poster

Wither

 • Švédsko

  Vittra

  (Švédsko)
 • anglický

  Cabin of the Dead

Horor / Thriller

Švédsko, 2012, 96 min

 • korbitch22
  *

  Naprosto strašná diletantská sračka, která vlastně od A do Z vykrádá Raimiho Smrtelné Zlo.Příšerný scénář, plný totálně debilních chyb, ze kterých se mi chtělo zvracet.Nejvíc mě pobavil ten lovec, kterej spálil svoji rodinu bez jediný emoce a navíc tam nechal ty děti v klidu jít, aniž by je varoval a když už je kurva pozdě naběhne do chaty a začne píčovat.Nelogické chování každé postavy...jdem do lesa...ne nejdem nezvládnem to tak v běhnem zpátky do chaty plný zombíků.Tvl poser mě na holý záda.Tady se sešla kupa seveřanů s nulovým talentem a natočili vlastně jen neoriginální vykrádačku a navíc si dovolili udělat ve scénáři takový sračky, že byste dvojici režisérů nejraději nakopali do prdele a to museli tuhle debilní mrdku režírovat ještě dva ty píčo.Kdyby se to honosilo nápisem (amatérský film) hvězdu bych přitlačil, tohle je ovšem pouze špatný vtip a 1* dám z milosti za skvělý konec, který mě konečně trochu pobavil.Jinak vlastně totální odpad, těch 52% je opět těžce neobjektivních, protože tohle prostě skoro odpad je, ale to, že tady je parta neobjektivních debílků bez filmového vkusu už sem si za ty roky tak nějak zvykl.15%.(17.3.2014)

 • dr.horrible
  ***

  Súhlasím takmer doslova s tým horným komentárom (až na tú vec s novým Evil Dead). Ale aj tak mi to príde na tri hviezdy. Masky a gore sú totiž natoľko dokonalé, že dokážem prekusnúť aj fakt, že to nemá poriadny dej (90% scenára spočíva v boji s posadnutými a útekom pred nimi), ani tempo. Guilty pleasure. A scéna v pivnici geniálna(3.11.2013)

 • AlistairMir
  *****

  To jaký kultovní horor byl tvůrcům inspirací je jasné teď šlo o to jak dílo dopadne. Ze začátku mě štvali neherci jelikož kromě hlavního páru mi nevadil max čepičář všichni ostatní hráli dle mého fakt na draka...ALE...nechápu čím to je jenže sotva se z unyle hrajícího klaďáka stal záporák toužící všechny sežrat tak to kluky a holky asi začalo bavit a rozehráli se. Film je postupně lepší a lepší a zatímco ze začátku mi fakt bylo fuk jak to dopadne tak na konci jsem držel pěsti za happy end a to se mi nestává zrovna často. Hrdinovo zoufalství a beznaděj finálové scény mi zapříčinila že jsem viděl rozmazaně a v hubě jsem měl knedlík, až tak mě to dostalo a také to rozhodlo o mém hodnocení. Masky jsou povedené líbí se mi ten troufám si říci "osmdesátkovej look" monster. Krve a drsnějších scén je hodně můžete se těšit na rozmlácení hlavy kamenem, řezání hlavy nožem, odkousnutí rtu a mnoho dalšího. Takže shrnutí : Tenhle horor si podle mého na nic nehraje a tvůrci prostě složili svou poctu kultu. A za mě jim tleskám, já se bavil.(14.12.2013)

 • matestlust
  **

  Evropská vykrádačka Evil Dead a jemu podobných klasik., No a...berme to jako oslavnou ódu na ty nejlepší kusy.Ale zde je zkrátka téměř všechno špatně. Nulové napětí, špatné prostředí ( ,,strašidelný dům" ničím neděsil, byla to zkrátka holá barabizna uprostřed lesa ), hrozné masky ( opravdu nestačí na jednoho zombíka - nebo v tomhle případě démonem posedlého - našedivět ksicht, narvat do očí kontaktní čočky, na držku napatlat umělou krev a řvát jako idiot ), přitom si myslím, že film neměl úplně nezručný štáb, ani nedostatek peněz, protože gore a většina krvavých scén, bylo provedeno dobře a na té krvi a urvaných údech se tedy opravdu nešetřilo. To je ale asi tak jediné, co zde za něco stojí. Fandím evropskému hororu, fandím nezávislým filmům, ale tohle do popředí nepatří.(6.11.2013)

 • Bloody13
  ***

  Ať už Wither je vykrádačkou nebo ne, já se u něj bavil. Film jede podle toho nejklasičtějšího mustru, v němž nějaká chata v lesích je výživnou úrodou zla pro skupinku teenagerů. Duo Laguna/Wiklund očividně cucali rozpočet i z prstů na nohou, naštěstí vsadili na jednu kartu, a tou je samozřejmě gore. Všechny ty vystřelené mozkovny a ukousnuté pysky vypadají skoro báječně, takže ani nevadí, že casting tvoří snad jen tvůrců kamarádi a atmosféra dává o sobě vědět minimálně. Bod k dobru i za to, že když hrdina proskočí oknem, je skutečně zraněn, a neběhá před démony jako Bolt. Palec tedy nahoru.(6.10.2013)

 • - Bylo ohlášeno, že si ve filmu zahrají i herci Fredrik Dolk a A. R. Hellquist. Hellquist měl hrát roli policisty a Dolkova role zůstala neznámá. Nakonec se ale natáčení nezúčastnil nikdo z nich. (Cheeker)

 • - Natáčelo se ve městě Knivsta, zhruba 55 kilometrů severně od Stockholmu. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace