poster

Poslední výkřik

 • anglický

  A Killer in Prague

 • Slovensko

  Posledný výkrik

Mysteriózní / Horor / Krimi / Thriller

Česko, 2012, 90 min

Externí recenze k filmu (4)

 • Aktuálně.cz (Jan Gregor) odpad!

  "Poslední výkřik je technicky o něco lepší než Čepel smrti, místo ruční roztřesené kamery používají tvůrci častěji stativ, obraz je ale často neostrý a jeho rozlišení je nedostatečné, takže na velkém plátně je nepříjemně zrnitý. Jediné, co snese jakás takás měřítka je zvuk, a postsynchrony ulítávají…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) odpad!

  "Musíme tedy sledovat plíživé drama, které znepokojuje svou zdánlivou pervazivní banalitou (česky by se dalo napsat "kurva nic se pořád neděje"), podobně jako třeba Stalker Andreje Tarkovského, který ale měl mnohem méně zábavné postsynchrony." (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) odpad!

  "Tvůrci snímku „Poslední výkřik“ si nedělali moc hlavu s nějakou originalitou. Prostě to zkusili počesku a improvizovali a vykrádali. „Poslední výkřik“ tak nenabídne vůbec nic nového, pouze snahu o český horor, která zase nevyšla. Nepodařilo se to ani po stránce filmové, protože postsynchrony a…" (více)

 • MovieZone.cz (Daniel Zeman) odpad!

  "Nade všemi nehereckými výkony se pak tyčí zhruba pětiminutová exhibice Mira Šmajdy, uměleckým pornojménem Max Jason Mai. Ze všeho nejvíc mi připomínal Tommyho Wisseaua, enfant terribla světového art filmu, a jen jsem nevěřícně koukal, co tam předvádí při pokusu o zapnutí televize, kdy si vystačí…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace