Reklama

Reklama

Život slavné herecké manželské dvojice Richarda Burtona a Elizabeth Taylorové byl plný vzájemné lásky i nenávisti a vzbudil spoustu rozruchu ve společnosti... (TV Prima)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (20)

Spooner 

všechny recenze uživatele

Učebnicový příklad toho, jak nemá vypadat životopisný film. Zde se totiž pokazilo všechno, co mohlo. Podprůměrná a až uspávající režie, tragický Bowler a hlavně až nechtěně směšná Lindsay Lohan, která se sem zoufale nehodí. Potenciál námětu není navíc využit ani na 10%. Příště ať se radši na Lifetime opět zaměří na nějaké ty slaďáky pro ženský a ambiciózní filmy nechají silnějším hráčům. ()

Patw 

všechny recenze uživatele

Lindsay Lohan byla skvělá volba pro ztvárněný Elizabeth Taylor, ať už vzhledem tak i hraním. Lindsay ve filmu předvádí výkon, který nepředvedla už dlouho (a nebo jsem jí už jen postrádal). Kostýmy i prostředí vše je dobře udělané. Občas mi hudba ve filmu připomínala jak z nějakého filmu od Rosamunde Pulcher. V určitých momentech je hodně znát použití "zeleného plátna". Je to klasický (povedený) televizní film. ()

Reklama

Billie777 

všechny recenze uživatele

Zklamání. Přitom jsem se na tenhle film docela těšila a hlavně jsem ze srdce přála, aby se konečně povedl Lindsay Lohan ten její comeback. Bohužel nic moc. Sama Lindsay se mi do role Elizabeth Taylor nehodila a to se mi nakonec potvrdilo během sledování snímku, Lindsay mi tam prostě nesedla, nehodila se tam. Narozdíl od silné a sex-appealem nabité Elizabeth Taylor působila Lindsay spíše jako holčina, tu Liz jsem tam prostě hledala marně. Podoba taky nic moc, ikdyž se maskéři určitě snažily. Každopádně Lindsay nehrála tak špatně. Myslím, že hrát umí ale čekala jsem prostě víc. Lindsay ale patřila mezi to povedenější na tomto filmu. Horší to bylo s jejím hereckým kolegou Grantem Bowlerem a opravdu tragickou režií. Film uspával, nudil, nedokázal mě upoutat. Televizní zpracování bylo také dost znát. Hudba také za nic nestála. Atmosféra nulová. Myslím, že Elizabeth Taylor by si zasloužila, aby o ní byl natočen daleko lepší film natočený daleko lepším režisérem. Kvalitní životopisný film takhle nevypadá. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Skandalistka Lindsay Lohan si střihla roli jedné z největších hvězd své doby - Elizabeth Taylor. Nikoliv náhodou byla do této role obsazena. S hvězdou ji pojí nejen nápadná fyzická podoba, ale také řada skandálů. Snad už po této ambiciozní roli definitivně vyvrátí tvrzení, jak je mizernou herečkou. A pokud ne, má na to celou hereckou kariéru, kdy může dokazovat svoje vlohy jako charakterní herečka. A když ani to nezabere, může se pochlubit alespoň tím, že ztvárnila slavnou Elizabeth Taylor. Klady: nápadná fyzická podobnost Lohan s Taylorovou, zdařilé mapování kariéry od Kleopatry, kdy se oba hlavní protagonisté do sebe bláznivě zamilovali na natáčení a vznikla z toho fatální láska, kostýmy, průřez kariérou obou herců vrcholící dokonalým přetavením snímku Kdo se bojí Virginie Woolfové, režie vystihující atmosféru jednotlivého období v kariérách obou herců, masky, respektive postupná fyzická proměna v sexy krásku a paní v "nejlepších" letech, výprava. Zápory: nedobře obsazený Grant Bowler zcela postrádal charisma Richarda Burtona, absence nahoty nebo sexuální scény, pouze televizní a poněkud statická režie. Mé hodnocení: 80% ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Nejsem fanouškem filmů o životě celebrit. Nudí mne sledovat, jak si koupí letadlo, pak přijde jejich manažer a řekne jim, že jsou finančně na dně, a oni si přístí den koupí za milion dolarů diamant jak pěst velký. Ten rozevlátý přístup celebrit k životu lemovaný litry chlastu a kily drog, pocity, že tohle je opravdová láska, aby příští měsíc zjistily, že ho strávily s primitivem a zahájily milostný život nějakou další úžasnou bytostí...zkrátka mě to nebaví. Musím uznat, že Lindsay byla jako Liz dobrá, všichni se ve filmu snažili, ale tu prázdnotu té "nesnesitelné lehkosti bytí", tu se prostě nepovedlo ničím vyplnit. 60% ()

Galerie (4)

Zajímavosti (4)

  • Čtyři dny po zahájení natáčení měla Lindsey Lohan atomobilovou nehodu. Jelikož to nebylo poprvé, měla by herečka velký problém, a proto se do toho vložili producenti, kteří celý incident zametli pod stůl. (R´Hell)
  • Týden po autonehodě našli Lindsey Lohan vyčerpanou v jejím pokoji a musela být hospitalizována. Na druhý den na place zkolabovali kvůli vyčerpání a dehydrataci další dva členové štábu. (R´Hell)
  • Na plakát k filmu tvůrci použili minulost samotné Lindsay Lohan. Plákát nese různá hesla z jejího problémového života jako např. název jedné velmi osobní písně "Daughter to Father." Plakát způsobil rozruch. (Patw)

Reklama

Reklama