Magnetické tornádo (TV film)

• Kanada

Magnetické tornádo

• Austrálie

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

Kanada, 2011, 87 min

• Strandmon

Další katostrofický film ze světa tornád my večer maximálně pěkně znechutil. Magnetická kravina, která se nedá vydržet. Bez režiséra ňákých kvalit se dobrý film natočit nedá. A musím říci, že po 2012 a Proroctví tady dlouho dobrý katastrofický film nebyl. U tohohle filmu se mi skoro zastavilo srdce a věřte mi nebylo to z napětí ani akce, jako spíše smíchu jak film vypadal.(10.1.2015)

• silak_xup

Tak si takhle v sobotu večer pustíme s holkou TV a začíná tenhle film. Po tom, co tam nekompromisně na začátku najel v plamenech název filmu ,,METAL TORNADO´´ říkám, kouknu na ČSFD, kolik to má procent. Slušnejch 14% říkám sví holce, koukneme na to!!! Moje milovaná bohužel po půl hodině filmu řekla, že na to nemá a i přeš to, že venku foukal vichr rychlostí 350km/h a šíleně lilo, odešla se někam zkalit do bezvědomí, aby to dostala z hlavy. Já vydržel. Takže... Levitující motorovou pilu v lese přebil záběr na létajícího droida ve finální scéně, bez kterého bychom všichni chcípli :-)) Tenhle film museli natáčet a omylem vydat po desetinásobným množství trávy, než jsem v sobě měl já, když jsem ho sledoval. Nejspíš si mr. Yang a jeho krů slušně ujíždí na dosud veřejnosti neznámých halucinogenech a pěstujou si trávu, kterou hnojej trusem ze zadrženejch alienů z a51, jinak si tenhle počin nedokážu vysvětlit. Hodnotit si to vážně netroufám :-)) Pokud nejedete na heroinu, raději si to vůbec nepouštějte, mohlo by Vám to zásadně poškodit mozek a změnit vnímání světa.(11.1.2015)

• Likan7

Už název předpovídá průser. Jen jsem si říkal, že by to alespoň mohlo být vtipný, jenže to není ani zdaleka. Celou dobu koukáme na pár lidí někde ve velínu, co se snaží první hodinu filmu vypátrat a zbylých 25 minut zničit vír, který občas vcucne nějaký auto a motorku, jo, a ve Francii zničilo celou Paříž, to nevymyslíš prostě :D(7.7.2016)

• Gilmour93

Magnetická rezonance autorské tuposti, u které by se už tak dost teplý Magneto raději zahřál na Curieho teplotu.. Pláču, protože katastrofické filmy dlouhodobě stojí na okraji zájmu, producentské podpory i kvality. Jistě, je tu ještě Roland "zničím všechno, reputaci nevyjímaje" Emmerich, ale u jeho posledního majstrštyku na dané téma jsem vyzvracel 2012 ml žaludečních šťáv a tři dny mě atakovaly vlny horkosti o výši Pamíru. Člověk si asi fakt bude muset počkat na konec světa.. Nutno dodat, že Lou Diamond Phillips tímto definitivně zakopal hereckou sekyru..(3.9.2012)

• MM_Ramone

Kanadská filmová produkcia má na svojom konte nehorázne množstvo nízkorozpočtových snímkov, ktoré balancujú na hrane odpadu. Málo dolárov, slabí herci, stupidné scénare, primitívne digitálne efekty, mizerná réžia. Medzi tieto lacné nepodarky patrí aj televízny katastrofický sci-fi film, ktorý v roku 2011 natočil neskúsený režisér Gordon Yang. Do hlavnej úlohy obsadil starého známeho béčkového herca Lou Diamonda Phillipsa a roztočil príšerné "Magnetické tornádo". *(16.8.2017)

• - Natáčelo se v Ottawě v Kanadě. (willy1)