Film se skládá ze tří povídek podle námětu Rodolfa Sonega. Pracující Giacinto (Alberto Sordi) slaví stříbrnou svatbu se svojí ženou Erminií (Rossana Di Lorenzo). Společně jdou po mnoha letech do kina. Ale v kině promítají jen erotické filmy. Erminia nejdříve ztropí skandál, ale pak se s filmem smíří a dokonce podlehne jeho vlivu. V druhé povídce se před Armidou (Claudia Cardinale) otevírá svět erotických produktů a díky tomu se jí podaří normalizovat vztahy se svým mužem. A třetí povídka nám představí Philippe Noireta jako producenta erotických filmů Giuseppeho. (Snorlax)

shantim

Možná jeden z nejhorších filmů s Albertem Sordim, co jsem kdy viděl. A navíc, Sordi ho sám režíroval. 50% hvězdiček ()

Courtemanche

Čtyři ,,divné,, příběhy, první dvě byli možná nejlepší, třetí nic moc a poslední ujde taky. Spousta nahoty, jsou upovídaný a legrační. Je to kritika společnosti a podle mě není to tak špatný. Když už něco, tak spíš příběh nezaujal, ale co se týče herců, atd, tak je všechno na dobré úrovni. ()

pend

V tv uváděn pod názvem Společný pocit studu. Komedie typicky italského ražení, hodně upovídaná. ()