Spoiler: dal bych plný počet, kdyby se tam nelavírovalo nad tím, že tajná služba udělala asi "chybu", jejímž důsledkem se stal atentát, nýbrž kdyby tam byly ty koule na to na plnou hubu říct, oni to udělali schválně, aby mohli snáz manipulovat veřejným míněním a v boji proti smyšlenému nepříteli zase jednou pořádně poutahovat šrouby (i když to v profízlovaný Británii s kamerama na každým rohu už jde ztuha).(17.1.2015)

Angličané tyhle paranoidní thrillery neumějí dovést k dokonalosti tolik jako Amíci, navíc dost dlouho snímek nemá tolik potřebnou šťávu a drama v soudní síni mohlo být určitě výživnější. Přes množství výhrad mě to nakonec bavit docela i začlo, jenže to už byl bohužel konec. Eric Bana představuje stěží nějakou kasovní jistotu a Rebecca Hall je pro mě příliž obyčejná. Tohle duo se zrovna dvakrát nepovedlo. 55%(29.9.2014)

Napínavý a zamotaný thriler, kde jsem se místy ztrácel. Po teroristickém útoku, kdy zemře 120 lidí je obviněn pachatel, který se brání že je nevinny. Do případu se zamotávají dva právníci, kteří zjištují že pravda je daleko horší a že je v tom zamotaná MI5. Čím více případ zkoumají tím více jsou v nebezpečí. 65%(22.2.2016)

Na to, že scénář psal ten vocas co je zodpovědnej za Redemption a The locke to dopadlo slušně. Zase jako Eric Bana je v pohodě a podobné politické thrillery mě lákají. Jenom škoda, že tenhle film si bohužel vysoký standart neudrží po celou dobu. Vyšetřování je zajímavý a napínavý a já coby příznivec konspiračních teorií jsem jich tu i pár dostal. Na druhou stranu film mě nijak zásadně nezasáhl a to hlavně z důvodu, že mi neřekl nic co bych dávno nevěděl o té dnešní skvělé době a cvičených opicích co v ní žijou. Nebylo to zlý, ale mělo to na víc.65%(1.9.2014)

Jsem příliš malá svině na to, abych se mohl stát právníkem a do roztrhání těla se pral ve prospěch svého většinou vinného klienta. Martin i Claudia jsou však dostatečně ambiciózní krysy na to, aby se vydali do boje s tajnými službami, státními zájmy a zkorumpovanými kolegy. Já jsem jim celkem fandil i nějaké to napětí jsem si užil a hrozně jsem jim přál, aby do skutečného světa zavítalo i trochu toho pohádkového optimismu a oni uhráli alespoň remízu. Za mne zkrátka nikdy není dost filmů o tom, co nám naše demokratická média ve jménu vyšších zájmů raději nesdělují.(31.5.2015)