Jo, tiez tvrdim ze ide o franuzsku odpoved na Parbu ve Vegas ... tentokrat s Lacheau a Boudalim. Kazdopadne tempo slusne, dialogy vyborne: Dlho sa mi zdalo, ze francuzskych kvalitnych komedii je minimum, toto je ale svetla vynimka. Najviac ma dosto to rozbordelenie cudzieho domu, to bol fajny masaker . 85 %(13.11.2018)

Francouzská jízda a zábava v jednom. Nejdříve jsem viděl díl druhý pod jiným názvem a dnes jsem se dozvěděl o dílu prvním, který je taktéž výborný. Philippe Lacheau je šikovný režisér i herec a všichni herci jsou jeho kamarádi ( Všichni herci hrají ve všech filmech společně), což je super také bych rád patřil do téhle party. Všichni jsou mi sympatičtí, Alice David je k sežrání a situační scény byly neskutečné. Doslova bláznivější a taťkovější Project X. Hodně jsem se nasmál. 85%(27.9.2017)

Po zhlédnutí Alibi na klíč byla očekávání vysoká, a nenaplnila se. Blbá pařba, kde je velmi málo vtipných situací. O většinu se stará Jugnot sedící na gauči (doutník), ale rozhodně ne Lacheauova skupinka. Jako puntíčkář a šetřílek se nedokážu přenést přes situaci, že někdo demoluje cizí dům. Alice David moc pěkná.(11.11.2017)

• ARI50

Francouzi jsou pro mě oříšek v jakémkoliv podání filmového žánru někdy totiž překvapí a někdy dokážou dost nudit viz. tenhle film.(6.9.2018)

Rémi Gaillard a spol si natočili film 7/10(24.2.2018)

• kaylin

Východisko, které mě samo o sobě nebavilo. Tohle je prostě "Pařba ve Vegas" trochu jinak. Chlapík chce slavit svojí třicítku, ale zároveň má šéfovi hlídat dítě. Šéfa odvolají z dovolené, protože se chůvák i synek ztratili. Nemůžu si pomoct, ale už z toho je mi tak nějak jedno, jak to vlastně bylo, a průběh filmu mě pro zápletku nadchnout nedovedl.(3.4.2016)

• Rodriguez

Dvojka byla suprová zábava, která si na nic nehrála. Viděl jsem ji dřív a pod jiným názvem. Potom jsem zjistil, že to má ještě svého předchůdce a podle hodnocení jsem ho neváhal pustit. Jenže tenhle typ humorné zábavy už tu byl tolikrát, že tohle mě opravdu u srdce nevzalo. Kýčovité a pro mě nezáživné. Druhá hvězda za papoucha a rybičky. 40%(19.7.2018)

Super komedie s krásným dějem. Bohužel až moc mi připomínal, co se teď děje.(1.9.2018)

Príliš bláznivé, a nie až tak smiešne. Naviac až tak na "neviazanu zábavu" a chovanie "bez rešpektu" ma nebaví dlho pozerať.(1.8.2018)

Francouzi jsou šílenci.. tahle parta je bláznivá a stejně jako v Pařbách se tu dělaj kraviny, ale je to stejně pořád vtipný a má to co nabídnout.. jako oddechovka je to naprosto ideální..(9.10.2017)

Překvapivě velmi zábavná francouzská variace na Pařbu ve Vegas, která není takřka v ničem originální, ale je skvěle obsazená, má skvělé tempo a já se při ní neskutečně bavil. Samozřejmě není to žádná sofistikovaná zábava, ale jako ztřeštěná komedie na odreagování to funguje takřka dokonale a rozhodně si ji pustím radši než všemožná pokračování zmiňovaného filmu. Moje hodnocení 75%.(7.1.2017)

člověk si tak dlouho stěžuje,že není moc dobrých komedií,až takhle najednou narazí náhodou na Babysitting,ze kterého se vyklube jedna z nejvtipějších komedií posledních let.Využívá sice standardní klišé a postupy kombinující Pařbu ve Vegas s Projektem X,ale vyhýbá se vulgaritám a extrémní trapnosti což se dneska už moc nevidí.Osobně sem se pobavil jako už dlouho u komedie ne...80%(29.10.2017)

Taková jednoduchá kravina, která sice vyloženě neurazí, ale v hlavě vám asi taky moc dlouho nezůstane. Připomíná mi to takovou taťkovskou verzi Projectu X.(15.5.2015)

Super kousek, Francouzi opět nezklamali. Vtipy tam padají libové, styl vyprávění funguje, hlavní hrdinové fajn, prostě taková příjemná komedie, která nezklame. 4*.(28.10.2017)

Hodnotenie trochu klame, pretože to rozhodne nebol priemer, ako 3 hviezdy v mojom hodnotení napovedajú. Z troch filmov, ktoré som za posledný týždeň videl s dvojicou Lacheau-Boudali, tomuto niečo chýbalo. Pritom akcia, vtip a všetko ostatné tam bolo, len zrejme v menšom množstve, slabšom prevedení alebo jednoducho myšlienka nebola až taká originálna ako v ostatných prípadoch. Každopádne niečo medzi 3 a 4 hviezdami.(1.11.2018)

Philippe Lacheau je sympatak,vyborny reziser a aj herec,tato seria troch filmov sa podarila fakt velmi dobre,Francuzsko je krajina komedii,neskutocne som sa nasmial a to som pozeral len s titulkami,jednotka sa mi pacila najviac,bola excelentna,ale ani dvojka a trojka nezaostavaju,jednoducho takto si predstavujem vybornu zabavu a je tam kopec krasnych zien,mnaaaaam...:-)(13.11.2017)

dalsi megabizar. bohuzel jsem videl az po alibi.com ktere to prevysuje o dva levely.(6.1.2018)

• BOURQUE

Mohlo by to a malo by to dopadnúť oveľa lepšie. Scenár nie je príliš originálny, jednotlivé scény nie sú dostatočne vypracované. Vtipnosť scén je veľmi kolísavá. Na Francúzku „pop-komédiu“ je to slabší priemer. PS: To však musím uznať, že tanec „bang your head by booty“ (hlavne pri záverečných titulkoch) mi vyčaril úsmev na tvár (a aj na oči). Osobné hodnotenie: 68% (**) (17.11.2016)

Nemôžem to nazvať inak ako slabšia kópia amerického Hangoveru, ale vypeckované do nepríčetna a s typicky nonšalantným francúzskym nenásilným humorom. Musím uznať, že som sa slušne bavil a niektoré hlášky boli fantastické. Som naozaj milo prekvapený z tejto komédie a ako oddychovku to úplne vrelo odporúčam. Hlavne to herecké obsadenie bolo vyberané naozaj precízne. 70 %(18.11.2017)

85% - komentář 20ti slovy: Možná další ohraná "blbost", ale já se bavil s každou "pařba" scénou. Plno vtipů, dělaní hovadin a přitom bez trapnosti. Povedlo se!(7.2.2017)

Proti perfektnímu Alibi je to takové méně vyzrále, pubertálnější, šablonovitější - je to ale svižné a spousta vtipů se opravdu povedla.(19.10.2017)

<< předchozí 1 2