Externí recenze k filmu (8)

 • ČervenýKoberec.cz (Jiří Kábrt) ***

  "Tentokrát platí, že oč větší rachot smíchu spustíme během prvního sledování, o to méně uvěřitelné pro nás později bude, co nám vlastně připadalo tak vtipné. Sousedi jsou tak trochu ekvivalentem většiny letních akčních blockbusterů, postrádají totiž dlouhou trvanlivost." (více)

 • FandimeFilmu.cz (Filip Klouda) ***

  "Sousedi jsou příjemná jarní komedie s vynikajícím obsazením. Jen neočekávejte, že byste z ní měli kvůli nepřetržitému smíchu zdravotní problémy. K tomu schází propracovanější námět a konzistentnější scénář. Ten totiž ve své finální podobě sotva ustojí krátkou devadesátiminutovou stopáž." (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ****

  "Sousedi určitě nebudou žánrovou trvalkou a jejich efekt vyprchá dost rychle, protože k opakovanému zhlédnutí v podstatě není žádný důvod, ale jako letní oddechovka a filmová jednohubka fungují naprosto báječně a bezproblémově. Pokud se vám líbili lonští Millerovi na tripu, kteří byli o chlup lepší…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Především to chtělo mít lépe napsané postavy a vyladěnější příběh. Také je škoda, že se nepodařilo film a jeho vtipy lépe vybalancovat, takhle jich totiž opravdu dobře funguje sotva polovina (hlavně krátká scénka, v níž jsou Efron a jeho kamarádi převlečeni za různé filmové role Roberta De Nira, je…" (více)

 • Generace21.cz (Aneta Baierová) ***

  "Přestože film nepřináší žádné nové převratné myšlenky, ani neoslňuje bravurními hereckými výkony (čímž ovšem neříkám, že jsou špatné), rozhodně stojí za to ho vidět. Ať už jako „oddechovku“ po těžkém dni, nebo jako inspiraci pro neutuchající a vyčerpávající válku s vlastními nenáviděnými sousedy." (více)

 • Gorilla.cz (Martina Podhůrská) ***

  "Sousedi jsou neskutečná hovadina, která přes značně chabou zápletku dokáže na hodinu a půl víceméně zabavit. Bůhvíproč tu sice chybí spousta scén z traileru, který taky jen tak mimochodem předem vystřílí většinu vtipů, ale na jedno podívání a rychlé zapomenutí to není špatné. Průměr, který možná…" (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ***

  "Sousedi tak ve finále nejsou pečlivě vysoustruženou komediální peckou. O zábavu v nich však není nouze, a i když by chvílemi potřebovali prostříhat, žádné drastické trápení vás v kině nečeká. Nutnost být kompatibilní s rogenovským humorem snad nemusím zmiňovat (kdo by na jeho film lezl bez ní?).…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Soused proti sousedovi, rodič proti studentovi, Rogen proti Efronovi. Sousedi ani zdaleka nenaplňují potenciál, který podobně podaná látka skýtala a docela nepříjemně často sklouzávají k obvyklým až prcičkovským rekvizitám, nicméně i přesto a fakt, že si scénář místy vybírá hodně slabé chvíle, se…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace