• Chickenka

Zatím to nevypadá špatně, pilotní díl mě docela navnadil k zhlédnutí dalších dílů. Hned od začátku je poznat, že se jedná o stejného tvůrce seriálu jako byly Gilmorova děvčata. No, každopádně uvidím, co se z toho vyklube dál. Po pátém dílu musím konstatovat, že úroveň seriálu stále klesá...A pomaličku mi začíná vadit i hlavní představitelka. Připadá mi nesympatická, chladná a vůbec do toho seriálu moc nezapadá. Pro mě veliké zklamání.(17.6.2012)

• nellii

Já jsem fanatik do Gilmorek a ten kdo je tu srovnává s Bunheads asi viděl jiný seriál než já. Jediné podobné je hudba a Kelly Bishop. Hlavní hrdinka je naprosto nesympatická, ošklivá a vůbec nemám zájem ji sledovat narozdíl od Lorelai a Rory. Pokud jde o příběh Bunheads, nezaujmul mě a zvládla jsem pouze 3 díly - zasmála jsem se asi 2x. Moc mě to mrzí, jelikož jsem si podle komentářů zde myslela, že to budou opravdu druhý Gilmorky, ale tohle je naprostý propadák !(24.12.2012)

Mám z tohoto seriálu trochu smíšené pocity, respektive se pořád nemůžu rozhodnout mezi 3 a 4*. Druhé Gilmorky to rozhodně nejsou, jak někteří píší. To to postrádá to kouzlo a ostrovtip. Každopádně je tu Kelly Bishop a ta je naprosto skvělá. Ji považuji za hlavní hrdinku seriálu. Objevila se tu i Lizza Weil v posledních dílech 1. série a opět zde hraje velmi praktickou cílevědomou - tentokrát už ženu, ne dívku. Za to o "hlavní hrdince" Sutton Foster bych se nejradši nebavila. Silně pochybuju, že mohli najít méně sympatickou a nepěknou osobu na hlavní hrdinku. Vždyť se na ni tak strašně blbě dívá a hrozně mě na ní štve, jak v některých záběrech vypadá na 25 a v některých tak na 50. To jako vážně! No ale co se mi nelíbilo na ní, mi vynahrazovaly baleríny aka slavná 4. Jejich příběhy byly aspoň nějak zajímavé, byly tam zvraty, něco se tam dělo.... neseděly furt jen na zadku a nelitovaly se.. teda ne že by to nedělaly nikde, ale aspoň ne většinu času. Velmi sympatická mi byla samozřejmě Kaitlyn Jenkins, kdy ukázala, že nejen vychrliny můžou dělat balet a za to producentům děkuji. Normální holka.. teda postavou, o povaze neskutečně milé by se dalo spekulovat, zda je normální, či ne. Julia Goldani Telles zastupovala tu vychrtlou tak trošku mrchu, ale vlastně vůbec nebyla špatná. Bailey Buntain byla zase takové malé blonďaté jehňátko. A popravdě, doufám, že bude druhá série, protože ten konec s ní vyzněl docela smutně. No a Emma Dumont si mě nejvíce získala svou krásně prořízlou sarkastickou hubou. Její hádky s bratrem Charliem byly k popukání a to nemluvě o "vztahu" s Dezem. Takže tahle čtyřka plus Kelly Bishop vlastně celý seriál vedly, prostě hlavní hrdinka je neskutečně nesympatická a neměla tam být. Takže celkově se mi seriál moc líbil, často jsem se u něj i zasmála, ale neskutečně mi v něm vadí představitelka hlavní hrdinky a to je velké mínus. Proto dávám seriálu 3-4*, nedokážu se přiklonit. A tím, že seriál nebyl obnoven pro druhou sérii, nepomůže mi to rozhodnout se.(14.6.2013)

Ano, dokonalý humor Gilmorových děvčat je zpět. Nepřekonatelný důvtip a šmrnc ruku v ruce s krásnou baletní choreografií? Tak to je přesně to, po čem jsem prahla. V doprovodu spousty skvělých postav z GG a perfektně zpracovaným scénářem se nemůže stát, že by něco scházelo. Prostě opět ta dokonalá smršť slovních hříček je zpět!(20.4.2013)

Rukopis tvůrce Gilmorových děvčat je tady vidět v každé minutě, ale vlastně seriál se ani nesnaží popřít to, že se skutečně chce stát novými Gilmorovými děvčaty, stejný typ dialogů, stejný typ humoru, stejná atmosféra, opět se zde najde pár postav, které jsou jak z jiného světa a dokonce i ta hudba je prakticky totožná. Někomu to možná poleze na nervy, ale mně tento typ seriálu docela chyběl a první epizoda byla velmi příjemná, mohl by to být skvělý oddechový seriál, samozřejmě cílová skupina je jasná - ženy a dívky. Hodnotit po první epizodě samozřejmě nemůžu, ale šanci tomu určitě dám, snad se kvalita ponese alespoň v duchu první epizody a nepůjde to dolů.(14.6.2012)

• - Seriál napsala Amy Sherman Palladino, autorka úspěšného seriálu Gilmorova děvčata (od r. 2000). Kromě stejné producentky pracuje na seriálu také stejná hudební skladatelka Sam Phillips a Fanny Flowers hraje Kelly Bishop, která si v Gilmorových děvčatech zahrála Emily Gilmore. Další postavy ze seriálu Gilmorova děvčata (od r. 2000) jsou například Kirk (Sean Gunn), který hraje kávového umělce, Jason - Diger (Chris Eigeman), který hraje režiséra, s nímž se Michelle (Sutton Foster) vyspí, T. J. (Michael DeLuise), který v Bunheads hraje kouzelníka, a Pari Gellerová, která ztvárnila domácí Trulyina (Stacey Oristano) obchodu. (klingr)

• - První návrh na jméno seriálu byl Strut. (klingr)