Magnetické tornádo (TV film)

• Kanada

Magnetické tornádo

• Austrálie

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

Kanada, 2011, 87 min

• silak_xup

Tak si takhle v sobotu večer pustíme s holkou TV a začíná tenhle film. Po tom, co tam nekompromisně na začátku najel v plamenech název filmu ,,METAL TORNADO´´ říkám, kouknu na ČSFD, kolik to má procent. Slušnejch 14% říkám sví holce, koukneme na to!!! Moje milovaná bohužel po půl hodině filmu řekla, že na to nemá a i přeš to, že venku foukal vichr rychlostí 350km/h a šíleně lilo, odešla se někam zkalit do bezvědomí, aby to dostala z hlavy. Já vydržel. Takže... Levitující motorovou pilu v lese přebil záběr na létajícího droida ve finální scéně, bez kterého bychom všichni chcípli :-)) Tenhle film museli natáčet a omylem vydat po desetinásobným množství trávy, než jsem v sobě měl já, když jsem ho sledoval. Nejspíš si mr. Yang a jeho krů slušně ujíždí na dosud veřejnosti neznámých halucinogenech a pěstujou si trávu, kterou hnojej trusem ze zadrženejch alienů z a51, jinak si tenhle počin nedokážu vysvětlit. Hodnotit si to vážně netroufám :-)) Pokud nejedete na heroinu, raději si to vůbec nepouštějte, mohlo by Vám to zásadně poškodit mozek a změnit vnímání světa.(11.1.2015)

• Tatizz

Bavil som sa viac než pri podobných B-čkach, avšak to nebolo účelom filmu. Sa mi ale páči, ako všetci tí herci používajú tie odborné slová, pričom sami netušia, čo znamenajú. K tomu otrasná počítačová animácia z roku -5. Našťastie sa domnievam, že to tvorci až tak vážne nemysleli a celé to malo byť len memento toho, že ľudstvo potrebuje nevyčerpateľný zdroj energie.(2.9.2012)

• Torgal

Nevďačný film na sledovanie, príliš debilný a amatérsky na to, aby bol hodnotiteľný ako normálny film, na druhej strane ale nie je dostatočne debilný a amatérsky na to, aby sa na ňom človek smial. Hlavný hrdina dokonca predvádza niečo ako herecký výkon a miestami cítiť záchvevy atmosféry serióznych katastrofických filmov! Škoda toho, mohla to byť väčšia bžunda a nudil by som sa menej. 3-/10(16.4.2014)

• char_t

Tenhle film je fakt blbej. Ne zábavně blbej či odpadově blbej, prostě jen tak nezajímavej a hloupej, že to nestojí ani za ten odpad. Samotná premisa modrého magnetického tornáda je dostatečně pitomá, ale člověk by řekl, že si tvůrci při téhle příležitosti aspoň zjistí, jak funguje magnetismus... Ale hádám, že jim přišlo zajímavější udělat magnetické tornádo se smyslem pro humor - viz motorová pila, která díky blížícímu se tornádu uletí dřevorubci z ruky, párkrát ho obletí, zapne motor a... ptfuj...(10.1.2015)

• Ondrew

Haha, pobavil som sa, nemozem si pomoct. Lez, keby to malo slusny rozpocet, sympatickejsich hercov, aspon priemerne trikove zabery.... a... ehm, vlastne zmenene takmer vsetko, tak by z toho mohol byt fajnovy katastroficky film. Takto nam ostava akurat srandovny scenar, sexi motorkarska milfka :) a relativne dobry spad. Avsak pozerat toto cudo mozem odporucit jedine v pripade akutneho nedostatku inych filmov. 33%.(4.9.2012)

• - Natáčelo se v Ottawě v Kanadě. (willy1)