Majk Spirit - Nový človek LIVE (koncert)

Hudební / Dokumentární

Slovensko, 2012

4 hviezdy dávam už za Spirita a za celú H16, ktorú zbožnujem. Dávaju skvelé beaty, majú super flow a klipy. Majk Spiritove piesne mi znejú dobre, ale celá H16-ka je ešte lepšia. Otecko - párty človek :), Cigo - dáva super rýmy, Grimaso - výborný producent a super DJ, DJ Abe takisto skvelá, Yanko Král a Billy Hollywood - paráda. Tíchto chlapcov počúvam už 8 rokov, a stále dávaju super rými. Len tak dalej Spirit a H16.100%!!!!!!(10.11.2013)

Majk Spirit je jeden z mnoha uvědomilých "raperů", kdy jeho texty dávají smysl a není to slátanina typu " ku*va, pi*a". Vystoupení bylo na urovni s mnoha hosty například Suverenem a nebo Nicol. Mnoho lidí odsuzeje hip hop ( na základě, že se tam prý nadavá), ale je docela možné, že hip hop je styl, kde je ukrytá pravda.(29.4.2013)

Majk Spirit má teda vyšperkované texty a vystúpenia, ale na Kontrafakt sa stále nechytá a ani nikdy nebude.(8.7.2012)