Paul McCartney: My Valentine (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Velká Británie, 2012, 3 min

Paul McCartney

Keď sa budete snažiť popísať svoje dojmy odbornejšie a detailnejšie s použitým umelckých a cudzích výrazov, dopadnete ako užívateľ Radek99, ktorý vie formu krásne okomentovať, no podľa mňa mu nedochádza obsah. Forma klipu bola zaujímavá, nostalgickosť, kontrastnosť, v pohode, akurát samotná pieseň je podľa mňa dosť depresívna, nudná, nezáživná. Klip podobný tomu, ktorý vidal o pár dní Željko Joksimović s názvom Nije ljubav stvar, no ten nápad predviedol už skôr na eurovízii a to na mňa zapôsobilo omnoho silnejším dojmom, to pre mňa malo dušu, bolo to emotívne, umelecké a volím skôr to.(23.11.2013)

Pre mňa sa jedná o nádhernú pieseň, ktorá sa mi po niekoľkých počutiach dostala pod kožu. Tu sa nám samozrejme ale jedná o klip. Nuž ale čo viac môže človek chcieť? Johnny aj Natalie znakovou rečou spievajú pieseň ako drsná a nežná strana lásky o ktorej pieseň je. Čo viac si romantická duša v upršaný večer môže želať?(20.7.2012)

• FoxMulder

Song je moc pěkný a přesně podle mého vkusu, ale klip stoji za houby. Nemastný, neslaný a nudný. Johnny Depp vypadá, že zrovna vstal, dal si kafe a potáhl gandžu a teď čeká, až to bude celé hotové, ať se může jít vysrat. Natalie rozkošná a křehká, ale to je tak všechno. Nějaké klasické schéma "osudového malého příběhu" zasazeného do kavárničky francouzského ražení za deštivého odpoledne, by se mi k tomu líbilo mnohem víc.(14.7.2013)

Jako že Johnny Depp je oficiálně můj nejoblíbenější herec, v tomhle klipu bych si ho klidně odpustila. Na Natalii Portman bych se mohla koukat po celou dobu klipu. Je tak krásná, absolutně nádherná. Ten Johnny mi tam prostě nějak neseděl, narozdíl on Nataliina výstupu ten jeho mi přišel nepřirozený. Stačila by mi ona. Má úžasně ladné pohyby a tvaří se tak melancholicky, jak je melancholická ta krásná nová píseň. Ano, čtyři hvězdičky pro krásu a melancholii.(9.7.2012)

Klasická balada Paula McCartneyho, ktorá sa vám páči veľmi, alebo vôbec. Našťastie som ten prvý prípad. Melancholická hudba, krásny text, ktorý je do posunkovej reči prevedený nádhernou Natalie Portman. Depp je proste Depp, ten tam mohol len celý čas sedieť aj bez gitary a bolo by to skvelé. McCartneyho hlas milujem a počul som drvivú väčšinu všetkého, čo vypustil za tých ohromných vyše 50 rokov. Pieseň sama o sebe je nostalgická bomba a Macca obsadením dvoch "jedničiek" z ČSFD z nej vyťažil maximum. Obaja pekne kontrastujú a čierno-biela verzia je v tomto prípade tretina úspechu.(27.3.2013)

• - K písni vznikly celkem tři videoklipy. V prvním vystupuje pouze Johnny Depp, ve druhém pouze Natalie Portman a ve třetím oba dva. (R´Hell)