Superpilot

Into the Sun

Akční / Komedie

USA, 1992, 101 min

Tohle mne tehdá minulo... Možná bych byl nadšenější jako ostatní :-). Béčko je to neskutečné, o tom žádná. Na druhou stranu se mi jako leteckému fandovi dobře koukalo na všechny ty Falcony, Mirage a vůbec na to prostředí stíhací letky. Soubojů tam také pár bylo a tak nějak mi to konceptem i easy zápletkou připomnělo trilogii Železný orel. Koukat se na to dalo, ale ta zápletka s hercem... Najít ho na poušti jak se sluní s pomocí kusu trupu F16, přísáhám že bych vyndal kolťák a zbavil sebe i jeho trápení... !!! Mimochodem s kým že se to nad tím Středozemím vlastně bojovalo? Žlutá pěticípá hvězda v modrém poli ... :-)) ! na křídlech nepřátelských letounů. - Ale jo, uznávám, že je to pořád lepší, než když si v americkech filmech vymýšlejí fiktivní jako názvy zemí východu... V jednom z dílů A-teamu se tuším bojovalo v Azbůrii a Gazbůrii ! ? :-). Dávám tři rakety vzduch - vzduch. * * *(4.3.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $641,886Tržby Celosvetovo $-(16.8.2009)

Když jsem byl malej tak jsem z toho byl unešenej, a ted jsem velkej a stále to ve mě nechalo efekt, jen prostě nebudu lítat v F-14, ale v dopravních, tedy snad za pár let (( :: ale vojenské jako skoro splněný sen stále zůstává(9.12.2005)

No pro dnesniho divaka uz spis super blbost ale ve svy dobe urcite zabavny vtipny nenarocny akcni becko z par hlaskami a souboji stihacek jasne neco podobnyho jsme uz v ruzne prezvejkany podobe nekde videli ale to nevadi pohode a jiste nostalgii pri sledovani podobnych kousku to urcite nebrani(20.8.2013)

• blackrain

Mě na tom nepřišlo nic komediálního. Letecké souboje také nebyly zrovna atraktivní.(20.9.2010)

• - Piloti nemôžu nosiť kontaktné šošovky. (beso74)