Magnetické tornádo (TV film)

• Kanada

Magnetické tornádo

• Austrálie

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

Kanada, 2011, 87 min

• grizly007

Čekám než se mi sosne film a přepínám z nudy televizi. Co nevidím, Ceckatý tornádo si to valí terénem a přitahuje kovové věci. Prodavač v benzínce dostane plechovkou fazolí do kebule, v lese dřevorubci vodletí motorová pila a já brečim smíchy. Oscarový herec Lou Diamond "HRAJUJENŠITY" Phillips v dalším nezapomenutelným trháku. Dvacet minut stačilo děkuji :D(25.10.2015)

• Strandmon

Další katostrofický film ze světa tornád my večer maximálně pěkně znechutil. Magnetická kravina, která se nedá vydržet. Bez režiséra ňákých kvalit se dobrý film natočit nedá. A musím říci, že po 2012 a Proroctví tady dlouho dobrý katastrofický film nebyl. U tohohle filmu se mi skoro zastavilo srdce a věřte mi nebylo to z napětí ani akce, jako spíše smíchu jak film vypadal.(10.1.2015)

• Gilmour93

Magnetická rezonance autorské tuposti, u které by se už tak dost teplý Magneto raději zahřál na Curieho teplotu.. Pláču, protože katastrofické filmy dlouhodobě stojí na okraji zájmu, producentské podpory i kvality. Jistě, je tu ještě Roland "zničím všechno, reputaci nevyjímaje" Emmerich, ale u jeho posledního majstrštyku na dané téma jsem vyzvracel 2012 ml žaludečních šťáv a tři dny mě atakovaly vlny horkosti o výši Pamíru. Člověk si asi fakt bude muset počkat na konec světa.. Nutno dodat, že Lou Diamond Phillips tímto definitivně zakopal hereckou sekyru..(3.9.2012)

• silak_xup

Tak si takhle v sobotu večer pustíme s holkou TV a začíná tenhle film. Po tom, co tam nekompromisně na začátku najel v plamenech název filmu ,,METAL TORNADO´´ říkám, kouknu na ČSFD, kolik to má procent. Slušnejch 14% říkám sví holce, koukneme na to!!! Moje milovaná bohužel po půl hodině filmu řekla, že na to nemá a i přeš to, že venku foukal vichr rychlostí 350km/h a šíleně lilo, odešla se někam zkalit do bezvědomí, aby to dostala z hlavy. Já vydržel. Takže... Levitující motorovou pilu v lese přebil záběr na létajícího droida ve finální scéně, bez kterého bychom všichni chcípli :-)) Tenhle film museli natáčet a omylem vydat po desetinásobným množství trávy, než jsem v sobě měl já, když jsem ho sledoval. Nejspíš si mr. Yang a jeho krů slušně ujíždí na dosud veřejnosti neznámých halucinogenech a pěstujou si trávu, kterou hnojej trusem ze zadrženejch alienů z a51, jinak si tenhle počin nedokážu vysvětlit. Hodnotit si to vážně netroufám :-)) Pokud nejedete na heroinu, raději si to vůbec nepouštějte, mohlo by Vám to zásadně poškodit mozek a změnit vnímání světa.(11.1.2015)

• Torgal

Nevďačný film na sledovanie, príliš debilný a amatérsky na to, aby bol hodnotiteľný ako normálny film, na druhej strane ale nie je dostatočne debilný a amatérsky na to, aby sa na ňom človek smial. Hlavný hrdina dokonca predvádza niečo ako herecký výkon a miestami cítiť záchvevy atmosféry serióznych katastrofických filmov! Škoda toho, mohla to byť väčšia bžunda a nudil by som sa menej. 3-/10(16.4.2014)

• - Natáčelo se v Ottawě v Kanadě. (willy1)