Každých štyridsať sekúnd niekto na svete zmizne alebo sa stratí. V severnom Idahu skupina mladých dievčat navštívi letný tábor, aby sa naučili, ako spojiť prírodu s technológiou. Tušia síce, že toto leto bude plné zmien, ale nedokážu si ani predstaviť, akých. Keď ich čln uviazne v strede rieky, príde im na pomoc zvláštny pár. To, čo sa zdalo byť nezištnou pomocou, sa mení na zúfalý útek cez les pred brutálnym a nezastaviteľným zabijakom. (Ragefyre)

zolo23

The Mooring som pozeral s frajerkou pretože filmy väčšinou (stále) vyberám ja a ona je väčšinou (stále) mojim kritikom. 40 minút neuveriteľnej nudy s babskými priblblými dialógmi o ničom! Takto film prebiehal a ja som len čakal, kedy sa na mňa moja drahá pozrie a škodoradostným úškrnom mi dá patrične najavo ako som zlyhal. Našťastie pri tom lúskala tekvicové jadierka, ústa tým pádom využívala aj na inú činnosť ako zásypom nadávok o kvalite filmu. Neviem kto robil casting na tento film, ale toľko nesympatických báb na jednej kope som nevidel snáď od vyhlasovania MISS UGANDA ročník 1987. Celé mi to pripadalo priblblé, nechápal som pointu v tom ,prečo to vlastne tí dvaja parťáci robili...Pre potešenie? V tom prípade je to scenáristický ODPAD! Pritom sa na tom podieľali 3 ľudia....15% s prižmúreným okom. ()

J*A*S*M

The Mooring není vyloženě intenzivně špatný hororový film - jen je holt vzhledem ke konkurenci příliš málo dobrý a zcela nenápaditý a nezajímavý. Čistý slasher z pěkného lesního prostředí, zásoba masa na porážku v podobě hrstky pěkných mladých dívek ... což není úplně zlá výchozí situace pro fajn vyvražďovačku. Ale dobrý slasher dělají dobré (nápadité/brutální) vraždy a především zajímavý záporák. Nic takového tady bohužel není. ()

LIVINGDEAD

Učitelka vyrazí s puberťačkami do přírody, sama řídí loď, vše má pod kontrolou... říkám si, co ta stará kráva bude dělat, až bude mít poruchu? Sama loď opraví? A dokonce je tak vylízaná, že nechá puberťačky loď i řídit. A je to tu. Porucha. Šeredy vyběhnou na břeh, postaví si stany a dělají si diskotéku. Pokládám si otázku: "To ta stará kráva neví, jak se mají lidi chovat v lese?" Neví, protože to ona sebou vzala kazeťák.... Přistaví cizí loď, jsou slyšet hádky muže a ženy, pak nadávky a co udělá jedna z puberťaček? Zařve, aby se zklidnili! Co jako ty pipiny čekaly, že se bude dít? Vy byste takto reagovali? Já bych se schoval a držel bych hubu. Prvních 45 minut se nic něděje, přiblbé kecy, pak je chabá naháněčka v lese a ten konec .... no comment! Za tlustou prdel s mačetou dávám 20% - ani příroda to nezachránila. ()

ricci.s

Prvá tretina hororu je typicky o ničom, zvyšok je už len naháňačka po lese, pretože párik psychopatov sa rozhodne, že si zapoľuje na skupinku teenageriek. Mal som však celú dobu pocit, že počet kladných postáv sa znižuje dosť pomalým tempom, a pritom to nebol až taký dlhý film. Survival patrí k mojim srdcovým žánrom, tento ale rozhodne nebol jeden z tých najlepších. Dievčatá boli tradične tupé a svojim vrešťaním a pišťaním prezrádzali svoju polohu každú chvíľu, dá sa povedať, že tí dvaja záporáci sa pri ich love veľmi nenadreli. Tá vyšinutá blondýna s tlstým zadkom sa mi tam ale celkom hodila, lebo taká škaredá záporáčka sa často nevidí. Priemerný film, pozerá sa naňho celkom dobre a v závere to nepokazili (aj keď to tiež veľmi inteligentne neskončilo), no aby som niečo prihodil, nesmeli by byť takmer všetky mordovačky mimo záber, lebo to neznášam. Ale aspoň je to zručne nakrútené a pekná príroda vždy poteší. ()

