poster

Ricardovy recepty (TV pořad)

 • Kanada

  Ricardo and Friends

Reality-TV

Kanada, 2008, 22 min

 • kapsomut
  odpad!

  Mám hodně rád pořady o vaření a většinou je dobře hodnotím, ale u tohodle pořadu mám jasno! Kuchař neuvěřitelnej slizoun, kterej se pořád uměle směje. Jeho takzvaní přátelé to samý. Umělý smích a rádoby hipeček. Každej v tomhle pořadu nehorázně přehrává. Je to tak okatý a strojený, že se to prostě nedá. Kam se hrabe na český Kluky v akci nebo ne Jamieho Olivera... O Gordonovi ani nemluvim! 10%(1.9.2012)

 • Mr.nachos
  **

  Není to úplně nejhorší, ale těch profi kuchtíků už je kolem nás tolik, že každý další už se ztrácí ve stínu toho před ním. Nemůžu hodnotiti vaření, protože je to prostě jiná kuchyně, která je mi sympatická asi tak jako ta anglická, tedy vůbec. V Kanadě platí Ricardo za velmi úspěšného kuchaře, ale mě to neoslovilo. Chybí tomu šmrnc, vtip, no prostě nemá to ty správný "koule".(21.7.2012)

 • Desmi
  *

  Pořady o vaření mám vcelku rád, třeba na Jamieho nedám dopustit. Jenže Ricardo je nesympatickej vlezdoprdelka o jehož receptech mám pochybnosti. Ze všeho nejhorší ale je ta jeho debilní ukecanost a snaha narvat do hosta co nejvíc nezajímavých informací o té či oné surovině. Nevím jakou produkční musel Ricardo přeříznout, aby mohl vařit před kamerou, je to záhada..(16.9.2013)

 • artas
  **

  Narcis Ricardo mieša ingrediencie kuchýň z celého sveta, ale mixuje to niekedy tak, že to vo mne vyvoláva dáviaci reflex. Aby toho nebolo málo, on to vnucuje svojim afektovaným priateľom. Ááá mňam, mrazená rajčinová šťava vo forme nanukov, zmiešaná s korením a ešte nejakým sajrajtom, háám... aké dobré... klapka stop ... bueé.(10.8.2012)

 • chrispe
  **

  Slabý článek Ricardových receptů je sám Ricardo. Což je dost problém, protože právě toho 22 minut posloucháte a jste nuceni se na něj koukat. Vždy když už si myslím, že jsem si na něj začala zvykat a že určitě není takovej blbeček jak odhaduju... řekne něco, udělá, či se jen zatváří a já si řeknu, že jsem asi měla vlčí mlhu. Nicméně recepty vypadají vždy dobře (otázka ale je, jestli také dobře chutnají :D), jsou převážně z ingrediencí, které lze sehnat a samotné zpracování tohoto pořadu je příjemné .(16.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace