poster

Open Grave

 • Velká Británie

  Open Grave

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 102 min

Scénář:

Eddie Borey, Chris Borey

Hudba:

Juan Navazo

Producenti:

Aaron L. Ginsburg

Kostýmy:

Andrea Flesch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dubinak
  ***

  Na Open Grave jsem se těšila vcelku dost. Chtěla jsem se přesvědčit o tom, jestli López-Gallego nabral nových zkušeností od potěšujícího Apolla 18. Nejprve jsem absolutně netušila, co si mám o tom všem myslet. Scénář mi přišel z počátku až podezřele debilní a začaly se ve mně klubat trochu rozpaky, jestli si jen nezkracuji život další nezáživnou blbostí. Přece jen se hodnocení den ode dne snižovalo. Šanci jsem tomu ale dala a udělala jsem správně. Herci byli sice převážně nesympatičtí a jejich dialogy dělaly v celém příběhu akorát brajgl, ale pointou mě režisér potěšil jako už dlouho ne. Kvůli určitým zvrat(k)ům jsem do poseldní chvíle nevěděla, jak hodnotit. Dám tomu prozatím silné tři, později se možná vrátím a přidám. Nakonec nápad s otevřeným hrobem nedopadl až tak marně.(22.1.2014)

 • M.i.k.e
  ****

  solidní horůrek,který mě navnadil přítomností Sharlta Copleyho,lehce odradil místním hodnocením a nakonec celkem příjemně překvapil.Jistě existuje spousta lepších a i Open Grave se místy ocitá v lekhé zmatenosti,ale existuje i spousta horších,které nedokáží diváka udržet,natož zabavit.Otevřenému hrobu se to u mě povedlo a aniž bych to čekal,4 hvězdy si zaslouží...70%(31.12.2013)

 • Havaj8
  ***

  Ne tak úplně klasická zombie apokalypsa. Naopak to bylo nápaditý hned od začátku, kdy se v domě objevila parta lidí, která nevěděla vůbec, která bije a postupně si vzpomínali, do toho dějová linka. No rozhodně se z toho dalo vyždímat o hodně víc a i když to nemělo hororovou atmosféru, tak na poklidnej večer to stačilo...(27.12.2013)

 • Forsberg11
  ***

  Opäť len taký priemer, ktorý občas pošteklí peknými zábermi a napínavými scénami (viac ako dve však neboli), ale ako celok v podstate nemá čím zaujať. Kým sa film stihne rozbehnúť do akých takých obrátok je už v podstate koniec. Škoda, lebo námet to nebol najhorší a aj poteciál tento film určite mal. Čo z toho keď 80 % stopáže tvorí pobehovanie hore dole po lese, hádanie sa a lezenie z jamy plnej mŕtvol. 60 %!(14.1.2014)

 • AppleCore
  **

  Já legenda a Podivní sjednocený do jednoho filmu, přičemž z prvního postrádá naléhavost a z druhýho styl. Skvělej úvod a téměř fenomenální závěr je tak za doprovodu slušnýho soundtracku naprosto sesazenej veškerým děním mezi tím, jelikož se tam neděje nic relevantního a děje-li se něco podstatnýho, vlastně vás to nezajímá, protože to nemá žádnej šmrnc ani vizi. Dokážu si to představit podstatně epičtější, drsnější, dějově rozmanitější a dynamičtější, ale hlavně mnohem líp natočený. Tohle je nuda!(7.12.2013)