Magnetické tornádo (TV film)

• Kanada

Magnetické tornádo

• Austrálie

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

Kanada, 2011, 87 min

• MM_Ramone

Kanadská filmová produkcia má na svojom konte nehorázne množstvo nízkorozpočtových snímkov, ktoré balancujú na hrane odpadu. Málo dolárov, slabí herci, stupidné scénare, primitívne digitálne efekty, mizerná réžia. Medzi tieto lacné nepodarky patrí aj televízny katastrofický sci-fi film, ktorý v roku 2011 natočil neskúsený režisér Gordon Yang. Do hlavnej úlohy obsadil starého známeho béčkového herca Lou Diamonda Phillipsa a roztočil príšerné "Magnetické tornádo". *(16.8.2017)

• char_t

Tenhle film je fakt blbej. Ne zábavně blbej či odpadově blbej, prostě jen tak nezajímavej a hloupej, že to nestojí ani za ten odpad. Samotná premisa modrého magnetického tornáda je dostatečně pitomá, ale člověk by řekl, že si tvůrci při téhle příležitosti aspoň zjistí, jak funguje magnetismus... Ale hádám, že jim přišlo zajímavější udělat magnetické tornádo se smyslem pro humor - viz motorová pila, která díky blížícímu se tornádu uletí dřevorubci z ruky, párkrát ho obletí, zapne motor a... ptfuj...(10.1.2015)

• Gilmour93

Magnetická rezonance autorské tuposti, u které by se už tak dost teplý Magneto raději zahřál na Curieho teplotu.. Pláču, protože katastrofické filmy dlouhodobě stojí na okraji zájmu, producentské podpory i kvality. Jistě, je tu ještě Roland "zničím všechno, reputaci nevyjímaje" Emmerich, ale u jeho posledního majstrštyku na dané téma jsem vyzvracel 2012 ml žaludečních šťáv a tři dny mě atakovaly vlny horkosti o výši Pamíru. Člověk si asi fakt bude muset počkat na konec světa.. Nutno dodat, že Lou Diamond Phillips tímto definitivně zakopal hereckou sekyru..(3.9.2012)

• Strandmon

Další katostrofický film ze světa tornád my večer maximálně pěkně znechutil. Magnetická kravina, která se nedá vydržet. Bez režiséra ňákých kvalit se dobrý film natočit nedá. A musím říci, že po 2012 a Proroctví tady dlouho dobrý katastrofický film nebyl. U tohohle filmu se mi skoro zastavilo srdce a věřte mi nebylo to z napětí ani akce, jako spíše smíchu jak film vypadal.(10.1.2015)

• silentname

Tak blbý film, až sa človeku chce plakať od smiechu. Čo je lepšie ako katastrofák s absolútne klišéovitým príbehom a postavami a úplne otrasnými efektami, ktoré sú totálne totálne na smiech. Aby som však bol úprimný, myslím, že kúsok potenciálu v tomto filme bol. Možno keby sto zobralo nejaké schopné štúdio, prepracoval by sa scenár a dalo by sa tomu viac logiky... tak si viem predstaviť, že by to možno mohlo aj fungovať. Takto dávam jednu hviezdu za komédiu a druhú hviezdu za fakt, že som tam videl aspoň trošku potenciálu. Inak sa skutočne jedná o katastrofálny katastrofák.(19.7.2015)

• - Natáčelo se v Ottawě v Kanadě. (willy1)