Ninja faktor po americku (TV pořad)

American Ninja Warrior

Ninja Factor USA

Sportovní / Soutěžní

USA, 2009, 42 min

Jay Hunter
  • ivishka

Asi už jsem velká na tyhle věci. Nebaví mě koukat se na takové krávoviny a poslouchat ty jejich "zpovědi" z těch prolízaček - neříkám, že bych to zvládla lépe, ale očividně někteří z nich neovládají základní fyzikální formule,které jsou logické a pomohly by jim při běhu na rampu a podobných věcech. Nejhorší je, když je nějáký originál - v tomto případě japonský Ninja Warrior - tak ten je prostě první a tím pádem i lepší. Vše ostatní je jen nevyhnutelné zlo, které aspiruje na post odpadu.(25.9.2012)

Kvalifikace na japonskou verzi, podle mě koukatelnější než originál. Nejde tu totiž o to, jak si kupa naklonovaných mrňavých japonců dá do koulí na nějaké obskurní překážce, ale o opravdový sport, kde se navíc porovnávají neporovnatelné postavy - svalovec z NFL, vytáhlý baskeťák, free runner, gymnasta... Minimálně ty první dvě skupiny prostě v Japonsku nenajdete :-)(10.11.2013)

Je mi uplně jedno jestli to je Japonské. Americké či Ruské A že to někdo kopíruje.To je jako nadávat na čechy,že dělají Judo !! Je to o sportu a to je duležité.Někdy jsou výkony dobré někdy špatne, ale furt se na to podivam raději jak na realityshow big broder a kopije vyvoleny!!!.A dokud se bude kopírovat a propagovat sport tak to stojí za podporu.(16.9.2014)

Američani se výjimečně zařadili pod Japonce kvalifikační soutěží na jejich vrcholovou. Ovšem kouzlo Sasuke ninjů by zde člověk marně pohledal, zatímco na dálném východě si z toho mnoho soutěžící dělá legraci a primární faktor je zábava, účastníci American Ninja Warrioru to vše jen hrotí a zábava a vtip jsou hluboko pod vodou překážek. I přes to se ale jedná o příjemnou kulisu a člověk si zde dokonce najde známé tváře, kterým tak může fandit. 60%(26.9.2012)

• J*A*M*A*L

Normální klasický Ninja Factor je docela slušný soutěžní pořad, ale tohle?Fakt nechápu proč se ty Amíci musej pořád do všeho srát.Akorát ze sebe dělaj debily a fakt nemůžu pochopit jak se to někomu může líbit.Vlastně vše je stejné, akorát s tím rozdílem, že tohle je americký a je to dost trapný oproti originálu z Japonska......hodně trapný.10%(8.12.2012)

• - Spoiler: Nejlepší soutěžící dostanou šanci účastnit se klání v Japonsku. (Wade)