vysvětlit. Hodnotit si to vážně netroufám :-)) Pokud nejedete na heroinu, raději si to vůbec nepouštějte, mohlo by Vám to zásadně poškodit mozek a změnit vnímání světa.(11.1.2015)

• Torgal

Nevďačný film na sledovanie, príliš debilný a amatérsky na to, aby bol hodnotiteľný ako normálny film, na druhej strane ale nie je dostatočne debilný a amatérsky na to, aby sa na ňom človek smial. Hlavný hrdina dokonca predvádza niečo ako herecký výkon a miestami cítiť záchvevy atmosféry serióznych katastrofických filmov! Škoda toho, mohla to byť väčšia bžunda a nudil by som sa menej. 3-/10(16.4.2014)

Magnetická energie je dobrý sluha, ale zlý pán. Na straně jedné se přemění v prospěšnou ekologickou elektřinu a potěší tak všechny Děti Země. Otrhá pletivo z kurníku, čímž osvobodí vykořisťované slípky, které po zisku bažící kapitalista nutí snášet vejce. Snaží se přejet zemědělce jeho traktorem za to, že stále ještě neprodukuje biopotraviny. Na druhou stranu jsou její magnetická chapadla hotové smrtící zbraně, které zabijí, za pomocí desky s plošnými spoji, vědce jediným úderem do čela. Klidně vytrhnou z rukou dřevorubci motorovou pilu, a předtím, než mu jí zcela vezmou, ještě bezohledně rozřežou jeho přilbu, a přitom je jim úplně jedno, že tím dotyčného chlapíka připraví o jeho jediný zdroj obživy. Vrhají kompotovými konzervami po zákaznících obchodu, straší postavenými hadicemi osamělé ženy. Podaří se Michaelovi s Rebeccou zastavit řádění magnetického tornáda??? - - - Bohužel, tak nějak to není úplně ono a film chvílemi i nudí. Tvůrci nedokázali využít potenciál daného tématu, proto pouze 60 %.(29.10.2012)

• haffen

Na stanicu doslo hlasenie, ze Hendersnovi niekto hodil do okna kosacku na travu. Tento film je ohavnost a dementnost obludnych rozmerov. Dopozerat to by bol cisty masochizmus. Niekedy si rad pozriem D-ckove filmy, lebo sa da na ich blbosti zasmiat, ale tu mi bolo skor na zvracanie. Nedopozeratelne cudo. Davam tomu 5% aspon za snahu a schopnost dat pohyblive obrazky dokopy.(9.3.2014)

• Strandmon

Další katostrofický film ze světa tornád my večer maximálně pěkně znechutil. Magnetická kravina, která se nedá vydržet. Bez režiséra ňákých kvalit se dobrý film natočit nedá. A musím říci, že po 2012 a Proroctví tady dlouho dobrý katastrofický film nebyl. U tohohle filmu se mi skoro zastavilo srdce a věřte mi nebylo to z napětí ani akce, jako spíše smíchu jak film vypadal.(10.1.2015)

• - Natáčelo se v Ottawě v Kanadě. (willy1)