• sator
  ****

  Prima projekt...Poláková ,Kocábová se mi líbili...myslím díly :-)(28.7.2017)

 • VaHo
  ****

  Kvalita je stejná jako u první řady, jen je škoda, že dílů je méně. Já bych ocenil víc zajímavostí a detailů, které jsou někdy pouze stručně zmíněny, na druhou stranu ale chápu, že na rozsahu 50 minut a pro běžného diváka to musí být jen výcuc... I tak tomu cyklu ale pořád moc fandím, doufám, že další řada bude dřív než zas za dva roky.(30.9.2015)

 • subic
  ****

  Stalo se to, že druhá řada mě oslovila ještě více než ta první, baví mě se na to dívat, i když jsem zatím jen v polovině dílů. Asi je to i tím, že tentokrát jsou vybraní zajímavý lidé jako Donutil, Hanzlík, Zárybnická či Ruppert.(7.10.2015)

 • Sifaka
  ****

  Zajímavý dokument o předcích známých osobností, úplně to vtáhne do děje a nejraději by si hned sám člověk udělal svůj rodokmen...Je neskutečné, co vše se dozví a vlastně v sobě nachází povahové rysy svých předků a nachází na některé otázky, jasné odpovědi...Výborné!Samozřejmě některá osobnost je mě bližší, jiná méně...celkově 85%(7.10.2015)

 • Yarwen
  odpad!

  Zpracování mírně nadprůměrné, ale koncepce? Je jistě chvályhodné, když se kdokoliv z nás snaží dozvědět informace o svých předcích a dávalo by smysl vytvořit o tomto tématu dokument, jenž by se týkal výrazných historických osobností. Zde se ovšem jedná - z pohledu historie - o nevýznamné postavy, jež by si své předky měly pořešit samy, nikoliv na veřejnosti. Vydávat pak pro tyto soukromé kratochvíle peníze získané z poplatků diváků považuji za neslušné.(19.12.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace