Longmire (TV seriál)

Drsný šerif

Akční / Krimi / Drama / Western

USA, 2012 - 2017, 54 h 43 min (Minutáž: 53x45 min)

Sarah Nicole Jones

Robert Taylor, Katee Sackhoff, Bailey Chase, Lou Diamond Phillips, Cassidy Freeman, Adam Bartley, Gerald McRaney, A Martinez, Mädchen Amick, Peter Weller, Charles S. Dutton, Reynaldo Gallegos, Louis Herthum, Kristen Rakes, Arron Shiver, Rebecca Wisocky, Kate McNeil, Tom Wopat, Michael McGrady, Bryan Head, Matthew Page, Q'Orianka Kilcher, Wade Williams, Derek Phillips, Gabrielle Carteris, Dylan Kenin, Andrea Roth, Del Zamora, A. J. Buckley, Casey Messer, Amber Midthunder, Zahn McClarnon, Brendan Fehr, Keith Jardine, David Lambert, Abbie Cobb, Rodney Rowland, Megan Pribyl, Timothy V. Murphy, Calum Worthy, Nelson Lee, Abby Brammell, Monique Gabriela Curnen, Jeni Reed, Tara Buck, Kenneth Choi, J. Michael Trautmann, Lauren Benz Phillips, Gina Rodriguez, Amy Morris, Jamie McShane, Christiann Castellanos, Cherami Leigh, Forrest Fyre, Alix Elizabeth Gitter, P.J. Boudousqué, John Lee Ames, Hank Rogerson, Sonja Kinski, Noell Coet, Brad Carter, Andrew Sensenig, Tailinh Agoyo, Mandy June Turpin, Dillon Lane, Brett Rickaby, Andy Mackenzie, Eloy Casados, James Landry Hébert, Matthew Tompkins, Nick Gehlfuss, Maury Sterling, Myk Watford, Karina Logue, Ally Walker, Dan Hildebrand, Sam Quinn, Henri Lubatti, Dean Chekvala, Tomas Sanchez, Jesse Garcia, Shane Woodson, Brian Howe, Jonathan David Dixon, Scott Michael Campbell, Lobo Sebastian, Gill Gayle, Joseph Gallegos, Luke Gallegos, Isaac Barnes, Edward A. Duran, Mac Brandt, Terry Dale Parks, James MacDonald, James Burnett, Jodi Harris, Kathleen York, Scott Klace, Irene Bedard, Nathaniel Arcand, Megan Follows, C. Thomas Howell, Seth Adkins, Katherine LaNasa, Diego Klattenhoff, Bob Clendenin, Nakotah LaRance, Matt Peterson, Colby French, Noah Harpster, Lora Martinez-Cunningham, Rod Rondeaux, Kristin Hansen, Graham Beckel, Cristine Rose, Scott Paulin, Shawn Hatosy, Michael Mosley, Stacy Haiduk, Patrick Fabian, Luce Rains, Eb Lottimer, John Pyper-Ferguson, Steven Culp, Jason Douglas, Jay Tavare, Michael Spears, Rusty Schwimmer, Richard Speight Jr., Claudia Ferri, Yvonne Delarosa, Kimberly Guerrero, Noam Jenkins, Charles Parnell, Brigid Brannagh, Nicki Aycox, Lawrence Gilliard Jr., Chad Brummett, Heather Kafka, Devon Graye, Allie MacDonald, Briana Evigan, Xander Berkeley, Brad William Henke, W. Earl Brown, Daniel Buran, Matt Angel, Hillary Tuck, Matthew Fahey, Sherman Allen, Richard Folmer, Gary Farmer, Christopher Cousins, Lee Tergesen, John Hensley, Rhys Coiro, Michael Graziadei, Jay Paulson, Ryan Kennedy, Raoul Max Trujillo, Eric Schweig, Marshall Allman, Lochlyn Munro, David Midthunder, Jim Beaver, Derek Webster, Martin Palmer, Robyn Lively, Cory Tucker, John Ales, J. Nathan Simmons, Sterling Beaumon, Hannah Nordberg, Graham Greene, Anne Dudek, Eric Ladin, Alex Livinalli, Shannon Lucio, Melanie Green, Bex Taylor-Klaus, Lee Garlington, John Lawlor, Molly Hagan, Dustin Ingram, Melissa Carnell, Gilland Jones, Kenneth Wayne Bradley, Rodney Eastman, Nia Peeples, Peter Stormare, Parker Stevenson, Jamison Jones, Matt Roth, Katalina Parrish, Jennifer L. Parsons, Mandy Brown, Cooper Huckabee, Rena Owen, Aaron Abrams, Currie Graham, Lou Anne Stephens, Jamie Anne Allman, Barry Sloane, Josh Cooke, Steven W. Bailey, Debra Christofferson, David Burke, Patch Darragh, Peter Jason, Brad Beyer, Brian Thornton, Dylan Walsh, Brett Rice, Beau Garrett, Bess Armstrong, Laura Regan, Don Swayze, Matthew Alan, Catherine Dent, Tinsel Korey, Matt Metzler, Hank Cheyne, Mark Vasconcellos, Marisa Quintanilla, David Busse, Tamara Duarte, Gregory Cruz, Ron Perkins, Debrianna Mansini, Sam Daly, Tina Parker, Morse Bicknell, Antonio Leyba, Chris Freihofer, Mary Sue Evans, Russ Dillen, Catherine Haun, Eric Steinig, Vic Browder, J.D. Garfield, Tony Whitecrow, Rutherford Cravens, Mike Miller, Vivian Nesbitt, John Lawlor, Rio Alexander, Jason E. Hill, J. Michael Oliva, Dave Colon, Steve Corona, Ralph Alderman, Keith Meriweather, Amanda Fresquez, Jack Burning, Chris Ranney, Ryan Begay, Sarah Minnich, Trine Christensen, Merritt C. Glover, Kevin Owen McDonald, Andrea Good, Rodger Larance, Lawrence Gilligan, Cliff Gravel, Tenaya Torres, Michael E. Stogner, Rick Anglada, Jyl Murray, Troy Ruptash, Patricia Bethune, Peter Diseth, Jackamoe Buzzell, Stephen Michael Ayers, Julie Hanna, Ernest Tsosie III, Jason Matthew Smith, Aaron Christian Howles, Graham Shiels, Larry Clarke, Kendra Tuthill, John Bishop, Marissa Woolf, Mary Wiseman, Barbie Robertson, Mike Damus, Teo Briones, Apesanahkwat, Ruben Rivera Laguna, Alyssa Gabrielle Rodriguez, Johnny Royal
  • 3 AM Code

Zatim slusna, ale nicim nevybocujici krimi z americkeho zapadakova (takovy moderni western). Moc si neumim predstavit ze se tenhle serial rozmachne k nakym nevidanym vykonum. Prece jen prostredi maleho mesta+soucasna realita dava prostor akorat tak k te malomestske krimi-telenovele, ale uvidime. Hodnoceni predbezne mezi 3-4 po trech dilech.(5.7.2012)

Sympatická westernová pohodovka pro nenáročné se sympatickým, drsně vypadajícím šerifem Longmirem, známým Louem Diamondem Philipsem z Odvahy pod palbou a téměř v žádném filmu nechybějící i ženské zastoupení v podobě příjemné, ale tvrdé Katee Sackhoffové. Trochu mně mrzí, že jsem se těm postavám nedostala trochu víc pod kůži. Jinak atmosféra je velmi příjemná, každý díl se řeší jiný případ a tak nehrozí, že se budete usilovně snažit přemýšlet o tom, co bylo v minulém díle.(5.3.2013)

Vysoce návyková záležitost. Staromilsky příjemná westernová krimi podívaná s výborným hereckým obsazením, kterému vévodí dosud neznámý a nesmírně charismatický Robert Taylor. Tomu skvěle sekundují Katee Sackhoff či Lou Diamond Phillips. 1. série - 90% Druhá série udržuje nastavené tempo i kvality a navíc nabízí parádní season finale. 2. série - 90% Třetí řada opět drží kvalitu těch předchozích, děj se posouvá pomalu, ale jistě kupředu a stále má co nabídnout. Finále znovu přineslo takový cliffhanger, že by mě naštvalo, kdyby nebyl seriál obnoven na další sezónu. 3. série - 90% --- Přestože byl seriál zrušen, objevil se zachránce v podobě Netflixu, takže se 4. série přece jen dočkáme. --- Fanoušky vymodlená čtvrtá řada i přes pomalejší rozjezd opět nabídla vše, co máme na seriálu tolik rádi a navíc tu proběhl zatím nejvýraznější vývoj hlavních postav. Nakonec nám tvůrci znovu naservírovali tak velký cliffhanger, že další sezóna zkrátka musí být. 4. série - 90% Pátá série odklepnuta!(17.9.2012)

Seriál, který byl pojat velice neobvyklu formou. Alex Graves, dokázal vytvořit kriminálku, která není ani v Miami, ani v New Yorku, dokonce ani v Las Vegas. Je to kriminálka, která se nachází uprostřed těch nejodlehlejších částí ameriky. Je to zkrátka něco úplně nového. Team se skládá z páru lidí, a vše okolo vyšetřování si musí zařizovat sami, rozbory vzorků, otisky prstů atd. V seriálu máme možnost vidět řešení případů, bez nejnovějších technologií. Přeci jen, děj se odehrává ve velmi chudých částech, kde je krajina velice zaostalá. Přestřelky, honičky, vše co má akční krimi-westernový seriál obsahovat. Za mě 100%. - Zásluhou patří mezi mé nejoblíbenější séroše:-).(6.10.2013)

Nedoceněný parádní westernovo-kriminální seriál ze současnosti, kde hraje prim drsný oldschoolový šerif, který nejen řeší případy ve svém městě, ale i kostlivce ze své skříně. Bezchybný Robert Taylord jako Longmire - není co vytknout, ten se pro tuhle roli narodil. Všechny 3 série parádní, díl od dílu se zvyšovala laťka až do neuvěřitelného finále. Mohu jen vřele doporučit! 9,5/10 4. Série: Štafetu přebral vynikající Netflix a nijak na kvalitě neubral, ale ještě spíš více naložil!! Každej díl něčím zajímavej, nervy až do konce, zvraty zajímavý, mrazení v zádech který jen tak neustává, to je Longmire!!! Nevěřil jsem, že to natočí takhle na výbornou, jsem spokojen!!! Ale zase to finále... To bude dlouhý čekání.... 9,5/10(9.6.2014)

• - Seriáloví tvůrci čerpali inspiraci u knižní série "Walt Longmire Mysteries" knižního autora Craiga Johnsona. (Conspi)

• - S počtem 4 100 000 diváků se stal snímek nejsledovanější seriálovou premiérou stanice A&E všech dob. (Borrtex)

• - Sheriff Longmire (Robert Taylor) používá jako služební zbraně Colt Government Model M1911A1 - .45 ACP a Winchester 1894 - .30-30.. Zástupce Victoria 'Vic' Moretti (Katee Sackhoff) používá služební zbraň Glock 19 (3rd Generation) - 9x19mm. Zástupce Branch Connally (Bailey Chase) je ozbrojen pistolí Smith & Wesson Sigma Stainless SW9F Two-Tone - 9x19mm a zástupce Ferguson (Adam Bartley) používá revolver Smith & Wesson Model 29 - .44 Magnum. (HectorHagman)