poster

Inseparable

Krátkometrážní / Drama

Velká Británie, 2007, 11 min

Režie:

Nick White

Kamera:

Eric Maddison

Komentáře uživatelů k filmu (13)

 • swamp
  ***

  Já mám taky rád Benedicta "Sherlocka" Cumberbatche. Ale nemám potřebu z něj dělat poloboha. :P Inseparable je zajímavě rozehraný krátkometrážní příběh, který ovšem trochu skřípe. To, co se zde stane, mi přijde jako jedna z možných myšlenek, ale neřekl bych, že by se o to člověk pokusil. Jinak ale velice příjemně laděný kraťas s ambientní hudební složkou.(9.1.2014)

 • VenDulin85
  *****

  Jednohubka s Benedictem v dvojroli, moc podařená, jen jsem si celou dobu říkala "To nemyslí vážně, tohle nechtějí udělat. Tohle nemůžou myslet vážně, to nemůžou udělat. To nemůžou..." Zcela objektivně dávám za 5* s dovětkem It´s gonna be all right...(30.6.2013)

 • mad_ness
  *****

  Keď počas desiatich minút dokážete všetko prečítať z JEHO tváre, je vám jasné, čo bude nasledovať. A vás z toho pohľadu priam mrazí a za tak krátky okamih sa vám to dostane až ku kostiam... Čo iné, ako plný počet ostáva...(30.6.2013)

 • Murrro
  *

  SPOJLER ALERT! Som relatívne mladý, finančne zabezpečený otec stabilnej rodiny. Zistím, že umieram. Čo urobím? A.) Vychutnám si posledné chvíle s rodinou (prípadne ju ušetrím tých najposlednejších, počas ktorých človek stráca dôstojnosť) a nechám ju po svojom skone popri trápení aspoň čerpať z mojej životnej poistky. B.) Kvôli fyzickej podobnosti ponúknem za neustáleho ambientného hudobného sprievodu gamblerskému alkoholikovi možnosť prebrať moju identitu. KONIEC SPOJLERU. Možnosť B.) je správne! A to u mňa neprebije ani Benedict...(23.8.2013)

 • easaque
  ***

  3* Tento vychvalovaný kraťas zvládnete i bez znalosti angličtiny a všechno je pochopitelné z děje a mluvy těla. Tyhle klady určitě vyzdvihují hodnotu snímku, ale s jeho obsahem mám trošku problém, a proto "jen" 3 hvězdy. Zajímavý a nutí k přemýšlení. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 3 (3*MAX) ](25.12.2018)

 • joker.george
  ****

  K dokonalosti téměř stačilo minimum slov, Benedict Cumberbatch, neustálý hudební podkres a citlivě uchopená myšlenka.(3.4.2016)

 • Killda
  ****

  Těžko k tomu něco dodat. Když ve filmu zazní minimum slov a přesto máte pocit jakoby vám toho tolik napovídal. Nezbývá než aplaudovat téhle krátkometrážní tvorbě, protože vše (od kamery, přes hudební doprovod, zvuk, režii a herecké výkony) funguje na jedničku... respektive na pětku ;).(7.7.2013)

 • LondonGirl
  *****

  Nemôžem k tomu dodať nič iné, ako že Benedict Cumberbatch je geniálny herec. Výborný výkon.(13.1.2014)

 • bloodcountes
  *****

  Tohle ve mě zanechalo hlubokou stopu, rýhu až do morku kostí. Je mi z toho hrozně ještě po tři čtvrtě roce. Nepamatuju si, že by mě nějakej film takhle dostal. Ta myšlenka, že někdo tohle udělá....ještě i dneska se rozbrečím. Z Benedicta není třeba dělat poloboha, on prostě Bůh je , rozhodně ten herecký.(12.6.2014)

 • Heroine
  odpad!

  Přitroublé. Skoro nevím, jestli to stálo za tu námahu, tohle točit.(22.4.2016)

 • ilovebritain
  *****

  Může solidní drama trvat dvanáct minut? Rozhodně. Co tam Ben předvádí, to nemá hranice. Kdo viděl, chápe stav mé mysli. Kdo ne, ať tak učiní. Tedy pokud má nervy... Mrazivé, silné, wow. Omlouvám se za nedostatek slov, ale jinak se tento filmeček ani shrnout nedá.(11.8.2013)

 • m.sheila
  ****

  Na krátkometráž mi to přišlo skvělý, konec vynikající. A Benedict je neskutečnej, co dodat. Logický nedostatky typu "proč proboha nechat nějakýmu bezďákovi svou rodinu..." Co my víme, je to komprimovaný tak, aby na dotazy nebyl prostor. Působivý.(2.2.2014)

 • k.Missa
  *****

  Páni! Tolik emocí za tak krátkou dobu, jsem opravdu nečekala… Po skončení jsem jen seděla s úplně promočeným kapesníkem v ruce a nevěřícím výrazem v očích. Dlouho, hodně dlouho, mě nic tak nedostalo. Benedict mě o svém hereckém umění nepřestává překvapovat. Po tomto výkonu ho pasuju za jednoho z nejlepších herců současnosti a přeji mu jen zářnou hereckou budoucnost.(16.2.2014)