Carl

Horor / Thriller

USA, 2012, 90 min

Greg Daniel
  • Iveta47

Ďalší horor,ktorý ničim nezaujal.Od začiatku čakáte čo sa stane a akurát si niekoľko krát po sebe vypočujete rev nejakej ženy na reťazi bez vysvetlenia.Rev je neznesiteľný a rušivý aj na horor.Hlavne postavy sa chovajú stupidne a v podstate celý dej je stupidný.Maska Carla je totálne smiešna a jeho matka pôsobí na mňa akosi vulgárne.Dej filmu nema ani hlavu ani pätu a udalosti sa riešia bez akéhokoľvek nápadu a miestami to pripomína,že ani herci nevedia čo majú robiť.Proste celé zle bez originality a divák už len čaká na záver filmu.Aspoň tak to bolo v mojom prípade a zhodla som sa zo všetkými čo to so mnou sledovali..MôJj krátky opis filmu: Psychicky narušený Carl manipulovaný matkou,chce mať dieťa,ale nemá partnerku,tak unáša ženy,ktoré znásilňuje a nasledne zabíja ak nespolupracujú.Všade je špina a všetko a všetci su krvavý a hlavne je to veľmi béčkoví horor.Zatiaľ najhorší čo som videla.Určite od tohto filmu nič neočakávajte.(17.4.2013)

• Rodriguez

"Carl" se vydal stejnou cestou jako jeho o rok starší ségra "Alyce". Film nám podává bezbřehou nudu v podání jedné neandrtálské a ujeté rodiny, žijící na pokraji městečka. Říkáte si bomba? Omyl! Žádný vyvražďovací "Texaský masakr motorovou pilou" (1974/2003) se konat nebude. Sice to hlavní záporný hrdina na konci předvede, ale to je asi jediné co ve filmu dovede rozesmát. Časomíra se neuvěřitelně táhne a přežít prvních 40 minut chce opravdu odvahu a pevné nervy. Je pravdou, že mezitím sem si prohlédl asi 10 filmů, které si stáhnu a rád bych viděl. Ale to jsem odbočil od tématu. V první řadě bych dal na držku té krávě co na začátku neustále ječí a pak autorům za ten rozkouskovanej děj, kterej stál stejně za starou bačkoru, kterých tam měli beztak plnej sklep. 0%(14.9.2014)