Jim Jefferies Alcoholocaust

Tim Kirkby

Jim Jefferies

Jim Jefferies

Colin Dench

Hezky ofenzivní/ urážlivý humor :) Super první půlku s kurvením do leseb, ženských nároků, slepců a věřících pak pohřbí dlouhá záverečná storka s kámošem invalidou v bordelu, která prostě nemá ty správný koule a ztratí to momentum, škoda.(7.4.2016)

Try not to be a cunt. Jefferies je špička svého oboru. Jeho nekorektní gagy jsou natolik drsné, že smíchy budete ronit slzy a zároveň natolik urážlivé, že se ve větší společnosti diváků budete ošívat studem. Jefferiesova nestoudnost a šarm je jednoduše neuvěřitelný a intenzita jednotlivých vtipů i jeho jedinečného projevu ještě stopá s roustoucí hladinou alkoholu v jeho krvi. Bůh žehnej Austrálii!(27.1.2013)

Tři delší historky, řekla bych (Ve válce, Předehra, Bordel na vozíčku), obalené o kratší fórky a postřehy. Zdá se mi, že Jim trochu moc natahuje, čímž se připravuje o gradaci. Louis C.K. má na mojí bránici tvrdší dopad. PS: Nevím, jak je to s těma 120 minutama, ke mně se dostala verze o necelých 80ti. 60%(9.11.2014)

Parádní stand-up vystoupení. Jim při vystooupení chlastá, dává k dobru hodně politicky nekorektní příběhy ze života a nešetří slovy fuck, cunt apod. Ale vtip nespočívá v tom, že je sprostej, ale že mu nic není svatý.(2.11.2014)

• Bachy

Nemám problém s korektností (viz. můj vztah k South Parku), mám problém s nudou. V momentě, kde "funny" příběh začíná , už stejně víte, jak dopadne. Tudy cesta nevede. Zpátky k Moranovi.(22.11.2015)

První setkání s Jefferiesem - show je to téměř dokonalá, líbí se mi, jak Jim umí vystoupit ze své podroušené image a chladnokrevně dotáhnout pointu k dokonalosti. 8.5/10(26.1.2014)

Austrálsky komik Jim Jefferies v najlepšej forme; stále úprimný a vulgárny trúsi sexistické vtipy, vysmieva sa veriacim, rozpráva najbizarnejšie zážitky, vychlastá pri tom tri pivá a mne ide od smiechu brucho roztrhať.(9.6.2012)

Měla jsem chuť to vypnout. Asi tak do půlky. Jim není ani trochu vtipný. Není dokonce ani trapný, je jen ubohý. Potácející se postava, která pitím zvětralého piva ztrácí artikulaci (tohle je fakt hrozný, on je tam má srovnaný pod pultem celý výstup, postupně je upíjí - pivo bez pěny, zteplalý od reflektorů - hnus! No, prostě Australan). Jeho nadávky ženám neobsahují ani náznak humoru, jen prostě chrlí sprostoty. Ale po půlce začne dlouhou historku, která se stala základem pro můj zamilovaný pozdější seriál Legit. Historku neskutečně osobní, brutální, lámající tabu a přitom neuvěřitelně lidskou a upřímnou. Bolestně legrační. Jo, Jime, tohle je ono!(29.3.2016)

Asi najdokonalejšie stand-up vystúpenie za poslednú dobu. Oceňujem, že po pár pivách sa z komika z názorom stáva kamoš v krčme s hŕbou skvelých životných príbehov.(2.11.2014)

Další výbornej komik, kterej si zaslouží pozornost, pokud vás tenhle typ pořadů baví x). Já si to užil . . . Za překlad děkuji uživateli paldi(25.10.2014)

Geniální(9.6.2014)

Jim je nekompromisné austrálske hoviadko, ktoré sa v nekorektnosti, drzosti, hrubosti a vulgárnosti smele môže rovnať aj kruťákom ako Lois C. K. Jim rovnako nepozná tabu, nemá hanby zahrabnúť do najintímnejších útrob a "pochváliť" sa detailami zo súkromia, na ktoré ste možno ani neboli zvedaví. Podaktoré témy sú síce také tie univerzálne, že ich omiela každý stand-up komik, no Jimm všetkému dá svoju typickú krutú pointu. A nebyť toho, že mám napozeraný Legit, ktorý vychádza z rovnakých Jimmových historiek a vyzradí pointu polovice vystúpenia, tak dám plný kotol. Našťastie je aj takto opakovaný vtip v ústnom podaní stále väčšia prdel, než jeho televízne zinscenovanie.(17.10.2014)

Tam kam jde Louis C.K. do extrémů, tak Jim Jefferies jde ještě dál. Možná nejkontroverznější komik, kterého znám, vám předhodí před nos světové pravdy tim nejvtipnějším a nejprostějším způsobem. Naprostá lahůdka, vysvětlí vám, jak je to z náboženstvím, Bohem, homosexuály, lesbami, araby, židy a postiženými lidmi a že vás to uráží? váš problém. Jim se nebojí naprosto ničeho a do všeho jde po hlavě. Nejlepší na tom je, že pokud to vidí nějaký věřící, tak si možná řekne, že něco je špatně. Naprostá lahůdka.(3.5.2015)

Nechcem pôsobiť ako nejaký obmedzený moralista, ale niektoré veci boli naozaj za hranicou akéhokoľvek rešpektu a úcty. Na mnohých príhodách som sa naozaj dobre zabavil a Jimov verbálny aj neverbálny prejav tomu dodával ešte lepší efekt. Lenže tá hranica akejkoľvek morálnosti bola viac krát výrazne prekročená a mne osobne to prišlo až neúctivé a teda pohoršujúce.(22.10.2014)

Geniílně originální :) Tím že si Jefferies nebere naproto žádně servítky a stud neviděl ani z jedoucího vlaku, jsou jeho vyspoupení neuvvěřitelně vtipná.(23.11.2014)

Mírně neortodoxní a necenzurovaný humor o všem a všech.(23.11.2015)

První můj zážitek s něčím podobným - něco jako na stojáka, akorát že mnohem vostřejší a mnohem záživnější. Tenhle týpek, to je teda něco. Začal tím, že se totálně zesměšnil lesbičky a pak už to vzal přes gaye, jarabáky, křesťany, slepce, poláky, amíky, postižený, ale fakt tak vostrým způsobem, že sem nejdřív nevěřil svým vlastním uším, ale postupně sem to začal chápat a začal sem se u toho tlemit jak sviň :o). Nevím, jestli něco podobnýho ještě někdy podniknu, páč je to přecijen jeden týpek v divadle, kterej tam prostě jen hodinu a něco mluví, ale každopádně hodně zajímavá zkušenost :o)(19.8.2016)

Čuňácký humor, který však obsahuje v sobě daleko závažnější otázky a podněty, než se na první pohled zdá. Monolog, jenž slouží jako katalyzátor řečníka bude jako show fungovat vždy. Prostor ke zlepšení tam je...72%.(15.1.2015)

TO je moc, to je nej. Někdo se snad nebavil? :) 9,5/10(17.11.2015)

Výborné, zábavné, brutálne, poučné.(24.8.2012)

<< předchozí 1 2