Dystopický thriller, ve kterém po nehodě unikne záhadný vir, promění lidi v děsivá monstra a obyvatelé města musí v boji o holý život spojit síly. (Netflix)

bozka10

Natočené za 5 korún a je to teda aj kurevsky vidieť,zato s veľkou snahou a nasadením.Abslolútne nenáročná akčná zombarina síce bez gore,ale nato, že to vzniklo za finančnej pomoci divákov a pár sponzorov ma to príjemne prekvapilo.tri*za snahu.Samozrejme ten odkaz je blvanica. ()

Antaeus

Švédsky pohľad na riešenie imigračnej otázky alebo "kde bolo tam bolo, bola raz jedna švédska ponorka, ktorá vlastne oficiálne nebola". Vcelku zábavné dielko plné väčších aj menších hlavolamov typu: prečo ide do zóny nakazenia nejakou látkou jednotka armádnych dobrovoľníkov BEZ minimálne plynovej masky? Tak ale žarty bokom: ide o podarené (nie zas tak) minidielko svojím rozpočtom a výpravou pripomínajúce 28 dní potom. Zombie s celkom zaujímavou pointou a ešte viac prekvapivým záverom. A Švédi ani netušili, že o 2 roky sa im tá karanténa stane realitou.. ()

• Film se opírá o finanční podporu diváků a několika málo sponzorů. (Jocker94)