poster

Laboratoř pro chlapy Jamese Maye (TV pořad)

 • Velká Británie

  James May´s Man Lab

 • Slovensko

  Chlapský labák Jamesa Maya

Dokumentární

Velká Británie, 2010, 8x50 min

Režie:

Tom Whitter

Účinkují:

James May, Glenn Hughes
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le artist nova
  ***

  Tak rád bych se na pořad s podobnou tématikou koukal, také James, který seriál zašťítil vlastní tváří a jménem patří k mým oblíbeným postavám britské TV produkce. Nicméně v případě tohoto pořadu mi neustále unikala myšlenka. Jednou to tedy je zábavný pořad, ale bohužel pak by neměl být tak nudný a pokud se profiluje na praktický aspekt mužského života, pak výsledné obohacení, je stejně ve výsleku nulové. Taková byla moje zkušenost, která i navzdory občasnému užití slušného vtipu vedla k ukončení stahování další série a průměrnému hodnocení.(20.7.2013)

 • Segrestor
  ****

  Tradiční britská odpověď na akční kutilský americký formát (obráceně by to byl průser, viz americký Top gear například.). Jestliže je Mayova laboratoř britskou odpovědí na MythBuster, tak jim to řekli hezky. To víš, že jo. Britskej suchar vždycky pobaví. Oni to sice juvenilové, kteří se udělaj i z přeexponované Gagy, nechápou, ale to nevadí.(7.12.2012)

 • Tom_Lachtan
  ****

  nechť si velectění komentové zdejší laskavě s gustem trhnou ploutví, neboť jaksi neotevřeli oči a nepochopily, že tohleto, štětka fix, NENÍ další řada top gýru! Evidentně také nechápou Mayův notně specifickej humor, nu což, ať na to teda nekoukaj, ale kecy o Křečkovy a Klarksónovi nechť si nechají ukryté ve svých ctěných orálních ústrojích. Tadydle je ten humor prostě jinej, ač možná není hned zřetelnej(1.12.2012)

 • Pražus
  *****

  Jak už tu zaznělo...Tohle není Top Gear!!! Tohle je pořad člověka co by dokázal popsat funkci zubní nitě na tisíc stran čistého textu a ještě by mu přišlo, že to nepopsal dostatečně podrobně. Já osobně Top Gear žeru, ale uvědomte si že díly Top Gearu jak ho znáte, v době kdy tam James nebyl, nepatřily mezi ty nejlepší. Top Gear bez Jamese by byl (a taky už byl) něco jako Červený trpaslík bez Arnolda Jidáše Rimmera (scéna z Top Gearu, kdy si James dřevěnou deskou překryl víčko nádrže a zjistil to až na pumpě, je nezapomenutelná), tolik k tomu, že s J.Clarksonem by to bylo mnohem lepší. Nevěřte tomu, právě ten Jamesův přístup nahrává Jezzovi na ty nejlepší a nezapomenutelné momenty v Top Gearu (i sám Jezza to ví). ... Tahle role kutila Jamesovi jednoznačně sedí, kdo jiný by měl uvádět "nudný" pořad o "kutilství" než "nudnej" James. Já jeho humor prostě hltám, protože je to vzorek toho klasického suchého britského humoru. James prostě "neřve" jako Jezza, není to žádnej živel, nepůsobí "akčně" o to víc si však jeho humor člověk může vychutnat. Jinak, Man Lab je pořad pro "suchary", takže pokud si raději rohlík namáčíte do bílého kafe, dejte od něj ruce pryč.(11.1.2013)

 • Gemini
  ****

  Specificky ani ne snad britský jako spíš Jamesovsko Mayovský humor, který buďto máte rádi nebo ne. Já patřím do té první skupiny, takže mě technologické experimenty typu mostu z Merkuru (britského) nebo dokonalé rajské zahrady ze zanedbaných záchodků baví. To, že je to v zásadě parodie na tradiční kutilské a podobné "mužské" pořady, rozhodně není na škodu. Ale faktor nedotaženosti (pořadu, ne vynálezů) je vyšší než by bylo zdrávo, takže 70% bude rozumných.(10.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace