Pred rokmi zabil Mike Gillis matku a zobral jej maličké dvojičky, aby tak ukojil túžbu svojej manželky po dieťati. Nasledujúcich sedem rokov držal dievčatá pod zámkom a každého, kto bol natoľko neopatrný, že sa k nim priblížil, bez milosti zavraždil. Všetko vyvrcholilo vraždou vlastnej manželky a požiarom, ktorý zachvátil dom, a ten sa zrútil na Mika a dievčatá. Práve do týchto hôr má namierené Stacy snažiaca sa ujsť pred svojim násilníckym priateľom. Chcela by si na strýkovej chate prečistiť hlavu a odpočinúť si. Hneď prvú noc má však návštevu: ducha malého dievčatka plačúceho za svojou mamičkou. Navyše, v rovnakom čase sa v tých istých horách ocitá aj detektív Black, vyšetrujúci 17 rokov starý prípad vraždy matky a zmiznutia jej detí. (beso74)

George Stobbart

Stacy uteká pred svojim agresívnym priateľom na odľahlú lesnú chatku svojho strýka. Tu však začne počuť podivné detské hlasy, ktoré sa zrejme viažu k 17 rokov starej tragédii, kedy miestny buran zabil matku malých dvojičiek, ktoré si privlastnil, no onedlho v dome spolu vyhoreli. Medzitým sa o ten prípad začne znovu zaujímať starnúci detektív a Stacy prídu na chatu navštíviť jej známi, ktorí privedú aj jej priateľa. Ide o takú zmes telenovely, krimi, mystéria a vyvražďovačky. Keby film zostrihli zo zbytočných 100 minút na nejakých 80 a zbavili ho niektorých omáčkových scén, bolo by to určite lepšie. Ale už len pre tú sympaticky hororovú a aj trochu prekvapivú záverečnú tretinu mám z toho dobrý dojem. ()

Jadro

Prepchatá, nudná, úplne nelogická zbytočnosť... Hviezdička len kôli trápnosti, na ktorej sme sa tak nasmiali :-) ()

Martin741 odpad!

Mne ale nevadi ze Tom Sizemore ma po filme Takovi Normalni Zabijaci uz hovno z kvality na konte - mne je to jedno, aj kvoli takymto filmom . 0 % ()