poster

Ninja faktor po americku (TV pořad)

 • USA

  American Ninja Warrior

 • Slovensko

  Ninja Factor USA

Sportovní / Soutěžní

USA, 2009, 42 min

Režie:

Jay Hunter
(další profese)
 • ivishka
  odpad!

  Asi už jsem velká na tyhle věci. Nebaví mě koukat se na takové krávoviny a poslouchat ty jejich "zpovědi" z těch prolízaček - neříkám, že bych to zvládla lépe, ale očividně někteří z nich neovládají základní fyzikální formule,které jsou logické a pomohly by jim při běhu na rampu a podobných věcech. Nejhorší je, když je nějáký originál - v tomto případě japonský Ninja Warrior - tak ten je prostě první a tím pádem i lepší. Vše ostatní je jen nevyhnutelné zlo, které aspiruje na post odpadu.(25.9.2012)

 • char_t
  ***

  Kvalifikace na japonskou verzi, podle mě koukatelnější než originál. Nejde tu totiž o to, jak si kupa naklonovaných mrňavých japonců dá do koulí na nějaké obskurní překážce, ale o opravdový sport, kde se navíc porovnávají neporovnatelné postavy - svalovec z NFL, vytáhlý baskeťák, free runner, gymnasta... Minimálně ty první dvě skupiny prostě v Japonsku nenajdete :-)(10.11.2013)

 • buryman
  ***

  Je mi uplně jedno jestli to je Japonské. Americké či Ruské A že to někdo kopíruje.To je jako nadávat na čechy,že dělají Judo !! Je to o sportu a to je duležité.Někdy jsou výkony dobré někdy špatne, ale furt se na to podivam raději jak na realityshow big broder a kopije vyvoleny!!!.A dokud se bude kopírovat a propagovat sport tak to stojí za podporu.(16.9.2014)

 • Okara
  ***

  Američani se výjimečně zařadili pod Japonce kvalifikační soutěží na jejich vrcholovou. Ovšem kouzlo Sasuke ninjů by zde člověk marně pohledal, zatímco na dálném východě si z toho mnoho soutěžící dělá legraci a primární faktor je zábava, účastníci American Ninja Warrioru to vše jen hrotí a zábava a vtip jsou hluboko pod vodou překážek. I přes to se ale jedná o příjemnou kulisu a člověk si zde dokonce najde známé tváře, kterým tak může fandit. 60%(26.9.2012)

 • J*A*M*A*L
  *

  Normální klasický Ninja Factor je docela slušný soutěžní pořad, ale tohle?Fakt nechápu proč se ty Amíci musej pořád do všeho srát.Akorát ze sebe dělaj debily a fakt nemůžu pochopit jak se to někomu může líbit.Vlastně vše je stejné, akorát s tím rozdílem, že tohle je americký a je to dost trapný oproti originálu z Japonska......hodně trapný.10%(8.12.2012)

 • - Spoiler: Nejlepší soutěžící dostanou šanci účastnit se klání v Japonsku. (Wade)