• MoiJe
  ***

  S1. Jojo, vsetky tunajsie komentare nespominaju Gilmorky nahodou. Mozno je to este nezzitostou s postavami, ale tunajsie mi pridu trochu menej sympaticke - hlavna nie je roztomila ako Lauren Graham (i ked kadencia slov za minutu je podobna), miestny barman je stary a zadany a zajacikovsky fesacik bez priestoru na osobnost, oci Bledel tiez nikde na dohlad... :)(21.7.2012)

 • Chickenka

  Zatím to nevypadá špatně, pilotní díl mě docela navnadil k zhlédnutí dalších dílů. Hned od začátku je poznat, že se jedná o stejného tvůrce seriálu jako byly Gilmorova děvčata. No, každopádně uvidím, co se z toho vyklube dál. Po pátém dílu musím konstatovat, že úroveň seriálu stále klesá...A pomaličku mi začíná vadit i hlavní představitelka. Připadá mi nesympatická, chladná a vůbec do toho seriálu moc nezapadá. Pro mě veliké zklamání.(17.6.2012)

 • ABLABLABLA
  ***

  Mám z tohoto seriálu trochu smíšené pocity, respektive se pořád nemůžu rozhodnout mezi 3 a 4*. Druhé Gilmorky to rozhodně nejsou, jak někteří píší. To to postrádá to kouzlo a ostrovtip. Každopádně je tu Kelly Bishop a ta je naprosto skvělá. Ji považuji za hlavní hrdinku seriálu. Objevila se tu i Lizza Weil v posledních dílech 1. série a opět zde hraje velmi praktickou cílevědomou - tentokrát už ženu, ne dívku. Za to o "hlavní hrdince" Sutton Foster bych se nejradši nebavila. Silně pochybuju, že mohli najít méně sympatickou a nepěknou osobu na hlavní hrdinku. Vždyť se na ni tak strašně blbě dívá a hrozně mě na ní štve, jak v některých záběrech vypadá na 25 a v některých tak na 50. To jako vážně! No ale co se mi nelíbilo na ní, mi vynahrazovaly baleríny aka slavná 4. Jejich příběhy byly aspoň nějak zajímavé, byly tam zvraty, něco se tam dělo.... neseděly furt jen na zadku a nelitovaly se.. teda ne že by to nedělaly nikde, ale aspoň ne většinu času. Velmi sympatická mi byla samozřejmě Kaitlyn Jenkins, kdy ukázala, že nejen vychrliny můžou dělat balet a za to producentům děkuji. Normální holka.. teda postavou, o povaze neskutečně milé by se dalo spekulovat, zda je normální, či ne. Julia Goldani Telles zastupovala tu vychrtlou tak trošku mrchu, ale vlastně vůbec nebyla špatná. Bailey Buntain byla zase takové malé blonďaté jehňátko. A popravdě, doufám, že bude druhá série, protože ten konec s ní vyzněl docela smutně. No a Emma Dumont si mě nejvíce získala svou krásně prořízlou sarkastickou hubou. Její hádky s bratrem Charliem byly k popukání a to nemluvě o "vztahu" s Dezem. Takže tahle čtyřka plus Kelly Bishop vlastně celý seriál vedly, prostě hlavní hrdinka je neskutečně nesympatická a neměla tam být. Takže celkově se mi seriál moc líbil, často jsem se u něj i zasmála, ale neskutečně mi v něm vadí představitelka hlavní hrdinky a to je velké mínus. Proto dávám seriálu 3-4*, nedokážu se přiklonit. A tím, že seriál nebyl obnoven pro druhou sérii, nepomůže mi to rozhodnout se.(14.6.2013)

