poster

Simpsonovi: Maggie zasahuje

 • anglický

  The Simpsons: The Longest Daycare

 • anglický

  Maggie Simpson in The Longest Daycare

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

USA, 2012, 5 min

Režie:

David Silverman

Hudba:

Hans Zimmer

Producenti:

James L. Brooks
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  *****

  Maggie vs. batolící se zabiják motýlů s Brežněvovým obočím.. Rozkošně nápaditý, dialogů prostý kraťas s přesnou hudbou Zimmera (především tragično v závěru) a pointou jak z Hillova Podrazu. Ne, ona nemůže být Homerovo dítě - leda že by ten večer táta vynechal svou obvyklou dávku Duffu a másla v kávě..(23.7.2012)

 • Linkyc
  ****

  Animák, který je ve spojení se jménem Simpsonovi povedený. Dokonce byl nominován na Oskara. Ale menší problém jsem nalezl v jeho zařazení mezi ostatní snímky. Asi proto nemohl ani vyhrát, nepřináší totiž nic novátorského, co se animace a příběhu týče. Pouze byl ve 3D. A navíc, byl uváděn v kině před Dobou ledovou a neměl titulky, to pro průměrného českého diváka znamená pohromu.(26.2.2013)

 • naxicka
  *****

  Z The Longest Daycare se vyklubal zprvu nečekaný a pak velmi zábavný počin. Malá Maggie konečně dostala prostor! Haleluja!:-) Koncepce skvělá, film měl spád. Chválím závěrečnou "Caniovskou" scénu z Leoncavallových Komediantů. Dokonalé, výstižné. Chválím Zimmera, že si takto "vypůjčil" Leoncavallovu geniální hudbu.(25.7.2012)

 • rezor
  ****

  Nejdříve za 3*, ale nakonec přidávám * za vtipnou pointu. Nápad by byl, zpracování také hezké, ale nijak mi nepřipadne, že by to vybočovalo z normálnu. Hudba a "kvalitu obrazu" nemůže u tak rozjetého seriálu snad nikoho překvapit. + Hodnotím vystižení filmu tak, že nepotřebuje dabing a stejně je jasně pochopitelný.(26.1.2015)

 • Deimos
  ****

  ***Celkem 82%***TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Animace 10/10/// PLUS: krásná, moderní animace, milý příběh, bezeslovný, pěkná hudba MÍNUS: příliš krátké, navíc je škoda, že podobných epizod nedělají víc./// Shrnutí: Pár pěkných a úsměvných nápadů ještě nestačí na pětihvězdičkový kousek, přesto se jedná o příjemnou podívanou a taky jak často dostane Maggie hlavní roli?/// PS: Viděno až nyní, ale být tohle jako předfilm k jinému filmu, určitě mám radost.(23.4.2013)

 • - V okamžik, kdy Maggie začne oplakávat zkázu motýla (cca 3:30. minuta), zazní slavná dramatická hudba ze závěru árie "No! Pagliaccio non son!" principála Canio z opery "Komedianti" z roku 1892 od Ruggiera Leoncavalla. (Aelita)

 • - Na konci filmu se objeví upozornění, že během natáčení nebylo ublíženo žádným motýlům. (TwoFace)

 • - Snímek byl v kinech promítán před filmem Doba ledová 4: Země v pohybu (2012). (mihran)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace