Majk Spirit - Nový človek LIVE

(koncert)
Hudební / Dokumentární
Slovensko, 2012

Záznam z live koncertu, na ktorom raper Majk Spirit odohral všetkých 19 skladieb zo svojho sólového albumu, vyšiel v apríli 2012. Špeciálnym hosťom živého vystúpenia bola skupina Milkshejk Sama Tomečka, ktorá Majka Spirita hudobne sprevádzala. DVD s koncertom obsahuje aj vystúpenie skupiny H16, interpretov Otecko, Bacil, Rakby a Ladylicious. Jeho súčasťou je aj krst Spiritovho CD "Nový človek", ktorý si v online prenose na Facebooku pozrelo 4000 fanúšikov a celkovo ho zhliadlo až 10000 ľudí.
Počas prenosu si Mike Spirit prevzal platinovú platňu za svoj sólový album. (nessbeal)

Pompaj

Majk Spirit je jeden z mnoha uvědomilých "raperů", kdy jeho texty dávají smysl a není to slátanina typu " ku*va, pi*a". Vystoupení bylo na urovni s mnoha hosty například Suverenem a nebo Nicol. Mnoho lidí odsuzeje hip hop ( na základě, že se tam prý nadavá), ale je docela možné, že hip hop je styl, kde je ukrytá pravda. ()

RomanBond007

4 hviezdy dávam už za Spirita a za celú H16, ktorú zbožnujem. Dávaju skvelé beaty, majú super flow a klipy. Majk Spiritove piesne mi znejú dobre, ale celá H16-ka je ešte lepšia. Otecko - párty človek :), Cigo - dáva super rýmy, Grimaso - výborný producent a super DJ, DJ Abe takisto skvelá, Yanko Král a Billy Hollywood - paráda. Tíchto chlapcov počúvam už 8 rokov, a stále dávaju super rými. Len tak dalej Spirit a H16.100%!!!!!! ()