Tři kluci a nemluvně (TV seriál)

Baby Daddy

Komedie

USA, 2012–2017, 36 h 53 min (Minutáž: 21–25 min)

Tvůrci:

Daniel Berendsen

Michael Lembeck

Jean-Luc Bilodeau, Derek Theler, Melissa Peterman, Chelsea Kane, Tahj Mowry, Alec Medlock, Tuc Watkins, Lance Barber, Greg Grunberg, Ashley Argota, Ana Nogueira, Amber Stevens West, Andy Buckley, Anna Maria Perez de Tagle, Melissa Tang, Matt Dallas, Aimee Carrero, Jessica Meraz, Trent Garrett, Lacey Chabert, Gracie Gillam, Brianne Howey, Kelsey Asbille, Meagan Tandy, Lila Gomez, Amanda Detmer, Kelly Stables, Drew Droege, Cali Fredrichs, Alex Lowery, Emily Davenport, Taji Coleman, Kara Crane, Allison Paige, Mimi Gianopulos, Justene Alpert, Maria Canals-Barrera, Christa B. Allen, Rose Abdoo, Mallory Jansen, David Cade, Donovan Scott, Cassandra Scerbo, Mario Diaz, Bailey De Young, Marta McGonagle, Mo Gaffney, Braden Davis, Phil Morris, Dot-Marie Jones, Bruce Thomas, Maria Zyrianova, Kim Coles, Isaiah Mustafa, Gary Anthony Williams, David DeLuise, Dmitry Chaplin, Mary Hart, Mark Charran, Austin McCarthy, Peter Porte, Kelly Monaco, Michael Galante, David S. Lee, Rachna Khatau, Jeffrey Marcus, Monica Ruiz, Eddie Cibrian, Lindsey Gort, Alex Kapp Horner, Hilty Bowen, Kathleen Meyer, Richard Whiten, Dan Castellaneta, Hank Chen, Reba McEntire, Aaron Hill, Alicia Sanz, Tim Chiou, Michael S. Chambers, Michael Cory Davis, Brad Grunberg, Daniella Monet, René Ashton, Jaymes Vaughan, Jonna Walsh, Luke Cook, Colin Bryant, Alex Frnka, Brian McGovern, Tiffany Daniels, Brad Lee Wind, Mitchell Clark, Sonya Eddy, Christopher O'Shea, Nicolas Bechtel, Kunal Dudheker, Steven Koller, Alisa Allapach, Peter Katona, Tammy Dahlstrom, Quinn Lipton, Annalisa Cochrane, Terry Sweeney

Nancy Cohen

Scénografie:

Greg J. Grande

Komentáře uživatelů k TV seriálu (46)

• giovanni3

Další z řady průměrných seriálů. Mnohdy se zde najde dobrý vtip, ale minimálně stejně tak často se zde buď neděje vůbec nic a nebo je zde trapná scénka. Nejvíce mi zde vadí Benova máma od té to je vždy katastrofa ať již skrze trapnost, tak samotný herecký výkon. Naopak mne baví Riley a povětšinou i Ben. U Dannyho to je jak kdy.. je to fakt tupec, ale sem tam pobaví svojí naivitou. Tucker mi přijde jako doplňková postava, ale toho taky beru. Suma sumárum zmíněný průměr, který hodnotím po shlédnutí několika nenavazujících dílů.(6.5.2018)

• Ozzy2

Naprostá ztráta času.(8.12.2015)

• riza-do

Hlavní postavy mohou svým americkým předchůdcům (Selleck, Guttenberg, Dancy - Three Men and a Baby) závidět opravdu mnoho, včetně herectví, charizma, zábavnosti. Seriál je plný prvoplánových vtípků a působí až na vyjímečné situace nuceně. Kladný protiklad je roztomilá Riley (Chelsea Kane) a rádoby-mladistvá mamina paní Whealler v podobě Melissy Peterman, známé ze sitcomu Reba, kde ztvárnila tuctovou a otravnou Barbaru-Jean.(1.2.2016)

Tento seriál jsem si doslova zamiloval. Každý díl mě dokázal svým dějem rozesmát a vždy žasnu nad tím, jak scénáristé takový zapeklitý děj vymysleli. Jsem také rád, že postavy nehrají nějaké příliš známé osobnosti, protože tito herci jsou tou svou neznámostí dokonalí a nikoho z nich bych nevyměnil. Podle mě úžasný seriál, který doufám ještě bude pokračovat...(14.7.2016)

