Drsný šerif - Série 2

(série)
USA, 2013, 9 h 29 min (Minutáž: 43–44 min)

Tvůrci:

Hunt Baldwin

Robert Taylor, Katee Sackhoff, Lou Diamond Phillips, Bailey Chase, Cassidy Freeman, Adam Bartley, Louis Herthum, Dan Hildebrand, Noam Jenkins (více)

Epizody(13)

OG_Swifty

Podobne jako jsem to mel u Stranger Things, prvni serie dobra a druha vynikajici. Prvni serie obvykle zpomaluje to predstavovani, pomaly rozjezd a tempo zacne nabirat az v pulce - tady to bylo uz v plnym proudu od zacatku a hned prvni epizoda me nebavila. Walt tam honi nejaky uprchly vrahy ve snehu bez niceho - bylo to hodne na silu. Nastesti zbytek uz byl dobrej. Katee Sackhoff me prestala srat, nahradila ji Cassidy Freeman v roli Waltovy dcery Cady. Jinak skoncila volba serifa, Ferg se trochu pochlapil, Branch me sice trochu sral s tou Cady, ale jinak me taky bavil. Zaverecny dil me jako ten v prvni sezone nestrhnul, zacina to bejt takovy zbytecne komplikovany (zabil ho Henry .. ne, poslal jsem Hektora .. ale ja ho taky nezabil blabla), ale jako celek dobry. ()

jfaba

Ony všechny série jsou na jedno brdo. Vždy někdo něco udělá Waltovi a on z toho vyjde jako vítěz. Je to oddychovka a hloubku v tom nehledejte. Jen ve čtvrté a páté sérii už mě začal Walt srát, dělal věci nelogické a choval se jako ukřivděné dítě. A vůbec svůj tým vedl do kytek... Ale kde by brali scénáristé zápletky, že? Jo je to dobrý odpočinkový seriál. Za ***. Víc ani ťuk. ()