Tři kluci a nemluvně (TV seriál)

Baby Daddy

Komedie

USA, 2012–2017, 36 h 53 min (Minutáž: 21–25 min)

Tvůrci:

Daniel Berendsen

Michael Lembeck

Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Tahj Mowry, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber, Greg Grunberg, Ashley Argota, Ana Nogueira, Amber Stevens West, Andy Buckley, Anna Maria Perez de Tagle, Melissa Tang, Matt Dallas, Aimee Carrero, Jessica Meraz, Trent Garrett, Lacey Chabert, Gracie Gillam, Brianne Howey, Kelsey Asbille, Meagan Tandy, Lila Gomez, Amanda Detmer, Kelly Stables, Drew Droege, Cali Fredrichs, Alex Lowery, Emily Davenport, Taji Coleman, Kara Crane, Allison Paige, Mimi Gianopulos, Justene Alpert, Maria Canals-Barrera, Christa B. Allen, Rose Abdoo, Mallory Jansen, David Cade, Donovan Scott, Cassandra Scerbo, Mario Diaz, Bailey De Young, Marta McGonagle, Mo Gaffney, Braden Davis, Phil Morris, Dot-Marie Jones, Bruce Thomas, Maria Zyrianova, Kim Coles, Isaiah Mustafa, Gary Anthony Williams, David DeLuise, Dmitry Chaplin, Mary Hart, Mark Charran, Austin McCarthy, Peter Porte, Kelly Monaco, Michael Galante, David S. Lee, Rachna Khatau, Jeffrey Marcus, Monica Ruiz, Eddie Cibrian, Lindsey Gort, Alex Kapp Horner, Hilty Bowen, Kathleen Meyer, Richard Whiten, Dan Castellaneta, Hank Chen, Reba McEntire, Aaron Hill, Alicia Sanz, Tim Chiou, Michael S. Chambers, Michael Cory Davis, Brad Grunberg, Daniella Monet, René Ashton, Jaymes Vaughan, Jonna Walsh, Luke Cook, Colin Bryant, Alex Frnka, Brian McGovern, Tiffany Daniels, Brad Lee Wind, Mitchell Clark, Sonya Eddy, Christopher O'Shea, Nicolas Bechtel, Kunal Dudheker, Steven Koller, Alisa Allapach, Peter Katona, Tammy Dahlstrom, Quinn Lipton, Annalisa Cochrane, Terry Sweeney

Nancy Cohen

Scénografie:

Greg J. Grande

Komentáře uživatele Petra.Dusbab k tomuto TV seriálu

Tři kluci a nemluvně - tento seriál je super, moc se mi líbí nápad o tatínkovi, který se sám stará o dítě, které se k němu dostalo "nedopatřením", jak si pak malou Emmu oblíbí a má ji moc rád. Pak ji vychovává, ač si myslí, že na to není připravený, tak se o ní dokáže moc pěkně postarat, také se mi líbí část příběhu, kdy se oba dva bratři zamilovali do jedné ženy. Nakonec vše dobře dopadne, škoda, že v českém dabingu jsou nadabovány teprve čtyři ze šesti sérií, ale jinak moc bezva seriál, zábavný, romantický, ale místy i vážný. Pro mě jednoznačně 10/10.(10.12.2017)