Pro někoho možná už stokrát ohrané téma a styl , ale pro mne zábavný oddychový seriál. 5*(6.2.2016)

Tak jsem dokončil první polovinu páté série a až na pár zaváhání jsem nadšenej. Komediální seriál jak má být, navíc to nemá pitomej děj... Snad ta laťka nespadne a tvůrci to ukončí ve chvíli, kdy to ještě nepřeroste v trapnost (ahoj, HIMYM). Takhle je pořád fajn sledovat osudy hlavní pětice + jejich péči o Emu.(15.4.2016)

• Scraffy

Celkom nudný seriál, ktorý ma po chvíli prestal baviť.(19.1.2018)

Zas taková hrůza to není. Znám i horší věci. Na relax je to opravdu dostačující. Když hodnotím seriál, tak mi nestačí vidět pilot. Mám takové pravidlo, že musím shédnout alespoň jednu celou sérii (aby to bylo poctivé, neukvapené hodnocení) Takže věřte mi, opravdu to je celkem pohoda a někdy jsem se i zasmála,ale u druhé serie jsem se začala trochu nudit. Ono prakticky se v každé epizodě velice nic neděje a pořád se omýlá to samé. Ale jak už jsem řekla, znám horší.(12.8.2013)

Parádně ujetý seriál! Právě jsem dokoukala 4. sérii a jsem nadšená - hlavní postavy se mi líbí, boj o "dívku snů" je super a vše zdokonaluje Tucker a paní Whealler :-)(4.1.2016)

Super oddychovka. Dost jsem se u toho i nasmála. 80%(28.1.2016)

Je to taký milý sitcom s dosť okukanými vtipmi a bez väčších ambicií ale ako pohodovka na večer keď sa nudíte a chcete len niečo ľahšie tak to úplne postačí :)(31.10.2016)

Viděla jsem jen první sérii. A od další mě odradila matka hlavního hrdiny, která byla pěkná #$?!!...(27.2.2018)

• RMN88

Špatný seriál...(9.5.2018)

Z Bena se stane otec, Riley je do něj zamilovaná, ale Ben do ní ne. A pak je tu Benův bratr Danny, který je zamilován do Riley, ale Riley mu lásku neopětuje. Hodně vtipný seriál. Vynikající obsazení, a ty hlášky!!! Co jiného dodat......Musíte se přesvědčit sami.(18.8.2013)

Hell no! :-D Matinka hlavního hrdiny si to krutě dává a nejraději mám ji s Tuckerem, ti dva tvoří hodně dobrou dvojku. Hlavní postava Ben je občas lehce trapný, ale pro jeho kukuč se mu to ještě lehčeji odpustí. Doporučuju tomu dát šanci:)(14.3.2014)

Aneb jak říká Sheldon: "It's like pizza or particle accelerators, even the stinky one's still pretty good." A tohle rozhodně nesmrdí. Člověk už to viděl tolikrát a pořád to funguje. :)(21.6.2014)

Oddychovka když není co dělat, viděna zatím 1. série a není to špatný. EDIT: Tak jsem se do toho nějak zakoukal.(21.10.2014)

• BubbleGum

Dost špatný. Celý ten nápad o chlapovi s dítětem... mnohokrát viděný!! Dokonce se tu opakujou i ty stejný situace, co už jsem viděla tak stokrát. Plus to vůbec není vtipný. A taky mě dost rozčiluje ta celá "ona je zamilovaná do něj, ale on do ní ne, ale do ní je zamilovanej jeho brácha, a do toho zas není zamilovaná ona" situace. Viděla jsem zatím první sérii, a nevím jestli budu pokračovat dál. Ale za tu jednu je to, žel, odpad.(5.11.2014)

Podle mě naprosto boží seriál.. Ani nevím, co vytknout, nebo co se mi na tom líbí, prostě je to boží..:)):D(4.5.2015)

• Indominus

natáčeno před živým pštrosem... Po shlédnutí prvního dílu nechápu zdejší vysoké hodnocení, tak tomu dám ještě šanci. Ne, tohle fakt ne! Neoriginální s příšerně nesympatickými postavami a herci.(9.12.2015)

75 %(1.1.2016)