poster

Na jezeře - Série 1 (série)

Thriller / Mysteriózní / Krimi / Drama

Austrálie / Velká Británie / Nový Zéland, 2013, 5 h 15 min (Minutáž: 45 min)

Komentáře uživatelů k sérii (4)

 • NinadeL
  **

  Ok, už roky o tomhle seriálu vím, hostuje tu Lucy Lawless, což je událost, protože byla zřejmě poslední novozélandskou hvězdou, která nedělala u Jane Campion. A Campion je prostě skvělá, všichni milují Piano (taky proto tu hraje Holly Hunter). Ale jaké je Top of the Lake? Studené, pomalé a velmi kruté krimi. Lucyina role není důležitá, stejně do počtu je i Stephen Lovatt. Ale pokud trpíváte latentními depresemi, mohli byste si díky náladě v Top of the Lake projít určitou katarzí.(29.1.2019)

 • Slarque
  ****

  Vzhledem k očekáváním spojeným s „běžnými“ seriály, mi tu dlouho všichni připadali vyšinutí, jakoby snad šlo o novozélandské partnerské město Twin Peaks. Jenže skutečnost je taková, že tady vesměs nejsou běžné televizní figurky, ale komplikované osoby, které byste občas objali, aby vám o chvíli později připadali na zabití. Dokonce si ani nejsem jistý, zda je pro tvůrce seriálu opravdu důležitá ta kriminální linka, která je jeho osou. Tohle je spíš tak o všech těch postavách kolem a v posledním díle to do sebe nepříjemně zapadne.(4.6.2017)

 • MartinezZ
  *

  Detektivka, ve které se vyskytují JENOM magoři, idioti a blbci s úchylama a... magorama. Sedm takřka hodinových dílů A DĚJE SE ÚPLNÝ HOVNO, které je ale převlečené za tajuplné pátrání po ztracené těhotné malé holčičce, pátrání po otci jejího dítěte, pátrání po vrazích okolních přibývajících mrtvol, pátrání po nevyřešené minulosti... To všechno je ale jen zastírací manévr, který má jen navodit atmosféru nějakého děje a jeho smysluplnosti. Ve skutečnosti je to ale splácanina neuvěřitelných hovadin jak z nějakého hluboce artově dadaistického chlebíčku na vlně jednooké žirafy bez přízvuku. BEZ PŘÍZVUKU!(23.9.2018)

 • bohemia_regent
  ****

  V titulcích (všech sedmi epizod) série uvedeno: rok výroby 2012.(19.10.2018)