Hrabka

Lesní-vodní vyvražďovačka bez výraznějšího momentu, který by dokázal film posunout o level výš. Fandy žánru to zřejmě neurazí, bohužel to ale nedokáže ani ničím překvapit či ohromit (a že příležitosti k tomu byly), snad jen kromě toho, že je to celkem slušnej masakr (škoda že není víc vidět). 45% ()

ARI50

Podle mně hodně zajimavy a povedeny snimek mohlo to byt delši napinavějši o něco ale přesto velmi mne zaujalo. ()

towstit odpad!

Intergalaktická kokotina. Tvorca tohto filmu je pedofilný zvrátený kokot, ktorý si asi mal potrebu vytvoriť porno aby si mohol honiť nielen ego ale aj cicinu nad zabíjaním 13 ročných školáčok, ktoré chúdence sa chceli v prírode odnaučiť používať facebook a všetky jeho diabolské stezky. Keby miesto dievčat to bolo partia mladých ľudí idúcich do lesa, kde tu by si zamrdali , chlapci a dievčatá ukázali svoje prsia, a následne mozog a črevá, stala by sa z toho aspoň žánrová hovadina, ale takto je to pre mňa nepochopiteľné. ()

Romeroo odpad!

No tak tohle opravdu ne! Dívat se 90 minut na něco co nemá ani špetku atmosféry a svou hloupostí každého průměrně cvičeného diváka totálně odzbrojí, odzbrojí od zbytků dobré večeře co měl v žaludku....ještě, že toaleta byla na blízku a já průběžně odhazoval. Jeden z nejhorších filmů co jsem v poslední době viděl, film co se snaží hrát na hustou atmosféru, a jediné co atmosférické trochu bylo, tak byl jeden tah mačetou odpudivé tlusté krávy....5%....teď jsi du vyčistit zuby, je mi ještě furt nějak blivno! ()

DonBraso

Chybělo tomu hodně,přesto se to dalo dokoukat,protože potenciál to mělo.Vybrat teengerky na plavbu je dobrý nápad a výhoda je,že člověk věří tomu i co tam předvádějí za hlouposti,což přeci kvůli věku se tady dá tolerovat.Záporáci by taky nebyly na škodu,kdyby trochu člověk o nic něco věděl více,takhle si člověk musí vsugerovat,že jsou to prostě hovada,který si jdou jenom zastřílet a víc se v tom nešťourat,což je největší slabinou filmu s málo prvky hororových efektů,kde to vypadá jak kdyby tento film byl přístupný už od 15let.Konec byl hrozný,trochu jsem nad tím zapřemýšlel a udělal si vlastní úsudek,přesto je to nic moc podívaná,která jenom fanoušky nadchne tak,že si zařadí další film do kartotéky. ()

Smashed

Připadalo mi to trochu ala Pustina, ale na řece s houseboatem. Je to prostě taková napůl lesní napůl vodní vyvražďovačka. když člověk moc neočekává, tak ani není sklamanej :-) ()

in flames

Ku podivu film pre mňa stratil dych práve ked sa začalo "niečo" diať, prvá plhodinka keď sa tvorili vzťahy medzi postavami ma bavila najviac, zaujímavý nápad s terapeutickou skupinou, zaujímavý zvrat ked záporákovi prepne a rozbehne akciu, potom však už len klišé a behanie po lese, koniec dosť jasný, a záporák mi neskutočne pripomínal týpka z Loveckej sezóny (len škoda že nehrával gitarové sóla na tej svojej odstreľovačke) čím ma dosť bavil, taký priemer, ktorý neurazí, ale nič nového neprinesie. ()

Googooplexer odpad!

Parkinsonova kamera, naviac aj uhýba, keď sa niečo závažného deje, presvetlené jak hovado. Ani Riddick by pred tým svetlom neušiel. Nudne nastrihané, jak plesnivé nehty. nesympatické postavy, úplne všetky, trápne bizarné konanie. No hrozná sračka. ()