poster

Jade

 • USA

  Jade

 • Slovensko

  Jade

Akční / Krimi / Thriller

USA, 1995, 95 min (Director's cut: 107 min)

 • Pepinec
  ***

  No tak podívejte se. Ona to je vlastně pravda, takhle nějak to podle mě na jistých místech určitě chodí a funguje. Otázkou druhou je zpracování. Avšak, ani to nijak nepohoršovalo mé filmové oko. Ba co víc, udílím kladné body na přitažlivou dvojici Linda Fiorentino - Angie Everhart, zaujaly mě i některé akční scény. Obzvláště ta automobilová honička skrz mecheche průvod masek, či co to bylo. Ve výsledku mi z toho vychází příjemný film k půlnočnímu čaji.(5.1.2010)

 • emma53
  ***

  Já do toho šla hlavně kvůli Davidovi, ale holt mu chyběly ty černé brýle, hlava skloněná na stranu, ruka zaseklá v boku a hlavně mně rušil jiný dabér. Já už si zvykla na dabéra z Miami, ale ten si musel ještě počkat. Ke konci to byl už trochu hokej, ale ten úplně závěrečný puntík na konci to horko těžko vybalancoval na slabší trojku. Politika, sex a vydírání jsou tři indicie v jednom balení, které jsou celkem známé, ale na 95 rok je to otevřenější, než bych předpokládala.(30.9.2014)

 • Djkoma
  **

  Temné kriminální drama říká tvůrce obsahu a já musim nesouhlasit. Krimi thriller zní lépe a je určitě přesnější a jméno režiséra je velmi zavádějící. William Friedkin, známý jako tvůrce Vymítače dábla a Francozské spojky, je slušný režisér, ale jeho kariéra připomíná rychlí vzlet do nebe a strmý dlouholetý pád. FIlm není v ničem ani průměrný a na první pohled bych typoval, že je to televizní produkce.(4.6.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Nebyla by to hrozná ostuda, kdyby měla jedna malá neřestná štětka zamíchat budoucností našeho skvělého státu?" Vraždy a sex mezi smetánkou mě nalákaly k hrátkám s nymfomankou Jade, ale postupně jsem zjistil, že se slečnou Jacinto by to pro mě bylo zábavnější i bezpečnější. Nicméně jsem očekával erotický thriller a ten se nedostavil. To je škoda, ale po sekáčku na led přesto zmizí z mé ložnice i africká sekerka a pro jistotu i motorová pila.(11.4.2018)

 • T2
  **

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $9,851,610Tržby Celosvetovo $12,300,000║ Tak toto Friedkinovi absolútne nevyšlo, dej je takmer čisto založení len na erotických praktikách(asi rýchla odozva na Základný inštinkt) a okolo toho navešaná len bezvýznamná vata a miestami nejaký ten preblyskujúci deptajúcu vizuál, k tomu ešte bez poriadneho záveru, treba si ho len "politicky" úskokovo domyslieť. /40%/(23.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace