Visible Scars

Thriller

USA, 2012, 102 min

• Jadro

Prepchatá, nudná, úplne nelogická zbytočnosť... Hviezdička len kôli trápnosti, na ktorej sme sa tak nasmiali :-)(25.8.2014)

• Martin741

Mne ale nevadi ze Tom Sizemore ma po filme Takovi Normalni Zabijaci uz hovno z kvality na konte - mne je to jedno, aj kvoli takymto filmom . 0 %(31.8.2019)

Stacy uteká pred svojim agresívnym priateľom na odľahlú lesnú chatku svojho strýka. Tu však začne počuť podivné detské hlasy, ktoré sa zrejme viažu k 17 rokov starej tragédii, kedy miestny buran zabil matku malých dvojičiek, ktoré si privlastnil, no onedlho v dome spolu vyhoreli. Medzitým sa o ten prípad začne znovu zaujímať starnúci detektív a Stacy prídu na chatu navštíviť jej známi, ktorí privedú aj jej priateľa. Ide o takú zmes telenovely, krimi, mystéria a vyvražďovačky. Keby film zostrihli zo zbytočných 100 minút na nejakých 80 a zbavili ho niektorých omáčkových scén, bolo by to určite lepšie. Ale už len pre tú sympaticky hororovú a aj trochu prekvapivú záverečnú tretinu mám z toho dobrý dojem.(16.7.2013)