Politická hra (TV seriál)

Political Animals

USA, 2012, 6x44 min

Parádní herecké obsazení, které se snaží zachránit tuctový scénář, který klouže po povrchu jako kostka másla na teflonové pánvičce. I díky tomu byl "zvrat" v posledním díle, kterým tvůrci ukázali aspoň náznak odvahy jít nevyšlapanými cestičkami, jako pěst na oko. Škoda nevyužitého potenciálu, takhle bohužel jen 50%(20.9.2012)

• xtraper

Spíš se to mělo jmenovat politické scifi, nebo aspoň natočit seriál o nejmenované zemi. MZV of USA, které záleží na lidech a ještě k tomu Číňanech, proboha to fakt vysklívá výlohy. Sigourney Weaver byla, jako vždy skvělá a zato má ode mne hvězdičku, jen by příště měla se svým herckým umem naložit lépe a vložit ho do lepší serie.(25.10.2013)

Holky byly fajn, ale já si stejně nejvíc užíval sympatického hajzlovství v podání Ciarána Hindse. Poutavý náhled do rodiny bývalého prezidenta USA se nebere až tak vážně. Vysoké politické funkce, nezdárné děti, mediální mrdky, však to znáte. Další sérii bych skousl, ale s její realizací to vypadá bledě.(12.2.2013)

Místo politiky a politikaření sledujeme spíš osudy jedné rodiny, která se v různé míře pohybovala a pohybuje v politice. A je to škoda, protože, když by bylo víc politiky a míň rodiny (třeba Burstyn tam je jenom proto, aby rozdávala moudrost), tak by to byla větší zábava. Takhle pořád koukáme, na Sigourney Weaver, kterou vůbec nemám rád a který všichni nepochopitelně podlejzaj s tím, jak je atraktivní, ačkoli to opravdu, ale opravdu není pravda. Zato Carla Gugino je fantastická stejně jako Mädchen Amick, která má takové v podstatě cameo.(2.1.2013)

• Radiq

Americká politika je kapitola sama o sobě, takže tohle je taky seriál sám o sobě :-). Já bych řekl, že z těch politiků dělají až moc velké hrdiny. Přitom jim jde většinou jenom o moc a prachy. Ale tady jsou snad jenom samí kladní hrdinové, i když nějakou tu charakterovou vadu má každej. Mohu a taky můžu říct, že mě to ale celkem bavilo... ale lituju ty, kteří se v tom přestanou orientovat. Ze solidarity k takovejm divákům (i když možná nespravedlivě) snižuju hodnocení o jedno... a taky proto, že politici jsou piče.(5.10.2016)