Fanita

Fim to bol zábavný, pekný, milý, ale voľako mi niečo uniklo asi. Bytie námesačným sa mi zdalo skôr vedlajšou dejovou líniou a akoby len podtrhovalo hlavnú tému. Chýbal mi však nejaký ten bodkový koniec. ...a bodka. Pretože takýto film to potrebuje. Mike Birbiglia je pre mňa úplne neznámym hercom/režisérom, veľmi ma však pobavil. Neviem, čo si mám teraz myslieť, stále čakám na silný záver...beh v námesačnosti (pozor spoiler) v spácaku ma rozosmeje, ale neukončí mi dostatočne tento film. ()

Lou_DLy

v gondryovskym měřítku pořád plno začátečnickejch chyb, chvílema to bohužel fakt uspává. ale film s pizzovejma polštářema a podobnejma podivnostma, to mě hodně baví. to, že to nekončí.. nijak, v podstatě, mi vůbec nevadí, ale někde by ta gradace bejt měla. na čtyři se to ale vydrápe, už kvůli lauren. ()

liberita

Mierne zvláštny, ale stále úsmevný a milý film. Tak trochu o partnerských vzťahoch, tak trochu o všetečných príbuzných, tak trochu o hľadaní vlastného miesta v živote, tak trochu o komikoch a o humore a tak trochu menej o námesačníctve. Hlavný hrdina si mnoho mojich sympatií nezískal, pretože je síce babrák a ťuťko ale zároveň sa chová aj veľmi egoisticky, predovšetkým vo vzťahu k svojej priateľke Abbie. Preto som mala v závere pocit že dostával celý čas vlastne to, čo si aj zaslúžil. Celý film je ale zahraný dobre a vyčarí aj nejaký ten úsmev na tvári. ()