Carl žije se svojí matkou a dcerou na okraji městečka. Nikdo z okolí netuší, že jejich úchylkou jsou únosy žen za účelem zplození dětí a následné usmrcení matky. Nábožensky založená rodinná idylka je však narušena, když unesou svoji poslední oběť. Její manžel se jen tak lehce nevzdá... A bojuje až do konce! (Rodriguez)

Iveta47 odpad!

Ďalší horor,ktorý ničim nezaujal.Od začiatku čakáte čo sa stane a akurát si niekoľko krát po sebe vypočujete rev nejakej ženy na reťazi bez vysvetlenia.Rev je neznesiteľný a rušivý aj na horor.Hlavne postavy sa chovajú stupidne a v podstate celý dej je stupidný.Maska Carla je totálne smiešna a jeho matka pôsobí na mňa akosi vulgárne.Dej filmu nema ani hlavu ani pätu a udalosti sa riešia bez akéhokoľvek nápadu a miestami to pripomína,že ani herci nevedia čo majú robiť.Proste celé zle bez originality a divák už len čaká na záver filmu.Aspoň tak to bolo v mojom prípade a zhodla som sa zo všetkými čo to so mnou sledovali..MôJj krátky opis filmu: Psychicky narušený Carl manipulovaný matkou,chce mať dieťa,ale nemá partnerku,tak unáša ženy,ktoré znásilňuje a nasledne zabíja ak nespolupracujú.Všade je špina a všetko a všetci su krvavý a hlavne je to veľmi béčkoví horor.Zatiaľ najhorší čo som videla.Určite od tohto filmu nič neočakávajte. ()

SOLOM.

Za dva a půl tisíce dolarů moc velké „divadlo“ neuděláte, takže je potřeba k tomuto filmu přistupovat jako k nízkorozpočtovému céčku a slabé hodnocení na internetu vás již dopředu varuje, že tohle moc kvalitní podívaná nebude. A taky tak tomu skutečně bylo. Greg Daniel si prostě chtěl natočit svůj vlastní buranský horor s kapkou toho násilí, špinavosti a brutálního závěru – ale moc se mu to nepovedlo. Spíše je Carl zdárným příkladem zbytečnosti a podprůměru, který nikdy nemusel ani vzniknout.    Hlavní záporák je typický prostoduchý buran, který zbožňuje svou invalidní matku a jelikož by si normálně nezasouložil, tak prostě unáší mladé ženy za účelem plození dětí. Většina se ale brání, nebo se znelíbí máti, no a tak brzy skončí mrtvé a zakopané někde na farmě. Podobně jako jiní sérioví vrazi nebo někteří psychopati i on rád nosí na obličeji „masku“ – no tady to byla ručně pletená maska „spíše síťovka“, ve které vypadal jako ještě větší retard. Jeho matka velmi nábožensky založená žena a rovněž psychicky poznamenaná mi lezla na nervy po celou dobu filmu. Tedy hlavně ten náboženský kanál, který sledovala v televizi. A bohužel ona byla jediná, která se ve filmu odhalila – což byl ještě větší hnus. Co se hereckých výkonů týká, tak ale moc nezabodoval ani jeden z nich.    Mladý pár se rovněž moc nevytáhl a tak divák alespoň očekával nějaký pořádný krvavý masakr na závěr. Bohužel i v tomto případě tvůrce zklamal. Jediné co stojí za trochu pozornosti, byly vzpomínkové pasáže z minulosti. Tam se podařilo alespoň částečně navodit jakousi ponurou atmosféru, špinavost, surovost a znechucení, že takoví lidi taky žijí mezi námi. A závěr – tak ten už potrhl jen celkový zmar. ()

Rodriguez odpad!

"Carl" se vydal stejnou cestou jako jeho o rok starší ségra "Alyce". Film nám podává bezbřehou nudu v podání jedné neandrtálské a ujeté rodiny, žijící na pokraji městečka. Říkáte si bomba? Omyl! Žádný vyvražďovací "Texaský masakr motorovou pilou" (1974/2003) se konat nebude. Sice to hlavní záporný hrdina na konci předvede, ale to je asi jediné co ve filmu dovede rozesmát. Časomíra se neuvěřitelně táhne a přežít prvních 40 minut chce opravdu odvahu a pevné nervy. Je pravdou, že mezitím sem si prohlédl asi 10 filmů, které si stáhnu a rád bych viděl. Ale to jsem odbočil od tématu. V první řadě bych dal na držku té krávě co na začátku neustále ječí a pak autorům za ten rozkouskovanej děj, kterej stál stejně za starou bačkoru, kterých tam měli beztak plnej sklep. 0% ()