Čekal jsem o filmu více než jsem dostal, snaha dostat atmosféru pod tlak nevyšla, dynamika ani hudební graduace také nepřišly, a tak z velmi slibného námětu mnoho nezbylo. Myslím, že je to opravdu škoda. Ani ve mě nezůstala pachuť z politických thrillerů, se kterým se můžete potkat například ve filmu Ve státním zájmu. Velmi dobře svou roli zahrál Philippe Noiret(18.5.2010)

Reziser Serge le Roy /jeho debut Mataf som uz videl, ale len taky skoro az podpriemer/ natocil celkom slusny film z prostredia novinarciny. Filmu kraluje najma Philipe Noiret, zvysni herci mi nehovoria nic. Zaujimava je najma tema toho, ako novinar moze prist takmer o vsetko, ked sa postavi mocnym politikom istej krajiny - napriklad Francuzska. 65 %(28.2.2015)

Réžia českého znenia (ÚPF) = ELMAR KLOSS ml. --- Keď som tento film sledoval začiatkom 90-tych rokov na F1, zomieral som nudou a nechápal som moc 7 veľmoci (diváci v kinách takisto nie). Včera pri repríze na ČT 1, nakoľko to odvysielali so špičkovým kinodabingom ÚPF Praha (JOSEF VĚTROVEC, DANIELA KOLÁŘOVÁ), som len "zíral", ako je dej podobný našej slovenskej každodennej pseudokapitalistickej realite. Korupcia, intrigy, boj o moc, politické machinácie ... (23.6.2009)(23.6.2009)

Kolísavé tempo kazí dojem. Začátek ze zákulisí televize je strhující, pak klidnější pasáž a pak přestřelka mezi ministrem a Kateřinou a Noiretovo shánění důkazů. Jenomže pak to všechno zase uslintají milionem keců. Skvělý dabing z Barrandova, Větrovec, Kolářová, Faltýnek, Zahajský, Schánilec. Především Větrovec zcela exceluje.(29.12.2017)

Skvělý Philippe Noiret a skvělá Nicole Garcia v poměrně slušné civilní kriminálce z prostředí vrcholové novinařiny a televizních zpráv. Je přednější kariéra a veřejné mínění, či spravedlnost a čistá pravda? Tento film naštěstí nemoralizuje a nepřiklání se k jednomu, ani k druhému a nechává na divákovi, jak se s tím vypořádá. Co chtít víc? Snad jen pestřejší děj, svižnější tempo a zákulisí novin a TV zpráv přeci jen (alespoň pro mne) není bůhvíjak zajímavé prostředí. 65%.(3.7.2009)