Simpsonovi: Maggie zasahuje

• USA Maggie Simpson in The Longest Daycare (více)
všechny plakáty
Trailer
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
USA, 2012, 5 min

Malá Maggie Simpsonová se ocitne v jeslích pro nadané děti. Poté, co projde řadou bezpečnostních testů, je odložena do sekce "pro nezajímavé". Zde se setkává se svým úhlavním nepřítelem, miminem s velkým obočím Geraldem. Ten zabíjí motýly. Maggie se rozhodne jednoho zachránit. Ale to se nelíbí Geraldovi, který chce motýla za každou cenu zlikvidovat. (TwoFace)

Trailer

Gilmour93

Maggie vs. batolící se zabiják motýlů s Brežněvovým obočím.. Rozkošně nápaditý, dialogů prostý kraťas s přesnou hudbou Zimmera (především tragično v závěru) a pointou jak z Hillova Podrazu. Ne, ona nemůže být Homerovo dítě - leda že by ten večer táta vynechal svou obvyklou dávku Duffu a másla v kávě.. ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Předfilm Doby ledové 4, vyprávějící příběh nikoliv o hlavních aktérů na vtip Bartha či Homera, ale nejmenší a nejmladší bytost Simpsonů Maggie a to je asi důvod proč jsem ubral hvězdičku tomuto kraťasi. shlédnutí zde. ()

korbitch22

Maggie je moje nejmilejší postavička od dob jejího řádění s brokovnicí, ale tohle je spíš taková epizodka opravdu pro menší diváky a nějak mi to nejde dohromady s typickým konceptem seriálu.Tahle rodinka je na svetě až příliš dlouho a skomírající úroveň posledních 7. sérií nezachrání ani tahle milá jednohubka.V nejlepším by se mělo odejít a pravdou zůstává, že to měl Groening udělat už před deseti lety.60%. ()

villon17

Nepřestane mě udivovat, co všechno lidi vymyslej a co všechno se tu dá hodnotit:D. Co ale říct k 5minutovýmu animáku, aby koment nebyl delší než samotnej "film"? Asi jen, že jsou to prostě Simpsonovi s Maggie v hlavní roli, která vůbec nemá průměrnou inteligenci, jak se z tohole dozvíme! Motýl to jen potvrdil... ()

Deimos

***Celkem 82%***TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Animace 10/10/// PLUS: krásná, moderní animace, milý příběh, bezeslovný, pěkná hudba MÍNUS: příliš krátké, navíc je škoda, že podobných epizod nedělají víc./// Shrnutí: Pár pěkných a úsměvných nápadů ještě nestačí na pětihvězdičkový kousek, přesto se jedná o příjemnou podívanou a taky jak často dostane Maggie hlavní roli?/// PS: Viděno až nyní, ale být tohle jako předfilm k jinému filmu, určitě mám radost. ()

• Marge přivádí Maggie do mateřské školky, která nese název "The Ayn Rand school for tots", v překladu "Školka Ayn Randové pro děti". Ayn Rand, vlastním jménem Alisa Zinověvna Rosenbaum, byla americká spisovatelka a filosofka ruského původu, která se stala známou především díky svým románům, v nichž popsala zcela nový filosofický systém objektivismus, který se dá charakterizovat jako filosofie racionálního individualismu. Na zdech springfieldské školky lze vidět plakáty s odkazem na myšlenky Ayn Randové, například "A is A", v překladu "A jest A", nebo "Helping is Futile", tedy "Pomoc je marná". Jelikož konceptem školky je rozvíjet batolata bez lahví, použití dudlíků je zakázáno. (Aelita)
  • Ve filmu neuslyšíte ani jedno slovo , pouze hlášku Pšššt před začátkem filmu. (URBAN)
  • Na konci filmu se objeví upozornění, že během natáčení nebylo ublíženo žádným motýlům. (TwoFace)