Výpadky proudu

Flimmer

Flicker

Komedie / Drama

Švédsko, 2012, 100 min

další severský film, který stojí za pozornost. Tentokárt se jedná o dost ulítlou záležitost. Film je plný dost bizarních postaviček, i samotný námět je dost originální. Ale co je hlavvní, film nestihne začít být nudný až otravný, jak se to u podobně laděných příběhů stává, ale dokáže bavit až do konce. Vydařená a opravdu vtipná komedie. Monitor se zvětšovacím sklem byl super(10.7.2013)

Jednotlivé nápady, takovým tím švihle absurdním způsobem velmi působivé, bohužel však ne jako celek, tam už to trochu drhlo. Ale sušený šafrán jako zásnubní prsten, nebo 4G Men...to nemělo chybu!(15.12.2014)

Jejda, to je roztomilá komedie, snad kromě ajťáků se v ní každý musí najít, každý, kdo sem tam někdy bojuje s počítačem a nerozumí si s ním, rozčílí ho mobil, technika se obrátí proti němu. Hlazení po člověčí duši.(13.7.2013)

Hodně absurdní a severské. Vlastně to, co je severské, je často dost absurdní, když nad tím tak přemýšlím. Každopádně tenhle film podle mě není úplně tak dobrý, abych z něj padl na prdel. Nejvíc mi asi vadilo prokombinování jednotlivých příběhů. Musím říct, že příběhy to byly dobré, ale přes to prokombinování se mi těžce přecházelo. Na druhou stranu si nemůžu vzpomenout na jiný film, který by byl na téma bezdrátové připojení a jeho vliv na mozek, což je dle mého v dnešní době dost aktuální téma.(23.7.2013)

Šáňo!!(20.12.2013)