Komentáře uživatelů k sérii (1)

Mam za sebou patou radu a jak to shrnout... je to furt Longmire, ale ztraci to jisty kouzlo. Ze slabyho finale predchozi rady se vyklubala vata na 2 dily a v tom zbytku je to takovy prapodivny. Walt se ze sympataka transformuje v podivnyho inkvizitora a uplne nesmyslne se stane posedlym pronasledovanim Nighthorse (kterej mu nejspis neprimo i zachranil zivot). Kazdopadne zneprateleni Cady i Henryho probiha dost prapodivne, celou dobu jsou tam jasny indicie kdo taha za nitky a kdo ne a Walter jen nesmyslne kope kolem sebe, musim se priznat, ze me misty uz i sral. Naopak jsem rad, ze spojenectvi bachora s Nighthorsem je definitivne pryc, ackoliv to evidentne bude mit jeste v posledni rade velkou dohru. Cady jinak okay az na to vyjednani propusteni Dariuse, dalsi naprosto nepochopitelny krok, kdy by stacilo nekomu zavolat... a civilni zaloba spolu s chraplavym curakem me serou. Opet to je tak na 3.5 hvezdy, tentokrat to zaokrouhlim dolu.(11.7.2018)