poster

Politická hra (TV seriál)

 • USA

  Political Animals

Drama

USA, 2012, 6x44 min

 • sigin21
  ***

  Parádní herecké obsazení, které se snaží zachránit tuctový scénář, který klouže po povrchu jako kostka másla na teflonové pánvičce. I díky tomu byl "zvrat" v posledním díle, kterým tvůrci ukázali aspoň náznak odvahy jít nevyšlapanými cestičkami, jako pěst na oko. Škoda nevyužitého potenciálu, takhle bohužel jen 50%(20.9.2012)

 • klida
  ***

  Místo politiky a politikaření sledujeme spíš osudy jedné rodiny, která se v různé míře pohybovala a pohybuje v politice. A je to škoda, protože, když by bylo víc politiky a míň rodiny (třeba Burstyn tam je jenom proto, aby rozdávala moudrost), tak by to byla větší zábava. Takhle pořád koukáme, na Sigourney Weaver, kterou vůbec nemám rád a který všichni nepochopitelně podlejzaj s tím, jak je atraktivní, ačkoli to opravdu, ale opravdu není pravda. Zato Carla Gugino je fantastická stejně jako Mädchen Amick, která má takové v podstatě cameo.(2.1.2013)

 • Radiq
  **

  Americká politika je kapitola sama o sobě, takže tohle je taky seriál sám o sobě :-). Já bych řekl, že z těch politiků dělají až moc velké hrdiny. Přitom jim jde většinou jenom o moc a prachy. Ale tady jsou snad jenom samí kladní hrdinové, i když nějakou tu charakterovou vadu má každej. Mohu a taky můžu říct, že mě to ale celkem bavilo... ale lituju ty, kteří se v tom přestanou orientovat. Ze solidarity k takovejm divákům (i když možná nespravedlivě) snižuju hodnocení o jedno... a taky proto, že politici jsou piče.(5.10.2016)

 • Aluska88
  ****

  Může mi někdo vysvětlit, proč byl seriál s takovým potenciálem, vybroušeným scénářem a úžasným obsazením, zrušen? Sigourney Weaver je "The Lady", Ciarán Hinds zase správný "motherfucker", Carla Gugino "shines", James Wolk je "sexy brother" a Sebastian Stan "steals the scene." On je také hlavním důvodem, proč jsem se na tento seriál dívala. Ten týden, během něhož jsem všech šest epizod zhlédla, byl zvláštní. Asi bylo něco ve vzduchu, protože jsem měla opravdu hodně emotivní stavy a nevím, jestli to vyvolal právě Sebastian svým výkonem, nebo to začalo už předtím, a on jenom spustil tu přehradu emocí. T.J. Hammond breaks my heart. Začalo to nenápadně, kdy jsem v několika scénách s ním měla pocit, jako by mi někdo vrazil něco do srdce. Slzy v očích následovaly okamžitě a já si říkala "co to má sakra jako být..." Co to se mnou ten kluk dělá!:) A pak přišla epizoda 4 s názvem Lost Boys. Oh my fucking God! Those feelings... Naštěstí pro něj vše dopadne dobře a vypadá to, že chlapec se z toho nakonec dostane. Thanks God. Je škoda, že tak zajímavě rozehraný příběh i charaktery, nedostaly zelenou alespoň ještě na další sérii. Bylo by very interesting sledovat, jak by se děj vyvíjel dál. Stejně jako postavy. Když jsem kdysi viděla Al Pacina v Panice v Needle Parku, byl to pro mě ten nejhezčí filmový feťák. 21. století má svého nejvíc "Sexy Junkie." T.J. Hammond. "It's always important to look your best when you feel your worst.", "How am I ever supposed to do anything important, if no one ever helps me?"(15.10.2016)

 • Ben Nevis
  ****

  Nechce se mi věřit, že Sigourney už je neuvěřitelných 60+. Plastika nebo digitální vyhlazování? Pilot: Tohle by beze studu mohli vysílat jako samostatný televizní film. Postavy mají vtip i dramatický náboj a i herci hrají slušně. Zápletka s Iránem byla slabá, ale vynahradila to linka v novinách. "Don't tell a bitch she is a bitch. Bitches hate it." Zbytek první sezóny: Mohli by tam dát zajímavější politické kauzy, anebo víc podrazů, seriál se však drží v civilní rovině. Něco jako kdybychom sledovali agenta CIA, jak vyplňuje formulář pro hlášení nadřízenému a přemlouvá agenturu, ať místo sledování přes špionážní družice pošle do terénu nějaké agenty. Rodina je pro budoucí rádobyprezidentku na prvním místě, a tak s ní řešíme synovu zálibu v drogách a běžně mammy + daddy issues. Na druhé straně politické barikády novinářka bojuje s mladší konkurencí, popřípadě s novinářskou etikou a hledá svou životní lásku. Každopádně hodně zachraňují špičkoví herci. Nebýt jich, hodnocení by šlo dolů.(16.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace