• Pohrobek
  ***

  Patrice Leconte už natočil řadu lepších snímků, ale ani Grands ducs pro mě nebyli žádným zklamáním. Snímek má tempo - hodně vysoko nastavené, které si zachovává celkem bez potíží, především, co se "skutečně" hereckých pasáží týče. Dějová linka není jinak odbytá. A když nic - zasloužilá trojice - Jean-Pierre Marielle, Philippe Noiret a Jean Rochefort - zklamat prostě nemůže.(1.9.2005)

 • Martin741
  ****

  Patrice Leconte /Tango, Divka na Moste/ natocil sympaticky francuzsky film o partii komikov, ktori so svojou komediou chodia po Francuzsku a predstavuju sa verejnosti. Najlepsi je tuna asi Noiret /Tango/, ktory tento film pekne taha. 83 %(8.2.2015)

 • LiVentura
  ****

  Opět povedená trojka Noiret, Rochefort a Marielle a jejich "Skubidu"... :-)(20.2.2010)

 • patrikus
  ***

  TŘI STAŘÍ MISTŘI, CO CHTÍT VÍCE !!! K POPUKÁNÍ...(5.8.2012)

 • Enšpígl
  ***

  Z tria hlavních představitelů bylo cítit jak si příběh vysloveně užívají a společný scény Jean-Pierre Mariella, Philippe Noireta a Jean Rocheforta patří k největším klenotům filmu. I když jsou to všechno tři vyníkající herci, nešlo nevidět, že je společné scény neskutečně baví. Slabší scénář tady plně nahrazuje hvězdné herecké trio, které dokáže mnoho scén výsostně zhumorovat.(31.5.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace