Holky byly fajn, ale já si stejně nejvíc užíval sympatického hajzlovství v podání Ciarána Hindse. Poutavý náhled do rodiny bývalého prezidenta USA se nebere až tak vážně. Vysoké politické funkce, nezdárné děti, mediální mrdky, však to znáte. Další sérii bych skousl, ale s její realizací to vypadá bledě.(12.2.2013)

• Radiq

Americká politika je kapitola sama o sobě, takže tohle je taky seriál sám o sobě :-). Já bych řekl, že z těch politiků dělají až moc velké hrdiny. Přitom jim jde většinou jenom o moc a prachy. Ale tady jsou snad jenom samí kladní hrdinové, i když nějakou tu charakterovou vadu má každej. Mohu a taky můžu říct, že mě to ale celkem bavilo... ale lituju ty, kteří se v tom přestanou orientovat. Ze solidarity k takovejm divákům (i když možná nespravedlivě) snižuju hodnocení o jedno... a taky proto, že politici jsou piče.(5.10.2016)

Nechce se mi věřit, že Sigourney už je neuvěřitelných 60+. Plastika nebo digitální vyhlazování? Pilot: Tohle by beze studu mohli vysílat jako samostatný televizní film. Postavy mají vtip i dramatický náboj a i herci hrají slušně. Zápletka s Iránem byla slabá, ale vynahradila to linka v novinách. "Don't tell a bitch she is a bitch. Bitches hate it." Zbytek první sezóny: Mohli by tam dát zajímavější politické kauzy, anebo víc podrazů, seriál se však drží v civilní rovině. Něco jako kdybychom sledovali agenta CIA, jak vyplňuje formulář pro hlášení nadřízenému a přemlouvá agenturu, ať místo sledování přes špionážní družice pošle do terénu nějaké agenty. Rodina je pro budoucí rádobyprezidentku na prvním místě, a tak s ní řešíme synovu zálibu v drogách a běžně mammy + daddy issues. Na druhé straně politické barikády novinářka bojuje s mladší konkurencí, popřípadě s novinářskou etikou a hledá svou životní lásku. Každopádně hodně zachraňují špičkoví herci. Nebýt jich, hodnocení by šlo dolů.(16.7.2012)

Ne tak úplně politický seriál o politicích, kterou s přehledem táhnou dva ústřední protagonisté. Srdcařka Sigourney Weaver i záletník Ciarán Hinds jsou sice jako postavy ve vysoké politice naprosto neuvěřitelné a nepravděpodobné, ale jejich celkově je jejich naivní politika po nekompromisním House of Cards zajímavou a vcelku vítanou změnou. Proto je škoda příliš brzkého ukončení série, kvůli kterému zbytečně přehnaný závěr po povedených sedmi dílech vyloženě zamrzí.(21.1.2014)

Čekal jsem seriálové Barvy moci s machiavelističtějším pohledem na dané téma, ale v tomto ohledu jsem se zklamal. Vesměs se jedná o rodinnou ságu, kde jsou aktéři ve svém osobním životě vystaveni bezprostředním dopadům politických bojů, kterými jsou ať přímo či nepřímo ovlivňování. Ta snaha o cynický pohled na politiku tu samozřejmě nechybí, ale není to nic, co by člověka vyloženě oslovilo či, nedejbože, šokovalo. Zkrtáka jsou tu zlí politici, ale hlavní postava si uchovává tu svojí nesposkvrněnost, kterou se tvůrce snažil schovat za neortodoxní jednání. Přesto se jedná o velmi zdařilý seriál a to především díky hereckému obsazení, kterému dominuje Sigourney Weaver a Carla Gugino, která mi zvedala tep pokaždé, když se objevila v záběru. :D 70%(3.9.2012)