 • Hild
  ****

  Rukopis tvůrce Gilmorových děvčat je tady vidět v každé minutě, ale vlastně seriál se ani nesnaží popřít to, že se skutečně chce stát novými Gilmorovými děvčaty, stejný typ dialogů, stejný typ humoru, stejná atmosféra, opět se zde najde pár postav, které jsou jak z jiného světa a dokonce i ta hudba je prakticky totožná. Někomu to možná poleze na nervy, ale mně tento typ seriálu docela chyběl a první epizoda byla velmi příjemná, mohl by to být skvělý oddechový seriál, samozřejmě cílová skupina je jasná - ženy a dívky. Hodnotit po první epizodě samozřejmě nemůžu, ale šanci tomu určitě dám, snad se kvalita ponese alespoň v duchu první epizody a nepůjde to dolů.(14.6.2012)

 • Tom Riddle
  *****

  Obsahuje spoiler z prvního dílu. Gilmorova děvčata v baletní škole. Je to tu omílané dokola a dokola, ale tomu srovnání je bohužel nemožné se vyhnout. Byť dynamika postav funguje na docela jiné úrovni, rukopis Amy Sherman-Palladino je patrný od prvního okamžiku. Nejedná se jenom o kulometné dialogy, ale i o přehršel popkulturních narážek, rozmanitou sortu výstředních postav, pečlivě vybíranou lála hudbu Sam Phillips či její očividně oblíbené herce (Emily, Paris, Kirk, Gypsy či Tom). Broadwayská megahvězda Sutton Foster (pusťte si na youtubu "In Rehearsal: Sutton Foster Sings "Anything Goes"", z jejího stepu vám vypadnou voči z ďůlků, to vám teda povídám!) se ujímá ústřední role ukecané Michelle Simms, tanečnice, jejíž kariéra nikam nevede, a která se proto impulzivně rozhodne provdat za svého dlouholetého obdivovatele Hubbella. Její svět se ovšem převrátí vzhůru nohama, když Hubbell nečekaně zemře, a Michelle je odkázáno vlastnictví jeho domu i baletní školy (pod vedením Hubbellovy matky Fanny), která je jeho součástí. V malém přímořském městečku příznačně nazvaném Paradise tak Michelle začíná docela nový život, úplně jiný, než jaký doteď žila, a pomalu si uvědomuje, že na tenhle by si mohla docela zvyknout. Premisa Bunheads je přinejlepším bizarní, a ani herci nejsou tak dobří jako v GG (Sutton Foster a Kelly Bishop jsou samozřejmě fantastické, ovšem hlavní čtveřice náctiletých studentek byla očividně vybíraná především na základě jejich pohybových dovedností, i oplácaná Boo hopsá jako ladná laňka, nakonec se ale všechny najdou, a občas je jejich nehraní i roztomilé), pokud je ale člověk ochotný tyhle dvě drobnosti přehlédnout, otevírá se mu kouzelný svět plný nezaměnitelné hořkosladké atmosféry, pohledů do zákulisí vznešeného umění (baletní vsuvky občas i berou dech) i chytrého humoru. Není to čistá pětihvězda, s postupem času bylo ale patrnější, že potenciál je bezbřehý, a zrušení po první sérii mi trochu rve srdce.(18.3.2015)

 • - Seriál napsala Amy Sherman Palladino, autorka úspěšného seriálu Gilmorova děvčata (od r. 2000). Kromě stejné producentky pracuje na seriálu také stejná hudební skladatelka Sam Phillips a Fanny Flowers hraje Kelly Bishop, která si v Gilmorových děvčatech zahrála Emily Gilmore. Další postavy ze seriálu Gilmorova děvčata (od r. 2000) jsou například Kirk (Sean Gunn), který hraje kávového umělce, Jason - Diger (Chris Eigeman), který hraje režiséra, s nímž se Michelle (Sutton Foster) vyspí, T. J. (Michael DeLuise), který v Bunheads hraje kouzelníka, a Pari Gellerová, která ztvárnila domácí Trulyina (Stacey Oristano) obchodu. (klingr)

 • - První návrh na jméno seriálu byl Strut. (klingr)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace