Gōsuto furenzu (TV seriál)

• japonský

ゴーストフレンズ

Ghost Friends

Horor / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2009, 10x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Jo, jo, bavilo mě to. A to jak hlavní linka hledání Misory, tak řešení jednotlivých problémů duchů. To, na co jsem si ale musel zvykat během celého seriálu, bylo to neustálé poletování zesnulých jedinců a jejich nerespektování zákonů fyziky a prostoru. Vím, že to zní jako divná výtka, přeci jsou to duchové a žijí v jiné dimenzi, ale mě to prostě osobně v příběhu strašně rušilo. K postavám nemám žádnou výhradu. Sedli mně jak oba dva hlavní hrdinové tak i zbytek vedlejších postav, tentokrát se mezi nimi snad nevyskytovala žádná, která by mě štvala. Hudba, která se linula celým seriálem byla příjemná, a seděla do děje. P.S. Mini SPOILER Taky vám přijde smutné, že dospělostí schopnost vidět a komunikovat s duchy mizí? Vzpomněl jsem si na Natsume Yuujinchou. Mé hodnocení budiž jasné 3* s tím, že pokud máte chuť na duchařskou romantiku, která neurazí, tak zkuste Ghost Friends. (7/10)(25.12.2018)