Čekal jsem seriálové Barvy moci s machiavelističtějším pohledem na dané téma, ale v tomto ohledu jsem se zklamal. Vesměs se jedná o rodinnou ságu, kde jsou aktéři ve svém osobním životě vystaveni bezprostředním dopadům politických bojů, kterými jsou ať přímo či nepřímo ovlivňování. Ta snaha o cynický pohled na politiku tu samozřejmě nechybí, ale není to nic, co by člověka vyloženě oslovilo či, nedejbože, šokovalo. Zkrtáka jsou tu zlí politici, ale hlavní postava si uchovává tu svojí nesposkvrněnost, kterou se tvůrce snažil schovat za neortodoxní jednání. Přesto se jedná o velmi zdařilý seriál a to především díky hereckému obsazení, kterému dominuje Sigourney Weaver a Carla Gugino, která mi zvedala tep pokaždé, když se objevila v záběru. :D 70%(3.9.2012)

• Radiq

Americká politika je kapitola sama o sobě, takže tohle je taky seriál sám o sobě :-). Já bych řekl, že z těch politiků dělají až moc velké hrdiny. Přitom jim jde většinou jenom o moc a prachy. Ale tady jsou snad jenom samí kladní hrdinové, i když nějakou tu charakterovou vadu má každej. Mohu a taky můžu říct, že mě to ale celkem bavilo... ale lituju ty, kteří se v tom přestanou orientovat. Ze solidarity k takovejm divákům (i když možná nespravedlivě) snižuju hodnocení o jedno... a taky proto, že politici jsou piče.(5.10.2016)

Parádní herecké obsazení, které se snaží zachránit tuctový scénář, který klouže po povrchu jako kostka másla na teflonové pánvičce. I díky tomu byl "zvrat" v posledním díle, kterým tvůrci ukázali aspoň náznak odvahy jít nevyšlapanými cestičkami, jako pěst na oko. Škoda nevyužitého potenciálu, takhle bohužel jen 50%(20.9.2012)

Může mi někdo vysvětlit, proč byl seriál s takovým potenciálem, vybroušeným scénářem a úžasným obsazením, zrušen? Sigourney Weaver je "The Lady", Ciarán Hinds zase správný "motherfucker", Carla Gugino "shines", James Wolk je "sexy brother" a Sebastian Stan "steals the scene." On je také hlavním důvodem, proč jsem se na tento seriál dívala. Ten týden, během něhož jsem všech šest epizod zhlédla, byl zvláštní. Asi bylo něco ve vzduchu, protože jsem měla opravdu hodně emotivní stavy a nevím, jestli to vyvolal právě Sebastian svým výkonem, nebo to začalo už předtím, a on jenom spustil tu přehradu emocí. T.J. Hammond breaks my heart. Začalo to nenápadně, kdy jsem v několika scénách s ním měla pocit, jako by mi někdo vrazil něco do srdce. Slzy v očích následovaly okamžitě a já si říkala "co to má sakra jako být..." Co to se mnou ten kluk dělá!:) A pak přišla epizoda 4 s názvem Lost Boys. Oh my fucking God! Those feelings... Naštěstí pro něj vše dopadne dobře a vypadá to, že chlapec se z toho nakonec dostane. Thanks God. Je škoda, že tak zajímavě rozehraný příběh i charaktery, nedostaly zelenou alespoň ještě na další sérii. Bylo by very interesting sledovat, jak by se děj vyvíjel dál. Stejně jako postavy. Když jsem kdysi viděla Al Pacina v Panice v Needle Parku, byl to pro mě ten nejhezčí filmový feťák. 21. století má svého nejvíc "Sexy Junkie." T.J. Hammond. "It's always important to look your best when you feel your worst.", "How am I ever supposed to do anything important, if no one ever helps me?"(15.10.2016)

• xtraper

Spíš se to mělo jmenovat politické scifi, nebo aspoň natočit seriál o nejmenované zemi. MZV of USA, které záleží na lidech a ještě k tomu Číňanech, proboha to fakt vysklívá výlohy. Sigourney Weaver byla, jako vždy skvělá a zato má ode mne hvězdičku, jen by příště měla se svým herckým umem naložit lépe a vložit ho do lepší serie.(25.10.2013)