poster

Hit & Miss (TV seriál)

 • Česko

  Nálezy a ztráty

 • Velká Británie

  Hit & Miss

Drama

Velká Británie, 2012, 4 h 30 min (Minutáž: 6x45 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • marvan
  *****

  Chloë Sevigny jako transsexuál odvádí výkon za hranicemi možností. V jejích gestech probleskuje jak klukovský tak ženský šarm a právě tahle matoucí hra s mužsko ženskou identitou jsou podstatou hry. Akční linie vytváří situace, ve kterých se divák i postavy seriálu musí vyrovnávat s tím, jak na hlavní hrdinku/hrdinu budou reagovat.(7.10.2012)

 • Baerdeller
  *

  Seriál je něco jiného než jsem podle popisu a plakátu čekal. Aby bylo jasno - střílení, zabíjení, akce a vlastně i děj tady hrají druhé housle. Seriál stojí a padá na pocitech a vnitřním boji hlavní postavy, která má prsa i penis a neví jestli je máma nebo táta... Ta faktická prázdnost mě neskutečně ubíjela a nebýt toho, že jsem byl ubytován v hotelu s přetíženou wifinou, takže jsem si nemohl stáhnout něco jiného, tak bych to vůbec nedokoukal...(19.2.2014)

 • Lenny.M
  *****

  Skvělé! Už mě omrzely ty tuctové americké seriály, tohle je jedním slovem nářez. Originální, skvěle zpracovaný námět, kde Chloë předvádí svou životní roli. Tak skvěle zahraného transsexuála jsem snad ještě neviděla. A to, že většina tady hodnotí kvůli vlastním komplexům a předsudkům je docela smutné :)(30.5.2013)

 • Fr
  *

  ,,TY MÁŠ PTÁKA?“...... /// Myslel jsem, že všechno podstatný bylo řečený v úvodu (střelba a sprcha), a vod tý chvíle si to už budu jen užívat. HOVNO! Nesympatický prostředí, nesympatičtí parchanti (děti vole), ale i Mia. Ten (anglickej) vidlákov je kapitola sama pro sebe. Jeden nadsamec, kterej píchá snad i ryby (v rybníku) a kterej by se parádně vyjímal i v takový prdeli, jako byl Yorkshire Mortlake. Ale všemu vévodí podivínskej babochlap, neschopnej rodinnýho života, jenž ,,zdědil“ 4 parchanty. Sirotci jsou to na zabití, a není to ani vtipný, ani drama (na který si to hraje), ani tomu nevévodí drsňácká akce. Společný maj jedno - všichni mě víc serou než bavěj. Jedině snad kdyby Mia všechny ty parchanty a vesničany …. (jako krouhla). To by mohla bejt prdel. Ale takhle …. taková Vágnerová byla proti babochapovi drsňačka jak kráva. Všechno to líčení, mateřský komplexy, taky strejda Liam (pičo, tys v tom obludáriu chyběl!!!!!) mně (i tobě!) chce naznačit, že tady jde vo víc: vo vnitřní pohnutky, těžkej souboj mezi hormonama a mozkem (city) a vyjasnění si, jestli jsem Ryan nebo Mia. Tohle je většinu času zralý na rychloposuv (to mělo mít 20 minut!). Fascinovaní seriálem tak určitě budou transky co chtěj otěhotnět, 16tky čekající parchanta s 50tiletým vidlákem, a všichni co si myslej, že chlap řízlej ženskou je tou nejlepší volbou. Soráč, tohle jde mimo mě! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Žiju v takový prdeli, že i transka je dobrá… 2.) Za dveřma stojí blondcka a mele něco vo tom, že je můj fotr. 3.) ,,Fr“ je debil. 4.) Thx za titule ,,-OverLord-“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(8.3.2013)

 • Morholt
  *****

  Obsazení Chloe Sevigny byla trefa hodná Robina Hooda. Její projev překonává i ta nejpřísnější měřítka a všechno ostatní zatlačuje do pozadí. A to všechno ostatní jsou natolik "běžné" věci, jako je vynikající scénář, perfektně napsané postavy a dokonalý casting. Blahořečím náhodě, díky které jsem na tento seriálový klenot narazil. 100%(10.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace