• PROCESOR

V dnešní době všemocná formulka v zájmu bezpečnosti státu a její tajné agentury co se utrhly ze řetězu a nepodléhají vlastně nikomu a ničemu je dan za demokracii co se musí chránit za každou cenu. Boj s terorismem bude věčný. Atraktivní téma sráží nezáživný, pomalý, nudný, suchý, postup ve vyprávění příběhu a nelogický scénář,-S!- kde hlavní právní protivníci spolupracují.-S!-(25.7.2015)

Taková poctivá žánrovka ve stylu Tři dny kondora. Západní civilizace a její ideály pravdy a demokracie hájené tvrdou rukou tajných služeb. A do toho nemá žádnej právník co strkat nos. Dobře natočené a zahrné, místy napínavé, nepříliš nápadité a trochu schematické. Už to tady bylo, ale vůbec to nevadí. Jen bych klidně přivítal film o tom, jak je dobře, že účel světí prostředky, protože to je to, co Západ opravdu drží pohromadě. Pragmatismus. 70%(2.8.2015)

Spoiler: dal bych plný počet, kdyby se tam nelavírovalo nad tím, že tajná služba udělala asi "chybu", jejímž důsledkem se stal atentát, nýbrž kdyby tam byly ty koule na to na plnou hubu říct, oni to udělali schválně, aby mohli snáz manipulovat veřejným míněním a v boji proti smyšlenému nepříteli zase jednou pořádně poutahovat šrouby (i když to v profízlovaný Británii s kamerama na každým rohu už jde ztuha).(17.1.2015)

hahaaa konečne !!! konečne som sa dočkal realistického filmu, ktorý má myšlienku a pripútal ma na hodinu a pol do kresla. Výborný thriller, ktorý reálne vykresluje skutočných vládcov krajín. Samozrejme musel byť natočený vo Veľkej Británii pretože natočiť toto v US and A, tak režisér ide na zájazd do Guatanáma. Aj keď nie som veľkým fanúšikom konšpiračných teórií, nie som ani naivný a hlúpy. Neverím tomu čo sa predhadzuje prostredníctvom "objektívnych" médií plebsu a tento film je aj o tom. Holt demokracia je o tom, že ľud musí dostať pravdu malinko poupravenú, inak by sa im celý tento systém rozsypal jak výšková budova projektovaná tak, aby vydržala náraz lietadla, po náraze lietadla ;) Aj napriek menším zádrhelom, ktoré tento film malinko degradujú, ja dávam plný počet.(22.1.2014)

Jsem příliš malá svině na to, abych se mohl stát právníkem a do roztrhání těla se pral ve prospěch svého většinou vinného klienta. Martin i Claudia jsou však dostatečně ambiciózní krysy na to, aby se vydali do boje s tajnými službami, státními zájmy a zkorumpovanými kolegy. Já jsem jim celkem fandil i nějaké to napětí jsem si užil a hrozně jsem jim přál, aby do skutečného světa zavítalo i trochu toho pohádkového optimismu a oni uhráli alespoň remízu. Za mne zkrátka nikdy není dost filmů o tom, co nám naše demokratická média ve jménu vyšších zájmů raději nesdělují.(31.5.2015)